SCHOOL OF BEAUTY UVÁDÍ: Silvestrovský Look podle Terry

Bára  |  27. 12. 2017  |  Přidat komentář

make-up

Vánoce jsou za námi a my doufáme, že jste je strávili v klidu a pohodě a našli jste pod stromečkem spoustu krásných a voňavých dárečků. A teď už přichází ten správný čas připravit se na poslední večírek roku 2017 – Silvestr. Ať už jej oslavíte jakkoli, mohlo by se vám hodit pár rad na oživení silvestrovského looku v podání Terry Makeup Tutorials. Tak jdeme na to!

 

  1. Z paletky Nude od theBalm použijte béžový matný stín a naneste ho do očního záhybu pro jeho zvýraznění. Díky tomu oko více zvýrazníte a zvětšíte. 

Tutorial

  1. Poté si vezměte tělový matný stín a naneste ho na pohyblivé víčko a pod obočí. Tím ještě více podpoříte zvýraznění očí. 

Tutorial

  1. Pomocí linky ve fixu od Artdeco vytvořte výraznou kočičí linku, která dá vaším očím smyslný pohled. 

Tutorial

  1. Přes linku pak naneste třpytky v lince též od Artdeco. Linka je vybavena i štětečkem, takže třpytky nanesete bez problému i na řasy. Vzhledem k Silvestrovské náladě jsou třpytky dokonce nutností, tak se jich nemusíte bát. ;) 

Tutorial

  1. Nakonec zvýrazněte řasy takovou řasenkou, která je pořádně natočí. Já použila 2000 Calories mascara od Max Factor. Na tváře pak naneste tvářenku, která nebude tak výrazná, ale dodá vaší pleti lehce přirozenou barvu. Na to je ideální tvářenka Lasting Finish od Rimmel v odstínu Madeira. 

Tutorial

  1. Jelikož oči nejsou u tohoto looku až tak výrazně nalíčené, tak můžete na rty použít výraznou rtěnku jako je třeba tato od theBalm v odstínu Loyal. Aby na rtech třpytky pěkně držely, tak na celou plochu naneste gel pod třpytky od Pierre René

Tutorial

  1. A nakonec naneste třpytky od Artdeco, díky kterým se stanete královnou večírku! 

Tutorial

  1. Nezapomeňte váš výtvor zafixovat kvalitním fixátorem, jako je třeba Infallible od L'Oréal Paris. Nehty můžete také „obléct“ do slavnostního laku, a to třeba do stylového odstínu Diva od Artdeco.

 

Užijte si večer a vše nejlepší do roku 2018 vám přeje Notino s Terry Makeup Tutorials! 

Tutorial

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Základní pravidla pro dokonalý „summer look“

Základní pravidla pro dokonalý „summer look“

S vysokou teplotou rostou nároky na péči o pleť a vás navíc vedou k jinému líčení než po zbytek roku. Takže: jak vykouzlit dokonalý „summer look“, ...

Celý příspěvek

Nejnovější make-up trendy

Nejnovější make-up trendy

Určitě to znáte – chcete se nalíčit na dovolené a zjistíte, že vám chybí váš oblíbený produkt. Nebo si musíte už při balení vybírat, jestli dáte ...

Celý příspěvek