Kaloo The Friends of Kaloo - parfémy pro nejmenší

parfums.cz  |  19. 9. 2012  |  Přidat komentář

Pokud přemýšlíte, jakým originálním dárkem potěšit rodiče malých dětí a zároveň i dítě samotné, máme pro vás malý tip. Kaloo toaletní vůně představují netradiční a roztomile řešené parfémy, které jsou díky svému složení vhodné právě pro nejmenší. Pojďme se nyní podívat, čím jsou parfémy pro nejmenší tak výjimečné a jak jejich tvůrci dosáhli toho, že si je i samotné děti doslova zamilují.

Hravé Kaloo lahvičky

Velkou předností Kaloo parfémů je především to, že při vzniku těchto parfémů přemýšleli jejich tvůrci zejména nad tím, jak docílit toho, aby tyto parfémy pro nejmenší byly zajímavé i pro děti samotné. A tak se nemusíte bát, že by děti tyto roztomilé parfémy dostatečně neocenily. Každou lahvičku Kaloo parfému tvoří svršek s plyšovou hlavičkou zajíčka či medvídka. K dispozici jsou i dárkové sady, které mimo samotné toaletní vody obsahují i hrající polštářek či maňáska. Všechny hračky, které Kaloo toaletní vody zahrnují, jsou vyráběny z příjemně hebkého materiálu, které jsou příjmené na omak.

Kaloo toaletní vody pak můžete vybírat nejenom podle vůně, ale i podle barev každé lahvičky. K dispozici jsou lahvičky s modrým, růžovým, oranžovým či bílým plyšovým zvířátkem, které se za krátkou dobu stane miláčkem každého dítěte.

Jemné vůně

Je samozřejmostí, že vůně Kaloo parfémů jsou uzpůsobeny citlivé dětské pokožce. Všechny Kaloo toaletní vody jsou klinicky testované a neobsahují alkohol. (Jsou hypoalergenní). Samotné vůně jsou příjemně lehké a jemné. Vybírat můžete z vůní obsahujících například výtažky z růže, vanilky, citrusů, jasmínu a jiných. Díky jemnosti všech toaletních vůní jsou Kaloo vůně unisex, ovšem pokud chcete, můžete vybírat podle zabarvení lahviček, kdy malé slečny jistě nejvíce ocení růžové a chlapci modré provedení.

Díky extra jemnému složení všech toaletních vod jsou tyto lehké vůně vhodné pro každodenní nošení.

Dárek vhodný pro každou příležitost

Kaloo parfémy jsou díky svému hravému vzhledu vhodné jako krásný dáreček při jakékoli příležitosti. Můžete ho darovat při narození děťátka, na Vánoce, svátek či další narozeniny. A věřte, že na poličce tyto toaletní vody s roztomilým vzhledem plyšového medvídka či zajíčka nečinně ležet rozhodně nebudou. Díky svému roztomilému provedení se stanou nepostradatelným společníkem všech dětí.

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Největší a nejhezčí Notino pobočka? Přece Florentinum!

Největší a nejhezčí Notino pobočka? Přece Florentinum!

Ve čtvrtek 3. 10. se slavnostně otevřely dveře naší nejnovější pobočky v pražském Florentinu. Ano, jelikož jsme na naši zrenovovanou prodejnu opravdu ...

Celý příspěvek

MISS NOTINO DOPORUČUJE: Co nosím ve své kabelce?

MISS NOTINO DOPORUČUJE: Co nosím ve své kabelce?

Prázdniny skončily už před pár týdny a letní počasí už je téměř pryč. Já mám však podzim moc ráda a v dnešním článku bych vám přechod do podzimního ...

Celý příspěvek