My UV PATCH: Chraňte se před UV zářením

Bára  |  15. 6. 2017  |  Přidat komentář

UV PATCH

Parné léto už klepe na dveře a vy se těšíte na slunečné dny na pláži? Předtím, než vystavíte tělo slunečním paprskům, pamatujte na riziko spálení a poškození pokožky. Díky kožnímu senzoru UV PATCH s aplikací v chytrém telefonu budete mít letos opalování pod kontrolou. 

Rakovina? Díky, nechci

Každý třetí diagnostikovaný případ rakoviny je rakovina kůže. Šance, že se tato smrtelná choroba dotkne právě vás se s každým nechráněným opalováním dramaticky zvyšuje. Samozřejmostí při každém slunění by měla být důsledná ochrana pokožky produkty s UV filtry. La Roche-Posay letos hranice v ochraně pokožky před UV zářením posouvá ještě dále. Díky jedinečnému senzoru UV PATCH budete přesně vědět, kdy máte použít opalovací krém, jaký faktor je pro vás nejvhodnější, nebo kdy se slunečnímu záření radši úplně vyhnout.

uvpatch 3

 

Co je UV PATCH?

Extra tenká náplast ve tvaru modrobílého srdce, která vám nedovolí zapomenout na ochranu před nebezpečným UVA i UVB zářením. UV PATCH je chytrý senzor, který můžete nosit na kůži nalepený i několik dní, a který vás změnou barvy upozorní, že je třeba být právě teď ve střehu. Jakmile srdce na vaší pokožce změní barvu, aplikace ve vašem mobilním telefonu vám doporučí, jak svou kůži nejlépe chránit. Senzor přesně změří míru UVA záření a následně dopočítá UVB záření. UV PATCH je personalizovaný – zohledňuje váš unikátní typ pokožky, míru slunečního záření v čase i místě vašeho pobytu. 

uvpatch 1

 

Chrání váš největší poklad

Mnoho dětí se podívá do teplých krajin už v kojeneckém nebo batolecím věku. U moře je sice slunce ostřejší, ale ani v našich končinách není rozhodně bezpečné sluneční ochranu opomíjet. Většina rodičů k ochraně svých ratolestí používá kvalitní opalovací přípravky určené speciálně pro jejich citlivou kůži. Mnohdy ale kvůli nekončící práci na stavbě hradu z písku, přípravám svačinek a hlídání nafukovacích míčů pozapomeneme děti znovu natřít. Proto La Roche-Posay UV PATCH testoval i na dětské pokožce. Můžete se tak věnovat zábavě a zároveň si být jistí, že vaše poklady budou vždy v bezpečí. A až se unaví skotačením na pláži, můžete děti zabavit edukativními hrami se superhrdiny v aplikaci MY UV PATCH.

uvpatch 4

 

Tak a teď už vám nic nebrání užívat si léto plnými doušky. Vzhůru do víru zábavy, beze strachu ze spálení kůže.

Aplikaci stahujte rychle a pohodlně v App Store a Google Play.

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Cestovní kosmetika na léto

Cestovní kosmetika na léto

Neodmyslitelnou součástí každé letní výpravy je cestovní taška a cestovní balení kosmetiky. A my v Notinu pro vás máme ty nejlepší tipy, jak takovou ...

Celý příspěvek

MISS NOTINO DOPORUČUJE: Opalovací krémy na léto

MISS NOTINO DOPORUČUJE: Opalovací krémy na léto

K létu neodmyslitelně patří odpočinek i radovánky na sluníčku, které nám dodává dobrou náladu, energii i teplo. Pro zdravé a správné opalování je ...

Celý příspěvek