Buďte sexy na podzim i v zimě - použijte samoopalovací přípravek

Petra  |  10. 9. 2012  |  Přidat komentář

Je vám líto, že je léto již za vámi. Máte rádi hnědou a opálenou pokožku, která k létu tolik patří? Nezoufejte, hnědou pokožku si můžete dopřát i na podzim a v zimě. Udržte si sexy vzhled vašeho těla pomocí samoopalovacích přípravků. Pokud použijete kvalitní přípravek a současně dodržíte základní pravidla pro aplikaci, můžete se pouze těšit z překrásné barvy bez nevzhledných skvrn.

Na notino.cz tyto přípravky naleznete přímo v sekci - samoopalovací přípravky

Samoopalovací krém není na trhu s kosmetikou žádnou novinkou, nicméně i přesto mnoho žen často neví, jak s tímto přípravkem správně nakládat. K tomu, aby vaše opálení působilo přirozeně a na pokožce vám tak nevznikaly nežádoucí skvrny, je potřeba znát správný postup nanášení samoopalovacího krému. V následujících řádcích se dozvíte, jak na to

1. Peeling


Na začátek doporučujeme peeling celého těla. Jedině tak dosáhnete toho, že lehce odstraníte veškeré odumřelé buňky pokožky a samoopalovací krém tak lépe pronikne do pokožky. Avšak dávejte pozor, aby peeling nebyl na bázi oleje – v přítomnosti tuku by krém do pokožky pronikal velice těžce. Na nejsušší místa vašeho těla (lokty, kolena, kotníky, klouby) doporučujeme nanést hydratační tělové mléko kvůli rovnoměrnému zabarvení (na sušších místech se krém lépe vstřebává a tato místa potom mohou dosáhnout tmavšího zabarvení).


2. Důkladně rozetřít

Při roztírání krému začínáme zpravidla od nohou přes trup až k rukám. Pokud začnete naopak, vzniknou vám v oblasti břicha či hrudníku nežádoucí skvrny vzniklé v důsledku vašeho ohýbání. Pro začátek naneste raději menší množství krému a následně můžete dávku zvýšit. A taktéž nezapomeňte krém důkladně rozetřít.


3. Nechte krém uschnout

Abyste se vyvarovali ušpinění vašeho oblečení, je vhodné po rozetření krému nechat pokožku alespoň 15 min uschnout. Pokud přijde neuschnutý krém do kontaktu s textilem (především se světlými barvami), s největší pravděpodobností se vám jej nepodaří z oblečení odstranit. Proto s usycháním samoopalovacího krému raději nespěchejte.


4. Jak si opálení co nejdéle udržet

Doporučujeme omezit dlouhé sprchování a především horkou vodu. Při holení je ideální použít depilační krémy, které jsou pro samoopalovací krémy přívětivější, než žiletky. Budete-li se řídit výše zmiňovanými radami, dosáhnete toho, že vaše opálení vydrží déle a především bude působit přirozeně.

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: