SÍLA ŽENY: Očista těla i duše | Jitka Boho

Bára  |  18. 8. 2017  |  Přidat komentář

Ráda byste žila spokojenější a šťastnější život? Chcete zdokonalit své tělo i mysl a podpořit sebedůvěru? Už jste velmi blízko! Stačí si jen uvařit kávu, pohodlně se usadit a pustit si nový miniseriál SÍLA ŽENY S JITKOU BOHO.
Jitka Vám v průběhu 6 dílů představí cestu, která harmonizuje tělo i duši a přinese do vašeho života rovnováhu za podpory přírodních produktů. Vyzkoušejte tedy i vy sílu přírody, věnujte chvilku sama sobě a načerpejte novou energii. Díky času, který věnujete péči o sebe, podpoříte svou vnitřní krásu i své sebevědomí.

V prvním dílu seriálu SÍLA ŽENY S JITKOU BOHO se dozvíte, jak své tělo i duši očistit od nepříznivých vlivů, kterým denně musí čelit, nastartovat novou energii a znovuobjevit chuť do života. Naše mysl je neustále vystavována negativním zprávám a stresovým situacím, ty by však neměly mít vliv na náš otevřený přístup k životu. Stejně tak i naše pleť čelí záplavám škodlivých látek, které na ni působí nepříznivě. Objevte způsob, jak se účinně bránit a dodejte svému tělu i duši účinné pomocníky na cestě k dokonalosti.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

SÍLA ŽENY: Péče o tělo nejen z vnějšku | Jitka Boho

SÍLA ŽENY: Péče o tělo nejen z vnějšku | Jitka Boho

Ráda byste žila spokojenější a šťastnější život? Chcete zdokonalit své tělo i mysl a podpořit sebedůvěru? Tak to jste na správném místě :) Stačí si ...

Celý příspěvek

Vyvinuto a navrženo dermatology pro vaše potřeby

Vyvinuto a navrženo dermatology pro vaše potřeby

V dnešní době nabídka nejrůznějších kosmetických přípravků roste závratnou rychlostí. Dermatologická péče neboli dermokosmetika, lidově – lékárenská ...

Celý příspěvek