den matek

Dárek pro maminku od dcery – udělejte si domácí spa!

notino.cz  |  29. 4. 2020

Den matek se blíží a my už přemýšlíme, jak udělat mamince radost. Ať už ale dostane cokoli, každou mámu nejvíc ze všeho potěší hlavně čas, který s ní strávíme. Připravte pro ni relaxační balíček, který můžete hned společně rozbalit a vytvořit si doma malý soukromý salon krásy. Připravili jsme pro vás inspiraci krok za krokem včetně tipů na nejlepší dárky pro maminku od dcery a přiznejme si, tipy na Den matek se hodí vždycky!

Celý příspěvek

trendy obočí 2020

Trendy 2020: Jak upravit obočí?

notino.cz  |  24. 4. 2020

Obočí podléhá trendům stejně jako všechno ostatní. Hodně z nás určitě pamatuje extrémně úzké obočí 90. let a pravděpodobně se na tuhle éru snaží zapomenout. Cara Delevingne nám naopak ukázala, že výrazného obočí se nemusíme bát. Obočí dokresluje linie naší tváře a celkový vzhled dokáže výrazně změnit. Je ale jen na vás, jak ho budete upravovat. My vám řekneme, jaké jsou v případě obočí trendy roku 2020 a jak upravit obočí krok za krokem!

Celý příspěvek

top parfémy

Top jasmínové parfémy: Najděte dokonalou květinovou vůni

notino.cz  |  20. 4. 2020

Ať už vybíráte parfém na jaro, nebo máte zkrátka jen ráda květinové parfémy, stojí za to dát šanci jasmínu. Nechte se jím ovládnout a vyberte si nejlepší jasmínový parfém právě pro sebe! Kterých pět vůní zaujalo nás?

Celý příspěvek

barvení vlasů doma

Barvení vlasů doma: jaké máme možnosti?

notino.cz  |  16. 4. 2020

Mají vaše vlasy „bad hair day“ už vlastně každý den a netrpělivě čekáte na chvíli, kdy se budete moct objednat ke svému kadeřníkovi? Nevzdávejte to! Nemusíte si pořizovat čepici, kterou budete nosit i doma, protože už se bojíte podívat do zrcadla. S tipy na domácí péči nám pomohl uznávaný kadeřník Honza Kořínek

Celý příspěvek

domácí barber

Domácí barber: jak vybrat holicí strojek a jak se starat o vousy?

notino.cz  |  13. 4. 2020

Svěřujete péči o vousy pravidelně odborníkům v barber shopu, nebo se o vousy staráte sami doma? Ať tak či tak, v tuto chvíli se zatím budeme muset všichni přidat do týmu číslo dvě. Pokud si ale musíme nějakou dobu na holiče ještě počkat, neznamená to, že budeme vypadat jako Tom Hanks ve filmu Trosečník. Proto pro vás máme tipy jak na vousy a výběr toho nejlepšího strojku!

Celý příspěvek

1 3 5 145