BACK TO COOL: Nejlepší noční přípravky pro hloubkovou regeneraci vlasů

Lucka  |  13. 9. 2017  |  Přidat komentář

Podzim je jako stvořený pro relaxaci a kvalitní péči o svůj zevnějšek. Nezapomínejte ani na vaše vlasy! V horkém létě vlasy trpěly působením slunečních paprsků a chlorované vody. Dopřejte jim v nové sezoně hloubkovou regeneraci, kterou si zaslouží! Vašim vlasům určitě výrazně prospěje, pokud na ně nanesete jednou týdně na 15 až 20 minut regenerační masku. Pokud ale toužíte po opravdu intenzivní regeneraci suchých, poškozených nebo barvených vlasů, naneste na vlasy výživnou masku nebo olej přes noc.

Spánkem trávíme poměrně mnoho času, tak proč tento čas nevyužít k aplikaci vlasových přípravků určených k delšímu působení? Zatímco vy budete spát, vaše vlasy dostanou všechny výživné látky pro to, aby byly opět pružné, lesklé a silné.
Krásné vlasy vyžadují nikdy nekončící péči: mytí kvalitními přípravky, zastřihování konečků a v neposlední řadě výživu a hydrataci. Vyberte si noční regenerační masku nebo balzám, ušetřete čas a sledujte viditelné výsledky!

Tápete, které masky a balzámy pro noční regeneraci vlasů jsou nejlepší? Seznamte se s TOP 3 přípravky!

Alterna Caviar Treatment 

Pokud hledáte regenerační masku s působením přes noc, Alterna Caviar Treatment by mohla být to pravé! Tato efektivní kúra opravuje poškozené vlasy, obnovuje jejich vitalitu a působí jako prevence jejich poškození. Okamžitě se vstřebává a nezanechává na polštáři mastné skvrny. Ráno ji snadno opláchnete vodou. Používejte ji alespoň dvakrát týdně a brzy uvidíte výsledky.

Gestil Wonder

Gestil Wonder je výkonný regenerátor vlasů, který přes noc účinně vyživí i velmi poškozené, chemicky ošetřené a barvené vlasy. Přípravek předchází vzniku roztřepených konečků a navrací vlasům měkkost a vláhu. Pravidelnou aplikací vrátí vaše zničené vlasy do jejich přirozeného stavu.

NIOXIN Intensive Treatment

Probuďte se se silnějšími a hustšími vlasy! Inovativní noční přípravek NIOXIN Intensive Treatment omezuje vypadávání vlasů a navrací jim sílu. Obsahuje Nioxydine24, který přispívá k větší hustotě vlasů neutralizací volných radikálů v pokožce hlavy. Vaše vlasy budou silnější a pevnější a váš účes získá na objemu.


A jak pečujete o své vlasy Vy? Napište nám do komentářů, jaký máte tip vlasů a naši odborníci Vám zde poradí, jaké produkty by se mohly pro Vaši péči hodit :)

Fotogalerie k příspěvku

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Dlouhé a zdravé vlasy - nechte je růst

Dlouhé a zdravé vlasy - nechte je růst

Toužíte mít dlouhé vlasy, ale zdá se vám téměř nemožné je získat? Po čase se začnou třepit, padat a slábnout? Mít dlouhé a zároveň zdravé vlasy není ...

Celý příspěvek

Letní TEST: Nejlepší šampon pro váš typ vlasů?

Letní TEST: Nejlepší šampon pro váš typ vlasů?

Používáte už léta stejný šampon na vlasy? Léto je ten nejlepší čas na změnu a zkoušení nových věcí. Udělejte si náš krátký test a zjistěte, jaký máte ...

Celý příspěvek