Fashion Weeks 2018 aneb nejnovější make-up trendy

Jana P  |  8. 3. 2018  |  Přidat komentář

fashion week

New York, Milán, Londýn, Paříž. Čtyři města módy, čtyři příležitosti podívat se na fantastické módní cesty, kterými se vydá podzim/zima 2018 a také na to, jaké trendy budou průběžně inspirovat kadeřníky i make-up artisty!

Fashion Week New York předvedl „cat eyes“

Už tady bylo jasné, že letos se bude hrát o uhrančivé pohledy. Oční linky se nedaly přehlédnout. Všichni znovuobjevili 60. léta a předvedli linku. A to po svém. Sytá černá, černá rámovaná linkou v modré… Některé byly propracované do geometrických tvarů, kterých docílíte například s šikovnou oční linkou s otočným aplikačním diskem od ArtDeco.

A především Prada hezky po svém předvedla, že kočičí oči budou cool. U ní se odehrával oční make-up třeba v silných ultra violet linkách zdobených Swarovskiho krystaly (s přesahem skoro až na spánky!). Třpytky a krystaly pak ukázaly další trend: oči se budou zdobit. Třpytit se budou linky, nebo jen nahá víčka. I vlasy Fashion Week v New Yorku nechal v „šedesátkách“ a z barev vedla hnědá – v New Yorku, Miláně, Londýně i Paříži. Jednou z výjimek se právě v New Yorku stal Tom Ford, u něhož byly k vidění modrá či fialová. Hravě, třeba jen ve spodní polovině vlasů. Tohoto „looku“ docílíte třeba s vymývající se barvou na vlasy od L'Oréal Paris. V souhře s kovovými odlesky na očích. A střih? Hladký „bob“ (mikádo) kratší délky, coby pocta legendě, jakou byl Vidal Sassoon.

Make-up trendy z fashion weeku

 

London Fashion Week vsadil na tvářenky

Napříč všemi kolekcemi se i tady nesl trend hnědovlásek. Převažovaly volné či dozadu uhlazené, ale nesepnuté účesy. S výraznými očními linkami si v líčení pohrál třeba módní dům Erdem, TopShop ladil metalické oční stíny (náš tip jsou stíny od Maybelline) a Bora Aksu si zamiloval tvářenky a přetáhl je od lícních kostí bezmála až k vnějšímu koutku oka. Viditelně, bez jemných kontur, v kontrastu k nahému líčení očí i rtů.

Milan Fashion Week oslavoval Jackie Kennedy

Moschino v Miláně upoutalo inspirací Jackie Kennedy. Vlasy na mikádo, na temeni natupírované, konečky vytočené vzhůru. Prostě Jackie a její „curly bob“ (vlnité mikádo). I v Itálii hrál Fashion Week na hnědé vlasy, nejčastěji k ramenům, a pokud byly delší, hladce rámovaly tváře. A zatímco Moschino stylizovalo, Roberto Cavalli nechával vlasy živelné, „střapaté“. Trend, který se hodí, když nestíháte. A make-up? Milán potvrdil, že IN budou linky, metalické odlesky a že ušetříme na rtěnkách…

Paris Fashion Week ukázal rtěnky

Právě rtěnky pojal ve velkém snad až Fashion Week v Paříži. Tady se vedle nahých rtů ukázal make-up trend „extrémní rtěnky“. Bílá, pomerančová, modrá, zelená… V matu i se třpytkami. Naprostou bombu pak předvedl Maison Margiela. Na rtech rozehrál duhu v těžkých, metalických odlescích. Modrá přeházela v zelenou i fialovou a jiné líčení třeba nebylo. Jen dokonalá pleť a jas kolem očí. Pro rty jako z Paříže si určitě vyberete z bohatých odstínů metalických tekutých rtěnek od NYX Professional Makeup. Vlasy se nosily i do půli zad a někdy budily zdání neupravenosti. Svoboda s kapkou rebelie. O té budou letos make-up trendy pro podzim a zimu asi především. 

Make-up trendy z fashion weeku

 

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Miss Notino: Beauty Zone na Colours of Ostrava

Miss Notino: Beauty Zone na Colours of Ostrava

Ahoj všichni, opět vás zdraví vaše Miss Notino Hanča. Dneska bych se s vámi chtěla podělit o své zážitky z festivalu Colours of Ostrava, jehož 17 ...

Celý příspěvek

Trendy líčení rtů 3x jinak

Trendy líčení rtů 3x jinak

Výrazné rty nemusí nutně znamenat jen zářivě červenou nebo růžovou rtěnku. Sáhněte ve své kosmetické taštičce i po produktech, které jsou primárně na ...

Celý příspěvek