2 V Notinu „píšeme“ příběhy se šťastným koncem…

Jana P  |  20. 12. 2018  |  Přidat komentář

Vánoce

Pokud máte rádi pohádky, v nichž vždycky dobro vítězí nad zlem a v nichž každý najde svoje štěstí, jste u nás v Notinu správně. I u nás mají totiž příběhy šťastný konec. Zvlášť ty vaše, které žijete každý den!

Už je to pár let, co je pro mě Notino víc než jen práce nebo víc než jen kosmetika. Někdy mám pocit, že je to spíš můj rytíř v nablýskané zbroji, který se zázračně zjeví a pomůže, kdykoliv potřebuju. Když se to stalo poprvé, byl to typický Den Blbec… takový ten den, kdy nestíháte, a co stihnete, spolehlivě pokazíte. Rozlitá snídaně, článek, který ne a ne dopsat, píchnutá pneumatika, dítě, které vám najednou onemocní, a chůva, která vám na poslední chvíli odřekne hlídání. Vrstvilo se to. A když jste zoufalí nebo přetížení, funguje jediné: úplně vypnout. Jako já tehdy vypnula ve vaně plné levandulového koupelového mléka v prášku od Greenum. Od té doby mě po náročných dnech zachraňuje díky Notinu už pravidelně.

darky

Nezešílela jsem dokonce ani ve chvíli, kdy jsem svou tehdy asi dvouletou dceru načapala, jak bubnuje paletkou očních stínů o dlažbu a drtí mé oblíbené odstíny s obdivuhodnou rytmickou přesností. Tedy, zřejmě bych zešílela, ale v Notinu jsem pak objevila stíny Hypnôse Doll Eyes od Lancôme, které vydrží (skoro) všechno. I drsné zacházení malých princezen nebo cestu letadlem na druhý konec světa.

Nemluvě o tom, jak snadné je v Notinu vybrat dárky třeba pro kamarádky k narozeninám (poslední rok jsem snad všem rozdala dárkové sady pleťových masek KORIKA!) nebo dárky na poslední chvíli pro tchyni – protože váš muž prozaicky zapomene, že jeho maminka slaví kulatiny. Ať už tu sáhnete po kosmetické dárkové sadě, jako je Dualsenses Rich Repair od Goldwellu pro poškozené vlasy, nebo po dárkové sadě bytových vůní, jako je ta, která mě zachránila teď na Vánocemi a která skrývá difuzér Maison Berger Paris s vůní Lolita Lempicka, uděláte radost i nejnáročnějším tchyním pod sluncem.

A tak bych mohla pokračovat a mluvit o chvílích, kdy jsem konečně s Notinem objevila kouzlo proti kruhům pod očima (Touche Éclat od YSL), kdy jsem se poprvé odvážila otestovat niche parfémy (miluju Toma Forda a jeho Tabacco Vanille), kdy jsem… našla další střípek radosti nebo chvilku oddychu, protože jsem si dopřála kousek krásy z Notina. Ano. Jsou to malé příběhy. Vedle starostí, které máme, na první pohled zanedbatelné. Ale jsou to naopak právě malé příběhy, které nám plní každý den. A je skvělé, když mají krásný, voňavý a šťastný konec.

Tak ať přesně takový máte i zbytek tohoto roku. Krásný, voňavý a šťastný. Užijte si ho třeba ve vaně plné pěny, se spoustou vonných svíček kolem, a hlavně s těmi, které milujete a kteří milují vás. Já se na vás budu těšit zase v příštím blogu – tentokrát už v roce 2019. A vy si mezitím nenechte ujít ještě předsilvestrovský tutorial se 3 hvězdnými looky na Silvestra!

Šťastné a veselé!

 

Jana

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Po čem ženy touží: Známe nejlepší dárky na Valentýna!

Po čem ženy touží: Známe nejlepší dárky na Valentýna!

A je to tady, zpozorněte nejen vy, beznadějní romantici! Svátek všech zamilovaných totiž klepe na dveře a rozehřeje i nejednoho cynika. Vybrali jsme, ...

Celý příspěvek

Omamné podzimní svíčky a bytové vůně: Dokonalá atmosféra zaručena!

Omamné podzimní svíčky a bytové vůně: Dokonalá atmosféra zaručena!

Ráda si užíváte teplo domova, zatímco listy stromů zlátnou a v sychravém větru se snášejí k zemi? Abyste si tuhle atmosféru vychutnala naplno, ...

Celý příspěvek