Buďte královnou plesu

Petra  |  7. 2. 2013  |  Přidat komentář

Plesová sezóna právě začíná a k ní neodmyslitelně patří krásné šaty, večerní líčení a okouzlující parfémy. Každá žena touží stát se na plese středem pozornosti a užívat si obdivném pohledy všech přítomných. Pokud tedy chcete zaujmout své okolí, nezapomínejte na to, že kromě správně zvolené večerní róby, je také důležité v žádném případě nepodcenit líčení, díky kterému se z vás může stát uhrančivá kráska, která nenechá nikoho klidným.

Dokonalý make-up je základ

Pro perfektní vzhled je důležité začít od základu, což znamená použít dokonale krycí make-up, který zakryje všechny drobné nedostatky pleti a rozjasní vaši tvář. Make-up je vhodné doplnit tvářenkou v červeném nebo v růžovém odstínu, který oživí váš vzhled a dodá vám čerstvý sexy vzhled.

Buďte uhrančivou kráskou!

Plesové líčení očí je vhodné zvolit podle barvy vašich šatů. Pokud je vaše garderoba pestrá, můžete zvolit líčení barevnější a v podobném odstínu, jako jsou vaše šaty. Jestliže je vaše večerní róba tmavší, je vhodné zvolit například kouřové očí stíny v kombinaci s výraznými očními linkami. Dále je vhodné vaše líčení doplnit dlouhými řasami, které můžete jednoduše vykouzlit některou z exkluzivních řasenek dodávající řasám objem a maximální délku. Váš kočičí pohled můžete ještě ozvláštnit aplikací třpytek, které můžete důmyslně použít i na dekolt. Při nanášení třpytek na oči je velmi vhodné dodržovat správné zásady líčení, což znamená, že pokud máte oči blízko sebe, aplikujte třpytky na vnější část víček, pokud jsou vaše oči naopak posazené daleko od sebe, naneste třpytky na vnitřní část víček.

Zvýrazněte své rty!

Jak být na plese výrazná mezi tolika konkurentkami? Dalším tipem jsou neodolatelné rty, které v mžiku vykouzlíte použitím výrazné rtěnky, jenž vám dodá sex-appeal a sebevědomí. Volit můžete ze široké palety odstínů barev, které jsou na trhu k dispozici. Pouze je důležité dodržet pravidlo, že pokud máte výrazné líčení očí, je dobré použít jemnější odstín rtěnky a naopak. Potom bude váš celkový vzhled působit opravdu profesionálně a nikoliv lacině. Líčení rtů ještě můžete doplnit konturovací tužkou, která perfektně obtáhne obrys rtů a zdůrazní tak krásný tvar vašich rtů. Jako tečku na závěr můžete požít bezbarvý lesk na rty, který z vás udělá naprosto neodolatelnou bohyni.

Zvolte vhodný parfém!

Dokonalou tečkou na závěr za vaším perfektním vzhledem je svůdný výraznější parfém, který perfektně doplní společenskou róbu a dodá vám patřičnou dávku sebevědomí. Vůně na večer jsou obvykle těžší a intenzivnější, než ty určené pro denní nošení. Parfémy vhodné na večer jsou laděné spíše v orientálních tónech, které mají neobyčejně podmanivé a vzrušující aroma. Stačí jen pár kapek a v mžiku se přeměníte v okouzlující dámu, které padají cizí muži k nohám. Vsaďte na osvědčené vůně např.: Chanel Chance

 

 

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: