Nově na Parfums.cz vlasová technika Babyliss Pro

Petra  |  5. 2. 2013  |  Přidat komentář

Potřebujete si dokonale vyžehlit vaše nepoddajné vlasy, vykouzlit na rovných vlasech nespoutané vlny, nebo si během pár minut vysušit vlasy bez rizika jejich poškození horkým vzduchem? Potom je právě pro vás určená exkluzivní francouzská značka vlasové techniky - Babyliss Pro, která v sobě snoubí dlouholeté zkušenosti profesionálních kadeřníků, nové technologie a bezkonkurenční kvalitu. Na český trh přináší značka Babyliss Pro skvělé a velmi praktické produkty pro úpravu vlasů, jako jsou profesionální kulmy, žehličky na vlasy, výkonné fény, střihače vlasů pro pány i speciální stylingové přípravky.

Tato exkluzivní značka spatřila světlo světa v 60. letech minulého století, kdy v Paříži v blízkosti slavné Eiffelovy věže, vyrobil vyhlášený pařížský kadeřník Lelièvre první elektrickou kulmu na vlasy. Tento velmi praktický přístroj pro vytvoření vln ihned zaznamenal mezi kadeřníky velký ohlas a tento revoluční produkt se začal v obrovském množství prodávat po celém světě nejen vlasovým profesionálům, ale také zákazníkům pro snadné domácí použití. I když je Babyliss Pro od svého počátku značkou navrženou pro profesionální použití, jsou její špičkové vlastnosti a revoluční technologie k dispozici i běžným spotřebitelům a navíc jsou cenově dostupné!

Značka Babyliss Pro je neustále v úzkém spojení se světem módy a stylingu. Spolupracuje s předními vlasovými odborníky a návrháři. Díky novým inovacím a neustálému posunu směrem vpřed se dnes značka prodává ve více než 60 zemích světa. Značka Babyliss Pro je součástí koncernu Conair, kde se stala absolutní jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také je s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.

Kulmy

Profesionální kulmy na vlasy Babyliss Pro vynikají svojí speciální povrchovou úpravou, která zajišťuje stejnou teplotu kulmy po celé délce trubice. Kulmy navíc umožňují nastavit si libovolnou teplotu z široké stupnice od velmi nízkých teplot pro jemné vlasy až po teploty vyšší, které jsou vhodné pro silné nepoddajné vlasy. Kulmy Babyliss minimalizují riziko poškození nebo lámání vlasů během stylingu a v mžiku vám vykouzlí neodolatelné vlny, kterými uchvátíte své okolí.

Žehličky na vlasy

Speciální žehličky značky Babyliss Pro zamezují nežádoucímu tření a lámaní vlasů při žehlení, zanechávají vlasy zářivé, lesklé a perfektně vyhlazené. Exkluzivní nanotechnologie a keramický povrch destiček zajišťují dokonale krásný účes během pár minut. Některé žehličky na vlasy jsou navíc vybaveny aktivním iontovým systémem, který odstraňuje z vlasů statickou elektřinu a dokonale uzavírá vlasové kutikuly. Výsledkem jsou tak pružné a lesklé vlasy, které se snadno upravují.

Žehlička se díky svému tvaru perfektně drží v ruce a otočná koncovka přívodního kabelu zajišťuje praktickou manipulaci s přístrojem, během modelování vašeho účesu.

Vysoušeče vlasů

Profesionální fény Babyliss Pro jsou jedinečné svými vysoce výkonnými motorky, díky kterým budou vaše vlasy rychle vysušené během pár minut. Většina vysoušečů má v sobě zabudovaný generátor negativních iontů, který odstraňuje z vlasů statickou elektřinu a zachovává vlasy po fénování hebké a lesklé. Fény mají několik úrovní teploty vzduchu i speciální tlačítko pro studený vzduch. Vysoušeče Babyliss Pro jsou jedinečné nejen svými vlastnostmi, ale také perfektně navrženým designem, který díky svému ergonomickému tvaru zajišťuje, aby se fén skvěle držel a jeho speciální rukojeť snižuje napětí v předloktí. Značka Babyliss Pro má ve svém širokém sortimentu i skvělé cestovní fény, které vynikají malými rozměry i nízkou hlučností. Takovýto fén vám nesmí na vašich cestách chybět!

Strojky na vlasy

Excelentní strojky na vlasy vynikají svými ostrými nerezovými čepelemi, které perfektně zastřihnou účes do posledního detailu. Strojky ynavíc i odnímatelné nástavce o různých velikostech, díky kterým si můžete zvolit požadovanou délku vašeho účesu. Střihací strojky na vlasy značky Babyliss Pro jsou dodávány s adaptérem a v nepřetržitém provozu vydrží až 45 minut!

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: