bělení zubů

Bělení zubů doma: nejúčinnější metody pro zářivý úsměv

notino.cz  |  11. 12. 2019

Přichází sezona večírků, oslav a plesů – a společně s perfektním make-upem, účesem a outfitem je pro dokonalý vzhled zásadní ještě jedna maličkost: zářivý běloskvoucí úsměv. Následující průvodce domácím bělením zubů vám zajistí rychlý a trvalý výsledek.

Celý příspěvek

nejlepší dárky pro ženy

1 Nejlepší dárky pro ženy k Vánocům

notino.cz  |  8. 12. 2019

Nejkrásnější svátky roku se blíží a všichni kupujeme dárky pro ženy: pro manželku, sestru, maminku, babičku, kamarádku nebo dceru. A bohužel je často vybíráme jako potraviny v supermarketu. Proto jsme sestavili tipy na dárky pro ženy k Vánocům, za které Ježíšek zaručeně sklidí jen chválu – a tak si seznam doporučení můžete schovat i na narozeniny, svátky a výročí

Celý příspěvek

vánoční nehty

Vánoční nehty 2019

notino.cz  |  7. 12. 2019

Že vám stačí klasické červené vánoční nehty a hotovo? Kdepak. Pokud chcete u stromečku opravdu zazářit, přinášíme vám několik tipů na to, jak mají letos vypadat trendy slavnostní zimní nehty. Díky nim pak své nehty na Vánoce proměníte v hravou a sexy záležitost.

Celý příspěvek

dárky k Vánocům

3 Nejlepší dárky pro muže k Vánocům

notino.cz  |  5. 12. 2019

S blížícím se koncem roku stoupá jako obvykle nákupní horečka i hladina stresu. Abychom vám tohle období ulehčili a zjednodušili, sestavili jsme tipy na nejlepší dárky pro muže k Vánocům. Díky nim letos obstaráte všechny vánoční nákupy rychle, snadno, a hlavně v klidu a pohodě!

Celý příspěvek

vánoční dárky levně

Nejlepší dárky do 500 Kč

notino.cz  |  4. 12. 2019

Jak pořídit dárky k Vánocům levně, rychle a bez velkého vymýšlení? Využijte naše nápady na drobné dárky pro široký okruh svých blízkých. Garantujeme vám, že za ně neutratíte víc než pětistovku, ale radost udělají milionovou

Celý příspěvek

1 3 5 7 139