Fashion Weeks 2018 aneb nejnovější make-up trendy

Jana P  |  8. 3. 2018  |  Přidat komentář

fashion week

New York, Milán, Londýn, Paříž. Čtyři města módy, čtyři příležitosti podívat se na fantastické módní cesty, kterými se vydá podzim/zima 2018 a také na to, jaké trendy budou průběžně inspirovat kadeřníky i make-up artisty!

Fashion Week New York předvedl „cat eyes“

Už tady bylo jasné, že letos se bude hrát o uhrančivé pohledy. Oční linky se nedaly přehlédnout. Všichni znovuobjevili 60. léta a předvedli linku. A to po svém. Sytá černá, černá rámovaná linkou v modré… Některé byly propracované do geometrických tvarů, kterých docílíte například s šikovnou oční linkou s otočným aplikačním diskem od ArtDeco.

A především Prada hezky po svém předvedla, že kočičí oči budou cool. U ní se odehrával oční make-up třeba v silných ultra violet linkách zdobených Swarovskiho krystaly (s přesahem skoro až na spánky!). Třpytky a krystaly pak ukázaly další trend: oči se budou zdobit. Třpytit se budou linky, nebo jen nahá víčka. I vlasy Fashion Week v New Yorku nechal v „šedesátkách“ a z barev vedla hnědá – v New Yorku, Miláně, Londýně i Paříži. Jednou z výjimek se právě v New Yorku stal Tom Ford, u něhož byly k vidění modrá či fialová. Hravě, třeba jen ve spodní polovině vlasů. Tohoto „looku“ docílíte třeba s vymývající se barvou na vlasy od L'Oréal Paris. V souhře s kovovými odlesky na očích. A střih? Hladký „bob“ (mikádo) kratší délky, coby pocta legendě, jakou byl Vidal Sassoon.

Make-up trendy z fashion weeku

 

London Fashion Week vsadil na tvářenky

Napříč všemi kolekcemi se i tady nesl trend hnědovlásek. Převažovaly volné či dozadu uhlazené, ale nesepnuté účesy. S výraznými očními linkami si v líčení pohrál třeba módní dům Erdem, TopShop ladil metalické oční stíny (náš tip jsou stíny od Maybelline) a Bora Aksu si zamiloval tvářenky a přetáhl je od lícních kostí bezmála až k vnějšímu koutku oka. Viditelně, bez jemných kontur, v kontrastu k nahému líčení očí i rtů.

Milan Fashion Week oslavoval Jackie Kennedy

Moschino v Miláně upoutalo inspirací Jackie Kennedy. Vlasy na mikádo, na temeni natupírované, konečky vytočené vzhůru. Prostě Jackie a její „curly bob“ (vlnité mikádo). I v Itálii hrál Fashion Week na hnědé vlasy, nejčastěji k ramenům, a pokud byly delší, hladce rámovaly tváře. A zatímco Moschino stylizovalo, Roberto Cavalli nechával vlasy živelné, „střapaté“. Trend, který se hodí, když nestíháte. A make-up? Milán potvrdil, že IN budou linky, metalické odlesky a že ušetříme na rtěnkách…

Paris Fashion Week ukázal rtěnky

Právě rtěnky pojal ve velkém snad až Fashion Week v Paříži. Tady se vedle nahých rtů ukázal make-up trend „extrémní rtěnky“. Bílá, pomerančová, modrá, zelená… V matu i se třpytkami. Naprostou bombu pak předvedl Maison Margiela. Na rtech rozehrál duhu v těžkých, metalických odlescích. Modrá přeházela v zelenou i fialovou a jiné líčení třeba nebylo. Jen dokonalá pleť a jas kolem očí. Pro rty jako z Paříže si určitě vyberete z bohatých odstínů metalických tekutých rtěnek od NYX Professional Makeup. Vlasy se nosily i do půli zad a někdy budily zdání neupravenosti. Svoboda s kapkou rebelie. O té budou letos make-up trendy pro podzim a zimu asi především. 

Make-up trendy z fashion weeku

 

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

International Day of Beauty: oslavte svou krásu!

International Day of Beauty: oslavte svou krásu!

Je to den SKUTEČNÉ krásy. Krásy nás obyčejných holek a žen, protože právě my tak často zapomínáme, že krásná je opravdu každá z nás. Bez ohledu na ...

Celý příspěvek

Notino je generálním partnerem soutěže MISS CZECH REPUBLIC 2018!

Notino je generálním partnerem soutěže MISS CZECH REPUBLIC 2018!

Dámy, také jste snily o tom, být nejkrásnější ve třídě, ve městě nebo vůbec v České republice? Přiznáváme, že i řada z nás v Notinu po tom někdy ...

Celý příspěvek