TUTORIÁL: Velikonoční líčení – nebojte se zelené

Lucka  |  13. 4. 2017  |  Přidat komentář

zelené líčení

Zelená je barvou letošního roku a zároveň krásnou svěží barvou jara. Zelené líčení je ale pro mnoho žen spíše tabu. Nebojte se použít výraznější zelené oční stíny! Pokud je citlivě zkombinujete s neutrálnějšími barvami, vypadají vkusně a skvěle. Inspirujete se v našem tutoriálu na svěží jarní líčení, které skvěle využijte nejen na Velikonoce.

Nanášení podkladu

Na vyčištěnou a hydratovanou pleť naneste podkladovou bázi. My jsme použili Dermacol Satin, která krásně vyhladí pleť a připraví ji na líčení. Bázi nechte chviličku vstřebat a poté přistupte k nanášení make-upu. Make-up Bourjois Healthy Mix naneste rovnoměrně štětcem pro nanášení make-upu BrushArt Foundation po celé tváři. Nedokonalosti, jako jsou kruhy pod očima nebo pupínky, zamaskujte korektorem a celou tvář zafixujete pudrem.

Zelené líčení - podklad

 

Líčení očí

Nejprve na víčka natřete bázi pod oční stíny, která zajistí dlouhotrvající nalíčení. Výborná je třeba Artdeco Eye Shadow Base. Aby bylo zelené líčení vkusné, zkombinujte zelené oční stíny s neutrálnějšími barvami. V našem případě jsme použili odstíny hnědé, ale skvěle se hodí i béžová nebo šedá. K líčení jsme použili dvě paletky: BHcosmetics 120 Color, která má zelené oční stíny v několika různých odstínech, a paletku theBalm Meet Matte(e) Trimony s výrazně pigmentovanými matnými stíny.

Do ohybu horních očních víček naneste štětečkem BrushArt Conceluear & Eyeshadow odstín Mat Lopez z paletky theBalm. Poté naneste zelený oční stín BH paletky na horní víčko v oblasti bližší vnitřnímu koutku oka. Z vnějšího koutku oka a nad řasy poté štětečkem na oční stíny naneste odstín Mat Reed.

 Zelené líčení - stíny

 

Pro dokonalý vzhled pak jemnými krouživými pohyby štětečkem BrushArt Blending rozmažte ostré hrany mezi jednotlivými stíny do ztracena.

Zelené líčení - rozmazání stínů

 

Na dolní oční víčko naneste štětečkem na oční linky tmavě hnědou tužku na oči NYX Professional Makeup Jumbo a udělejte tenkou oční linku. Pod ní opět naneste zelený oční stín. Na linku na horním víčku použijte fix Dermacol Colour Eyeliner. Linku jemně protáhněte i za vnější okraj očního víčka.

Zelené líčení - oční linky

 

Pro dokonalé nalíčení očí pak zbývá už jenom zvýraznění řas. Ideální je řasenka, která vlasy prodlouží a zároveň natočí. Pro tyto účely doporučujeme Lancome Virtuose.

Zelené líčení - řasenka

 

Zvýraznění obočí

Obočí podtrhuje výraz vaší tváře, proto je třeba ho přiměřeně zvýraznit. Štětečkem naneste na obočí odstín Mat Reed z paletky theBalm, který bude krásně ladit s líčením očí. Chloupky obočí na závěr rozčešte spirálou na řasy a obočí.

Zelené líčení - obočí

 

Konturování tváře

Ke konturování použijte bronzer Institut Esthederm, který nanášejte jemným poklepáním štětečkem na tvářenku BrushArt Blush. Bronzer nejprve naneste na hranu lícní kosti. Nezajíždějte štětečkem příliš hluboko do tváře: maximálně do vzdálenosti poloviny vašeho oka. Maličko bronzeru pak dejte také z vnějších stran čela.

Zelené líčení - bronzer

 

Obličej následně rozjasněte rozjasňovačem theBalm Mary - Lou Manizer, který naneste na lícní kost, nad ústa a do vnitřního koutku oka. Na lícní kost a nad ústa použijte plochý vějířový štětec BrushArt Fan Brush, do koutku oka opatrně nanášejte štětečkem Smudge. Na závěr celou tvář zafixujte fixačním pudrem Artdeco Fixing Powder.

Zelené líčení - rozjasňovač

 

Líčení rtů

Posledním krokem je líčení rtů. Rty nejprve zvlhčete vazelínou a poté použijte hydratační rtěnku Bourjois Rouge Edition Aqua Laque s leskem v odstínu 01 Appechissant. Tento krásně jemný šťavnatý odstín skvěle doplní svěží zelené líčení.

Zelené líčení - rtěnka

 

Zelené líčení

 

Bojíte se, že vám zelená nepůjde k vašim očím? Koukněte, jak vypadá zelené líčení u různých barev duhovky.

Zelení líčení - barvy očí

 

Líbí se vám naše zelené jarní líčení? Podělte se s námi o svůj názor v diskusi.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Nude líčení není nuda! Naked paletky, které musíte mít

Nude líčení není nuda! Naked paletky, které musíte mít

Trendy přicházejí a odcházejí – to platí jak v módě, tak v beauty světě. I tak je ale několik stálic, které trendem byly, jsou a zůstanou. A jednou ...

Celý příspěvek

Zrajte jako víno: Nejlepší make-up pro zralou pleť

Zrajte jako víno: Nejlepší make-up pro zralou pleť

Stárnoucí pleti je třeba věnovat pozornost nejen při výběru pečujících produktů, ale i dekorativní kosmetiky. Nejlepší make-up pro zralou pleť by měl ...

Celý příspěvek