5 Krém s hadím jedem - dali byste si na pleť jed?

parfums.cz  |  17. 2. 2012  |  Přidat komentář

Co vše byste udělali, abyste se zbavili vrásek? Napadlo by vás použít na svůj obličej jed? Krém s hadím jedem uvolňuje svalové napětí a omlazuje pleť. Jakkoli zní název tohoto produktu strašidelně – hadí jed nejen vyhlazuje hluboké mimické vrásky, ale také předchází tvorbě nových vrásek. Z těchto důvodů se mu často přezdívá přírodní botox. Na rozdíl od klasického botoxu však působí přirozeně a nenarušuje strukturu pleti.

Krémy a séra s obsahem hadího jedu jsou nyní celosvětovým hitem. Na americkém i evropském kontinentě jej doporučuje řada celebrit – například herečka Gwyneth Paltrow, Drew Barrymore, Katie Holmes nebo Cheryl Cole. Zmíněné herečky jsou známé svou dokonale hladkou pletí. Nejen, že se botoxové aplikace stávají zastaralými, ale jejich možné negativní následky budete pak jen těžko napravovat. Krémy a séra s hadím jedem využívají pouze přírodní složky z hadího jedu - působí proto zcela přirozeně.

Jak krémy s hadím jedem fungují?

Jak asi víte, jed ve žlázách hadů paralyzuje svaly a primárně slouží k lovu kořisti. Nemusíte se nijak obávat, do krémů se přidává pouze výtažek z hadího jedu. Jedná se o extrahovaný popypeptid, který je tvořený velkým množstvím tělu přirozených aminokyselin a bílkovin.
Jak pleť postupem času pleť stárne, svaly na lících ochabují a kontury obličeje jsou méně výrazné. Krém s hadím jedem pomáhá všem těmto příznakům. Používáním krému pravidelně dvakrát denně jsou mimické vrásky kolem očí a úst méně výrazné, pleť je hladší jak na pohled, tak na omak. Krém slibuje vyhlazení i hlubokých mimických vrásek přezdívá se mu často „přírodní botox“.
Hadí výtažek působí okamžitě, doporučuje se proto používat i pod make-up před společenskými událostmi nebo jednoduše v situacích, kdy chcete mít pleť okamžitě prozářenou a vypnutou.
Krémy s hadím jedem, které můžete zakoupit na notino.cz obsahují také kyselinu hyalurunovou, retinol, koenzym Q 10, kolagen a elastin, vitamíny B a E, které chrání pleť proti předčasnému stárnutí v důsledku nadměrného UVA a UVB záření. Krém tedy obsahuje vše, co stárnoucí pleť potřebuje.

Účinky krému:

  • Redukuje vrásky a jemné výrazové linky
  • Revitalizuje a regeneruje pleť
  • Rozjasňuje a sjednocuje tón pleti
  • Hydratuje do hloubky

Účinky hadího jedu nejsou žádnou novinkou

Léčivé účinky hadího jedu znaly již naše babičky. Mast s výtažky ze zmijího jedu se hojně používá při bolestech kloubů a páteře. Napomáhá celkové regeneraci kůže a přispívá ke zdravému vzhledu pokožky. Obdobným způsobem funguje také pleťový krém – působí na svaly a pojiva v kůži. Aniž by jakkoli deformoval mimické výrazy obličeje, vyhlazuje výrazové linky ve tváři.
 

Komentáře

V diskuzi je 5 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
kasia  |  9. 11. 2016 15:35:05
Dobrý den, přátelé. Super stránka! Děkuji za ně! www.elhommi.com
odpovědět
Magda  |  18. 5. 2015 23:03:45
Tento krém si nemohu vynachválit,hned po prvním použití je vidět jak se plet vypne a vrásky vyhladí,po měsíci používání můžu jen doporučit,dokáže divy i s hlubšími vrásky.Vhodný i pro citlivou plet. Je mi 50 let a po tomhle krému mládnu ;-)
odpovědět
Jožka  |  4. 4. 2014 14:27:33
Krem s hadim jedom je vyborny,nemam problem ho pouzi,taktiez telove mlieko.
odpovědět
Hanka  |  5. 4. 2014 17:02:40
Já taky nechápu, nevím, proč někomu vadí, z čeho ten krém je. Důležitý jsou přece účinky a ty tehle krém má...
odpovědět
Marek  |  5. 4. 2014 19:54:57
Souhlas, myslím, si, že je to parádní kosmetika.
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

TOP Anti-Age ingredience

TOP Anti-Age ingredience

Dnešní doba nám nabízí nepřeberné množství přípravků proti stárnutí s příslibem krásné, svěží a mladistvě vypadající pleti. Jak ale zjistit, že právě ...

Celý příspěvek

RECENZE: Filorga – pleťová kosmetika s účinky estetické medicíny

RECENZE: Filorga – pleťová kosmetika s účinky estetické medicíny

Myslíte si, že není možné vyzrát na stárnutí pleti? Omyl! Přírodní francouzská značka Filogra je v této oblasti opravdový expert. Spousta ...

Celý příspěvek