My UV PATCH: Chraňte se před UV zářením

Bára  |  15. 6. 2017  |  Přidat komentář

UV PATCH

Parné léto už klepe na dveře a vy se těšíte na slunečné dny na pláži? Předtím, než vystavíte tělo slunečním paprskům, pamatujte na riziko spálení a poškození pokožky. Díky kožnímu senzoru UV PATCH s aplikací v chytrém telefonu budete mít letos opalování pod kontrolou. 

Rakovina? Díky, nechci

Každý třetí diagnostikovaný případ rakoviny je rakovina kůže. Šance, že se tato smrtelná choroba dotkne právě vás se s každým nechráněným opalováním dramaticky zvyšuje. Samozřejmostí při každém slunění by měla být důsledná ochrana pokožky produkty s UV filtry. La Roche-Posay letos hranice v ochraně pokožky před UV zářením posouvá ještě dále. Díky jedinečnému senzoru UV PATCH budete přesně vědět, kdy máte použít opalovací krém, jaký faktor je pro vás nejvhodnější, nebo kdy se slunečnímu záření radši úplně vyhnout.

uvpatch 3

 

Co je UV PATCH?

Extra tenká náplast ve tvaru modrobílého srdce, která vám nedovolí zapomenout na ochranu před nebezpečným UVA i UVB zářením. UV PATCH je chytrý senzor, který můžete nosit na kůži nalepený i několik dní, a který vás změnou barvy upozorní, že je třeba být právě teď ve střehu. Jakmile srdce na vaší pokožce změní barvu, aplikace ve vašem mobilním telefonu vám doporučí, jak svou kůži nejlépe chránit. Senzor přesně změří míru UVA záření a následně dopočítá UVB záření. UV PATCH je personalizovaný – zohledňuje váš unikátní typ pokožky, míru slunečního záření v čase i místě vašeho pobytu. 

uvpatch 1

 

Chrání váš největší poklad

Mnoho dětí se podívá do teplých krajin už v kojeneckém nebo batolecím věku. U moře je sice slunce ostřejší, ale ani v našich končinách není rozhodně bezpečné sluneční ochranu opomíjet. Většina rodičů k ochraně svých ratolestí používá kvalitní opalovací přípravky určené speciálně pro jejich citlivou kůži. Mnohdy ale kvůli nekončící práci na stavbě hradu z písku, přípravám svačinek a hlídání nafukovacích míčů pozapomeneme děti znovu natřít. Proto La Roche-Posay UV PATCH testoval i na dětské pokožce. Můžete se tak věnovat zábavě a zároveň si být jistí, že vaše poklady budou vždy v bezpečí. A až se unaví skotačením na pláži, můžete děti zabavit edukativními hrami se superhrdiny v aplikaci MY UV PATCH.

uvpatch 4

 

Kde UV PATCH získat?

V průběhu přístího týdne (od 19. června) bude na naší facebookové stránce probíhat soutěž, kde budete moct tento jedinečný senzor UV PATCH vyhrát. A nejen to! Jednou z výher bude i přípravek pro ochranu před UV zářením Anthelios od La Roche-Posay. Anthelios je evropskými dermatology nejvíce doporučovaná řada ochrany před sluncem. Nabízí extrémně vysokou ochranu před UVA zářením a je vhodná i pro pokožku náchylnou ke sluneční alergii. Je nekomedogenní, bez parfému i parabenů.

Tak a teď už vám nic nebrání užívat si léto plnými doušky. Vzhůru do víru zábavy, beze strachu ze spálení kůže.

Aplikaci stahujte rychle a pohodlně v App Store a Google Play.

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Neutrogena Hydro Boost®: dokonalý hydratační rituál pro celé tělo

Neutrogena Hydro Boost®: dokonalý hydratační rituál pro celé tělo

Víte, jak se mluvívá o lásce na první pohled? Nová řada Neutrogena Hydro Boost® je láska na první namazání. Testovala jsem ji týden, ale po jediné ...

Celý příspěvek

Test opalovacích krémů! Který je ten nejlepší?

Test opalovacích krémů! Který je ten nejlepší?

Také vám slunečné jarní počasí vždycky tak zvedne náladu? U nás v Notinu sluníčko prostě milujeme. A ať už jsme na dovolené v tropickém ráji, ...

Celý příspěvek