Všechny články se štítkem aktuální trendy líčení

Notino

Díky Notino stylovým kolekcím máte krásu vždycky na dosah

notino.cz  |  12. 2. 2021

Setkáváte se občas s nepochopením okolí ohledně vaší posedlosti různými beauty vychytávkami, make-upem, nebo vysokými nároky na takové věci? Určitě nejste jediní – krása musí člověka prostě bavit a koho to nezajímá, nikdy nepochopí. O to víc nám dělá radost, že máme možnost vytvářet originální produkty pro ty z vás, kteří se nespokojí s málem a beauty svět je baví stejně jako nás. Co všechno vám Notino kolekce můžou nabídnout?

Celý příspěvek

lifter gloss

Svěží look s oblíbenci Moniky Bagárové

notino.cz  |  10. 2. 2021

Přečtěte si, jak docílit svěžího looku s oblíbenými produkty Moniky Bagárové. Zvýrazněné, rozzářené oči a hydratované rty budou vaším poznávacím znamením.

Celý příspěvek

pudr

Zaostřeno na pudry: jak vybrat ten pravý?

notino.cz  |  5. 2. 2021

Vybírat pudr je jako vybírat si partnera. Musí s vámi vydržet v dobrém i zlém a ideálně vám to s ním musí slušet na fotkách. Pudrů je ale takové množství, že by se na ně mohl sepsat průvodce. A přesně to jsme udělali. Na co se soustředit při výběru a jak si zvolit ten nejlepší pudr na obličej přesně pro vás?

Celý příspěvek

rtěnka

Recenze: Vybíráme ty nejlepší červené rtěnky

notino.cz  |  29. 1. 2021

Rudé líčení rtů přitahuje oči mužů stejně nevyhnutelně jako noční můru světlo pouliční lampy. Mezi dekorativní kosmetikou zkrátka nenajdete nic smyslnějšího a víc sexy než klasickou červenou rtěnku. Vybrat tu pravou ale může být oříšek. Vyzkoušely jsme jich proto celou řadu a ty nejlepší jsme zrecenzovaly. Je mezi nimi ta, se kterou se budete cítit smyslně žensky právě vy?

Celý příspěvek

nehty

Růžové nehty 6x jinak

notino.cz  |  25. 1. 2021

Možná si ve spojení s růžovým lakem představíte klasickou francouzskou manikúru, která je, přiznejme si, už hodně retro. Nehty růžové barvy ale rozhodně retro být nemusí. Vyberte si z velkého množství stylových odstínů, vyhrajte si s detaily a vytvořte tak opravdu šik manikúru. Růžová barva patří k těm více neutrálním, takže tyto laky na nehty vám budou ladit snad ke každému outfitu. Koukněte se na náš výběr TOP 6 stylů

Celý příspěvek

1 3 17