Jak na valentýnský make-up

Lucka  |  7. 2. 2018  |  Přidat komentář

Valentýn

Nechte se inspirovat valentýnským make-upem od naší blogerky Jany! Připravili jsme pro vás tutoriál pro snadné, ale efektivní romantické líčení, díky kterému si budete připadat jako opravdová královna. A ta nejlepší zpráva? Pro vykouzlení Valentýnského líčení k nakousnutí vám bude stačit jen osm základních produktů.

Valentýnské líčení krok za krokem

Láska už je ve vzduchu a s ní skvělá příležitost se zamilovat do nového looku, který se hodí nejenom na rande, ale i na večer s kamarádkami. Na celé oční víčko a naneste podkladovou bázi pod oči od Pierre René tak, abyste zvýraznili barvu očních stínů a prodloužili jejich výdrž. Rozmažte aplikátorem či prstem.

Valentýnský make-up

Na pohyblivé víčko použijte světle růžový stín s metalickým nádechem z paletky Makeup Revolution New-Trals vs Neutrals. Velkým kulatým štětcem naneste matnou, středně růžovou barvu do záhybu víčka. Do vnějšího koutku a záhybu naneste menším kulatým štětcem tmavě růžový stín.

Valentýnský make-up

Na střed pohyblivého víčka opatrně aplikujte prstem podkladovou bázi pro třpytky a následně naneste plochým štětcem třpytky BelláPierre Cosmetic Glitter v odstínu Light Pink.

Valentýnský make-up

Tekutými linkami na oči theBalm Schwing začněte vykreslovat středně hrubou linku. Jakmile máte základ hotový, konec linky prodlužte do požadované délky.

Valentýnský make-up

Pokud si tmavě růžovým očním stínem ještě trošku více zatmavíte vnější a vnitřní okraj, zvýrazní se a zvýší podtržení ladné spodní linie oka.

Valentýnský make-up

Pokud toužíte po svůdném pohledu, použijte umělé řasy, ale tento krok je jen na vás. Klidně stačí použít více vrstev řasenky. Řasy použité v tomto tutoriálu se jmenují Studio Effects a jsou od Ardell.

Valentýnský make-up

Na rty vyberte rtěnku v jakémkoli odstínu růžové. Jelikož není líčení očí příliš tmavé, můžete si dovolit i výraznou růžovou, třeba tekutou rtěnku Dermacol Matte Mania v odstínu 24. Pokud použijete ještě světlejší barvu, získáte dívčí vzhled.

Valentýnský make-up

Na závěr nezapomeňte na bronzující tvářenku bledorůžové barvy Artdeco Paradise Island a romantické líčení je hotové!

Valentýnský make-up

Teď už stačí jen vytáhnout vaší oblíbenou vůni a je hotovo! 😊

Valentýnský make-up

Valentýnská vůně

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Jak na trendy rozzářené jarní líčení?

Jak na trendy rozzářené jarní líčení?

Jaro je tady a s ním taky touha pro rozjasněném jemném líčení. Plesová sezóna je sice ta tam, ale večírky, svatby či jiné rozptýlení nekončí. A ...

Celý příspěvek

Dermacol kosmetické štětce od Petry LovelyHair

Dermacol kosmetické štětce od Petry LovelyHair

Co mají společného Dermacol a beauty bloggerka Petra LovelyHair? Kromě lásky k líčení teď i novou řadu kosmetických štětců, která vznikla při ...

Celý příspěvek