liceni

8 Líčení pro horké letní dny, které vám zabere jen deset minut!

Iris  |  13. 7. 2015

Nechce se vám ráno vstávat? Máte budík na nesmyslný čas, abyste se stihly připravit před zrcadlem? Nebo spěcháte a nestíháte?

Celý příspěvek

letni niche parfemy

4 Nejlepší letní #niche parfémy!

Adrián  |  10. 7. 2015

Léto je tu a těžší vůně jsme už dávno nahradili lehčími. Transparentnost, lehkost, svěžest citrusů či květin – to jsou hlavní motivy letních vůní. Před tím, než sáhnete po obvyklých letních vůních, nechte se inspirovat i pár #niche parfémy, které jsou nejenže vhodné na nošení v létě, ale zároveň jsou originální, mají dlouhou výdrž a poukáží na váš vytříbený vkus.

Celý příspěvek

ziaja soutez

147 SOUTĚŽ: Ziaja Sensitive – vyhrajte baliček kompletní péče pro citlivou pleť!

Martina  |  3. 7. 2015

Znáte kosmetiku Ziaja? Na českém trhu nepůsobí zrovna dlouho, ale její historie sahá až do roku 1989, kdy ji založili dva polští lékárníci. Jejich portfolio bylo tehdy postaveno na krému z olivového oleje, který prodávají dodnes, kdy je tato značka jedním z lídrů polského trhu s kosmetikou a proniká i za hranice. Každý měsíc prodá značka Ziaja zhruba 5 milionů produktů, což myslím svědčí o tom, že na ní asi něco bude

Celý příspěvek

rozhovory strykova

ROZHOVOR: Jana Stryková exkluzivně pro blog parfums.cz

Martina  |  25. 6. 2015

Přečtěte si rozhovor s populární herečkou Janou Strykovou, který poskytla exkluzivně pro blog notino.cz!

Celý příspěvek

cestovani thebalm

Líčení na cestách? Vše zvládnete s jednou paletkou! Jak?

Iris  |  22. 6. 2015

Začíná sezóna dovolených, kterou doprovázejí nezbytné nákupy a balení věcí na cestu. Jelikož nikdy nesmíme zapomínat na krásu, máme pro vás skvělý tip - multifunkční paletku líčidel, která ušetří místo v kufru i váš čas!

Celý příspěvek

1 108 110 112 145