Škola krásy představuje – trend tečkovaných očních linek

Lucka  |  1. 12. 2017  |  Přidat komentář

make-up

Probuďte v sobě stylovou bohyni s tímto novým make-upovým trendem. Linky letos nejsou v módě a „dot eyeliner“ trend se v nedávné době objevil na molech při přehlídkách takových módních guru, jako jsou Valentino, Fendi nebo Gucci. Propojuje se v něm „tribal style“ s dramatickým líčením očí, které v těchto chladných měsících letí.

A jak tohoto originálního vzhledu dosáhnout? Buďte kreativní! Nejsou tu žádná omezení ani pravidla. Vyjádřete se zkrátka po svém.

trendy v líčení

Začněte podkladem, který sjednotí barevný tón pleti. My jsme si oblíbili Lumi Magique rozjasňující podkladovou bázi pod make-up od L'Oréal Paris. Nezapomeňte také předpřipravit své obočí a řasy pomocí Mascara Clear Lash od Artdeco pro lepší fixaci.

trendy v líčení

Základ očních stínů by měl být spíše neutrální nebo matně zlatavý. V tomto případě platí, že v jednoduchosti je síla. V paletce očních stínu od Artdeco Most Wanted palette najdete všechny odstíny, které jsou letos v kurzu. Začněte tím nejsvětlejším ve vnitřním koutku očního víčka a postupně se propracujte až k tomu nejtmavšímu ve vnějším koutku. Tím opticky prohloubíte svůj pohled. U tohoto stylu líčení se vyplatí sladit s očními stíny i rtěnku, aby na sebe rty zbytečně nepřitahovaly pozornost a neubíraly očím zaslouženou slávu 😊. Dlouhotrvající krytí vám zaručí rtěnka od Makeup Revolution Iconic Matte Nude.

trendy v líčení

Voilà! Teď, když máme hotový přirozeně vypadající základ, přichází čas na kreativitu a namalování tečky či dvou (nebo i tří 😊). Pro nejlepší výsledky zkuste oční linky L'Oréal Paris Super Liner Blackbuster. Je na vás, kde přesně chcete tečky mít. Pro začátek zkuste nanést jednu doprostřed spodního i horního víčka.

trendy v líčení

Nakonec je dobré použít správnou řasenku, která řasy oddělí od sebe a zesílí je. Oddělené a výrazné řasy jsou velkým trendem této sezóny, který tak dává každé řase možnost zazářit! Naším tipem je řasenka Volume Glamour pro objem a zhuštění řas od Bourjois.

trendy v líčení

 

Tak. Všechno je hotovo a můžete jít oslňovat. Nezapomeňte ale ještě na fixační sprej, jako je například ten od Artdeco, abyste své umělecké dílo nerozmazali a ze dvou teček se nestalo deset😊.

Ukažte nám své výtvory na našem Facebooku, těšíme se na vás.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Inspirujte se líčením porotkyně Superstar

Inspirujte se líčením porotkyně Superstar

Chtěly byste vyzkoušet nějaký z make-up looků, které měla Monika Bagárová jako porotkyně v Superstar? Teď je ten pravý čas experimentovat a zkusit i ...

Celý příspěvek

Nude líčení není nuda! Naked paletky, které musíte mít

Nude líčení není nuda! Naked paletky, které musíte mít

Trendy přicházejí a odcházejí – to platí jak v módě, tak v beauty světě. I tak je ale několik stálic, které trendem byly, jsou a zůstanou. A jednou ...

Celý příspěvek