nehty

Trendy nehty na léto 2019. Inspirujte se!

Jana P  |  21. 6. 2019

Jasně, k létu patří barevný lak na nehty ve všech podobách. Ale kromě toho nastupuje pár trendů, které letní nehty posouvají o level výš a umí být sexy i šokující. Jaké budou tedy letošní trendy nehty podle módních a beauty guru?

Celý příspěvek

Notino

Jak stylově oslavit 15. narozeniny? Takhle to vypadá, když slaví Notino se svými blogerkami

notino.cz  |  20. 6. 2019

Narozeniny má každý jednou za rok, nicméně Notino je letos slavilo asi vůbec poprvé. Jsme tu pro naše zákazníky už krásných 15 let a poprvé jsme uznali, že to je něco! Jsme tu díky všem, kteří u nás nakupují, ať už pro sebe nebo pro potěšení ostatních. To, že to společně táhneme tak dlouho dokazuje, že Notinu zákazníci věří a pravidelně se k nám vrací. Jsme tu prostě pro vás a taky další roky budeme! Oslavit narozeniny jsme se rozhodli také ...

Celý příspěvek

Vichy

RECENZE: Dáváme sbohem akné s Vichy Normaderm Phytosolution

notino.cz  |  17. 6. 2019

Trápí vás problematická pleť? Nebojte, nejste sami. Akné už dávno není jen problém teenagerů, naopak jednou z jeho mnoha forem jím trpí víc než 40 % dospělé populace. Boj s akné je zdánlivě nekonečný běh na dlouhou trať. Naštěstí se dnes nabízí spousta řešení, která vás přiblíží o něco blíž k vysněnému cíli

Celý příspěvek

Den otců

Den otců: obdarujte své nepostradatelné hrdiny!

Jana P  |  12. 6. 2019

Blíží se den, kdy si všichni tátové na světě zaslouží ocenit za velká i malá hrdinství všedních dnů. Za každou statečně vyměněnou plenku, za každý vlastnoručně vyrobený luk a šíp nebo domeček pro panenky. Za každý dodržený slib i tajemství, které si nechali skutečně pro sebe.

Celý příspěvek

rozjasňovač podle typu obličeje

3 Bronzer, tvářenka a rozjasňovač podle typu obličeje

notino.cz  |  10. 6. 2019

Jemně vykonturované tváře pomocí bronzeru jsou jedním z letošních největších trendů! Spousta žen si ale klade otázku, jak na ně. A proto vám přinášíme tento jednoduchý manuál, který se odvíjí od tvaru obličeje. Vytvořit si líčení jako políbené od sluníčka už pak zvládnete levou zadní.

Celý příspěvek

1 3 5 127