Doporučujeme: parfém na podzimní období Bottega Veneta

Petra  |  1. 10. 2012  |  Přidat komentář

Italská značka Bottega Veneta byla založena v roce 1966 a po dlouhá léta byla známá především pro své luxusní kožené výrobky, které dodnes sklízí veliký ohlas. Své butiky má tato společnost opravdu po celém světě, najdete je například v Paříži, New Yorku, Číně, Japonsku či v Indonésii. Butik této věhlasné společnosti ovšem nechybí ani v samotné Praze. Italská značka Bottega Veneta se proslavila především svou technikou, která spočívá v ručně proplétané kůži. Ovšem již od minulého roku tato společnost nenabízí svým zákazníkům pouze kožené výrobky, jako jsou kabelky či obuv. V roce 2011 představila tato firma svůj první parfém Bottega Veneta Veneta.

Dámský parfém Bottega Veneta

Dámský parfém Bottega Veneta nabízí svým nositelkám jedinečný zážitek. Tato neobyčejně dlouhotrvající vůně v sobě skrývá dokonalou harmonii spočívající v tónech jasmínu, bergamotu, růžového pepře a pačuli. Bezpochyby není překvapením, že parfém ovládá taktéž příjemná vůně kůže, která je značce Bottega Veneta natolik blízká.

Tento luxusní parfém, který byl podle slov ředitele firmy, Tomase Maiera, inspirován především krásou venkovské přírody v Benátském regionu, kde tento muž vyrůstal, podtrhuje kouzlo ženy. Její krásu, eleganci a charisma. Bottega Veneta Veneta vám učaruje a nepustí vás. S tímto parfémem se ocitnete přímo uprostřed kouzelného italského venkova, ve kterém vládne klid a moc přírody.

Již elegantní a velice vkusný flakon parfému napovídá, že tato nadčasová vůně je určena pro sebevědomé ženy jakéhokoli věku, které rády podtrhují svou vnitřní i vnější krásu a nebojí se upoutat pozornost. S touto jedinečnou vůní totiž budete středem pozornosti kdykoli a kdekoli. Pokud tedy ještě nemáte vybranou vůni na následující podzim, nechte se unést touto jedinečnou vůní, která vás příjemně zahřeje a potěší vaše smysly.

 

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: