Trendy barvy na vlasy 2019

Jana P  |  26. 2. 2019  |  Přidat komentář

trendy

Přichází nejnovější trendy v barvení vlasů 2019!

Jaro je na dohled. A vy máte nejvyšší čas udělat si obrázek o tom, jaké jsou nejžhavější trendy v barvení vlasů pro rok 2019! Kdy jindy než s příchodem nové sezóny vsadit na zbrusu novou barvu?

Nejlepší barva na vlasy je pochopitelně ta, která vám sluší. A to vám letošní jaro určitě dovolí. Takže: které trendy v barvení vlasů budou vládnout letošnímu roku a které právě vašim vlasům?

Living Coral pro punkerky

Living Coral se coby barva roku 2019 musela přirozeně promítnout i mezi trendy barvy na vlasy pro rok 2019. Letos hravě vytlačuje oblíbenou pastelovou růžovou a musím říct, je to příjemná změna. Living Coral září optimismem i sebevědomím, a přesně pro takové z nás se hodí. Je plná energie, v létě bezvadně podpoří opálení a k pihám bude tím nejvíc sexy doplňkem!

Klidně ji zkuste pro začátek jen coby semi-permanentní barvu (např. L´Oréal Professionell Colorful Hair Pro Hair Make-up, odstín Sunset Coral). A kdybyste potřebovala spíše studené tóny, modrá je letos taky OK (viz I Heart Revolution Rainbow Shots, odstín Beach Babe Blue).

Pokud jste spíše konzervativní, pak vás potěší možná spíš jahodová blond. Teplé blond odstíny se v ní potkávají s lehkým měděným nádechem a vytváří barvu dozrávajících jahod. Perfektně ji vyladíte např. s L’Oréal Paris Colorista Hair Makeup, odstín Rosegold, nebo možná postačí tónovací sprej Schwarzkopf Professional Blondme (mají přímo odstín Strawberry).

 

L´Oréal Professionell Colorful Hair Pro Hair Make-up

Sebevědomá měď!

V popředí se letos bude držet také rázná a provokativní měděná, která je z aktuálních trendů možná vůbec nejlepší barva na vlasy (je vhodná téměř pro všechny). S hnědýma očima vytváří hřejivou kompozici, pro modrooké krásky znamená proměnu v divokou šelmu. Je temperamentní!

Chcete-li si ji zatím zkusmo osahat, berte Wella Professionals Color Fresh Create, odstín Infinite Orange. Nebo je skvělá vyživující maska Bright Copper Maria Nila, bez permanentních barevných pigmentů.

Další z trendů ovšem brunetkám dopřávají také přirozené odstíny „muschroom brown“ a mezi novinky v barvení vlasů přinášejí i tzv. mocha ombré. Takže pokud se v mědi necítíte, nevadí.

 

Wella Professionals Color Fresh Create

Černá, nebo bílá?

Především známý klan Kardashianek pak udává i nadále trend pro černovlásky. Hladká, lesklá havraní čerň, ideálně v maxidélce vlasů. Ideálně ošetřená maskou Maria Nila Black.

Ale je-li zrovna tohle pro vás nedosažitelná kombinace, nabízí se jít cestou protikladu (koneckonců, opět jako známé sestry K.). Trendy v barvení vlasů 2019 totiž v přímém kontrastu vyznávají i platinové blond až stříbřitě bílé nebo našedlé vlasy (ideálně v kombinaci se světlou pletí). A zdá se, že čím více odrostů, tím lépe! Za zkoušku pak stojí určitě smývatelná barva na vlasy Wella Professionals Color Fresh Create.

 

Maria Nila Black

 

A jaké barvy jsou in pro rok 2020? Přečtěte si náš článek Trendy barvy na vlasy 2020. A jestli si nevíte rady s domácím barvením, přečtěte si, jak na barvení vlasů doma!

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

6 tipů, jak bojovat s roztřepenými konečky

6 tipů, jak bojovat s roztřepenými konečky

Ke vzniku roztřepených konečků dochází z mnoha důvodů. Tím nejprozaičtějším je fakt, že na koncích jsou vlasy zkrátka nejstarší. Mají za sebou ...

Celý příspěvek

Maria Nila a Colorista: barvy na pár dní i celé léto

Maria Nila a Colorista: barvy na pár dní i celé léto

Už před více než 40 lety se ve Švédsku zrodila Maria Nila. Značka, která vábí milovníky veganské vlasové kosmetiky i vymývatelných barev, jež jsou ...

Celý příspěvek