Recenze: Top 5 nejlepších štětců na make-up

Bára  |  23. 2. 2018  |  Přidat komentář

Make-up

Beauty bloggerku Terry a její Youtube kanál Terry Makeup Tutorials už jistě znáte. V prvním díle seriálu recenzí vám Terry představila nejlepší make-upy.  V druhém díle jsme Terry oslovili, aby nám pomohla vybrat nejlepší štětce na líčení, které sama otestovala.

Najdete mezi nimi i nějaký pro sebe?

Nejlepší kosmetické štětce

5. Místo

Mary Kay Brush štětec na tekutý makeup

Já osobně nejsem velkým fanouškem plochých štětců. Ovšem ne vše musí sednout každému. Nicméně u tohoto štětce mě potěšilo, že má příjemné, jemňounké štětiny, které pleť krásně hladí. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na jiné nanášení, ale jakmile člověk získá grif, je to snadné. Make-up mi trvalo o něco déle zapracovat než u ostatních testovaných štětců, ale výsledek byl pěkný. Moc mě potěšilo, že se se štětcem dá snadno make-up vrstvit, což může hodně pomoc u zakrývání akné.

Štětec doporučuji na středně krycí až vysoce krycí make-upy.

 

4. Místo

Makeup Revolution Pro Precision Brush střední štětec na tvář

Tohle je opravdu hodně zajímavý tvar, který ovšem nezkouším poprvé. Nicméně mám zkušenost spíše s menšími. Se štětcem jsem pracuje tak, že jím jemně kroužíte po obličeji. Ač se tvar zdá zvláštní, tak věřte, že pro začátečníky, kterým klasický štětce nesednou, je tento ideální. Jediné, co musím štětci vytknout, je rukojeť. Ocenila bych, aby byla lépe vyvážená, aby mě hlava štětce netáhla dolů. Se štětcem se mi jinak podařilo snadno make-up zapracovat.

Doporučuji tento štětec na hutnější až tuhé make-upy.

Recenze štětců

3. Místo

Real Techniques Original Collection Base štětec na make-up

U tohoto štětce moc chválím rukojeť. Typ štětin a jejich hustota není pro mě žádnou novinkou., protože tento typ moc ráda používám. Co je pro mě ovšem novinka je tvar, který je užší a také jeho plocha, která je vypouklejší. Překvapilo mě, že se mi s ním pracovalo velmi snadno a díky menšímu tvaru jej lze použít i kolem očí nebo na konturování.

Tento štětec doporučuji pro nanášení vysoce krycího make-upu.

 

2. Místo

Sigma Beauty Face štětec kabuki

Tenhle štětec mě velmi zaujal svým tvarem. Ještě nikde jsem ho neviděla. Když se mi dostal do ruky, tak jsem se bála, jak moc veliký vliv bude mít zkosený tvar na výsledek naneseného make-upu. Upřímně během nanášení jsem si nevšimla žádného negativního vlivu a ani práce s ním nebyla jiná. Naopak, bylo to jako kdyby byl štětec plochý. Make-up se mi s ním podařilo snadno nanést i zapracovat a díky zkosenému tvaru se jím dostanu snadno kolem nosu a očí. Rukojeť je tak akorát dlouhá a silná, takže mi její držení nedělalo problém.

Doporučuji tento štětec pro vysoce krycí make-upy.

 

1. Místo

Real Techniques Original Collection Finish

Original Collection Finish považuji z této pětky na nejlepší štětec na make-up. Za prvé, rukojeť je moc příjemná a dobře vyvážená. Za druhé, štětiny mi pleť nijak nedráždí, a navíc snadno a rychle zapracují make-up. Líbí se mi, že nejsou štětiny příliš dlouhé a roztahané. Velikost je tak akorát, a právě díky této velikosti můžete štětec využít i na konturování a nanášení tvářenky.

Ideální štětec pro více i méně krycí make-upy.

 

A jaký štětec na make-up máte nejraději vy?

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Fashion Weeks 2018 aneb nejnovější make-up trendy

Fashion Weeks 2018 aneb nejnovější make-up trendy

New York, Milán, Londýn, Paříž. Čtyři města módy, čtyři příležitosti podívat se na fantastické módní cesty, kterými se vydá podzim/zima 2018 a také ...

Celý příspěvek

Makeup Revolution | Make-up pro každého ♥

Makeup Revolution | Make-up pro každého ♥

Taky se vám stává, že se zatoulá vaše tužka na oči do dceřiny kosmetické taštičky? A nebo že vám máma tajně vypotřebovává váš suprový rozjasňovač? ...

Celý příspěvek