TOP 5 produktů na růst vlasů

Bára  |  19. 10. 2017  |  Přidat komentář

tipy pro přirozený růst vlasů

Nechali jste si po létě ostříhat sluncem poškozené vlasy, ale výsledek se vám nelíbí? Nebo vás krátké vlasy už nudí a chtěli byste do příští sezóny změnit styl? Každý z nás má svůj vlastní cyklus růstu vlasů a během podzimu vlasy rostou pomaleji. Ale nezoufejte. Existuje několik jednoduchých přírodních triků, díky nimž vám vlasy porostou rychleji.

Není třeba se příliš stresovat. Vlasy vám nakonec stejně vždycky dorostou. A stres by vám růst vlasů neurychlil, právě naopak. Přečtěte si naše tipy pro přirozený růst vlasů a seznamte se s nejlepšími produkty pro růst vlasů, po kterých vám v krátkém čase opět narostou bohaté kadeře.

Tipy pro přirozený růst vlasů

Jeví se vám napomáhání růstu vlasů jako složitý proces? Ve skutečnosti spočívá v kombinaci jednoduchých kroků, které můžete snadno provádět v pohodlí domova. Za rychlým růstem vlasů stojí především vaše životospráva. Stravujte se proto zdravě. Vyhněte se nekvalitním potravinám a zapojte do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny. Nezapomínejte také pít hodně vody!

Inspirujte se tipy pro přirozený růst vlasů s využitím přísad, které máte doma v kuchyni. Velmi účinný přírodní prostředek povzbuzující růst vlasů je například cibulová šťáva smíchaná s medem. Směs naneste na vlasy, vmasírujte a nechte působit 15–20 minut, než vlasy umyjete. Celý proces opakujte dvakrát až třikrát týdně po dobu tří měsíců.

Mezi další tipy pro růst vlasů patří jejich kartáčování každý večer před spaním – tím se aktivuje krevní oběh a stimuluje růst vlasů. S oběhem také pomůže, když si při nanášení šamponu ve sprše vlasy promasírujete. A zkuste také brát vitamíny! Posílí vaše vlasy i nehty.

růst vlasů

Nejlepší produkty na růst vlasů

Nejrychlejší cesta k růstu vlasů spočívá v kombinaci přirozených metod a našich nejlepších produktů na růst vlasů. Růstu vlasů pomáhá zejména soustavnost a disciplína! Dodržujte jednoduchou rutinu a uvidíte, že výsledky se rychle dostaví.

Ptáte se, co můžu použít na podporu růstu vlasů? Sestavili jsme seznam produktů, které vám s růstem vlasů výrazně pomohou.

Eucerin DermoCapillaire je vysoce účinný šampon, který bojuje s vypadáváním vlasů a navrací jim přirozený objem. Byl vyvinut tak, aby podpořil zdravý růst vlasů, a přitom nedráždil pokožku hlavy.

Ducray Anaphase je stimulující šampon, který posiluje sílu i objem vlasů díky svému složení bohatému na různé vitamíny.

Vichy Dercos Energising nabízí účinnou léčbu vypadávání vlasů, a navíc slouží jako sérum povzbuzující jejich růst.

L'Oréal Professionnel Pro Fiber Rectify je další účinná vlasová maska, která obnovuje poškozené vlasy a podporuje růst.

Hledáte další alternativy? Zkuste vlasové oleje, jako je Oil Miracle Argan Oil. Vlasy vám porostou rychleji a budou lesklé a silné.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Nejlepší přípravky proti vypadávání vlasů

Nejlepší přípravky proti vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů je jev, kterého není třeba se bát. Naučte se rozpoznat příčinu vašeho trápení a zvolte vhodný postup pro znovuzískání bohatých a ...

Celý příspěvek

Dlouhé a zdravé vlasy - nechte je růst

Dlouhé a zdravé vlasy - nechte je růst

Toužíte mít dlouhé vlasy, ale zdá se vám téměř nemožné je získat? Po čase se začnou třepit, padat a slábnout? Mít dlouhé a zároveň zdravé vlasy není ...

Celý příspěvek