Novinka v dekorativní kosmetice - luxusní italská značka diegodallapalma

Petra  |  14. 1. 2013  |  Přidat komentář

diegodallapalma je nová, exkluzivní italská značka dekorativní kosmetiky, kterou notino.cz přináší do České republiky jako její výhradní dovozce. Italská kosmetická značka s názvem diegodallapalma byla založena okolo roku 1970 v Miláně. Její nástup do prostředí kosmetického průmyslu však znamenal absolutní zlom v dosavadním světě dekorativní kosmetiky a firma za poměrně krátkou dobu svojí existence sklidila velké mezinárodní úspěchy a brzy prorazila i do USA, kde v současnosti patří mezi absolutní špičku na trhu. Značka diegodallapalma má na svém kontě také spolupráci se světem filmu, kde se úspěšně podílela na make-upu herců filmu Sněhurka a lovec.

V čem spočívá jedinečnost značky diegodallapalma?

Dekorativní kosmetika diegodallapalma je nepřekonatelná svojí pestrou nabídkou barev, dokonalou výdrží produktů a neobyčejným pohodlím při líčení. Produkty dekorativní kosmetiky jsou navíc doplněny o aktivní účinné látky, které zajišťují péči i o samotnou pokožku. Filosofií značky totiž je, že dobře vypadající make-up začíná zdravou a krásnou pletí. Tým společnosti diegodallapalma se skládá z několika profesionálních vizážistů z celého světa, kteří značce přinášejí novou invenci a spolupodílejí se na jejím vývoji. Společnost je také výjimečná svým on-line poradenstvím, prostřednictvím kterého radí ženám po celém světě, jak se správně nalíčit.

Základním mottem kosmetiky diegodallapalma je překonání hranice barvy! Značka ráda experimentuje s novými trendy, ale zároveň ctí všechny zásady luxusní kosmetiky. Exkluzivní dekorativní kosmetika diegodallapalma v sobě ukrývá provokaci, ironii nadčasovost i klasický styl. Kosmetika je speciálně navržená pro moderní náročné ženy, které chtějí vypadat perfektně a zároveň se tak i cítit. diegodallapalma se dokáže přiblížit stylu a osobnosti každé ženy a podtrhnout všechny její přednosti. Sortiment značky Diegodallapalma Sortiment kosmetiky je velmi pestrý a poskytuje vše, co každá žena potřebuje ke svému dokonalému nalíčení. Diegodallapalma se může pochlubit velmi širokou škálou produktů, jako jsou vysoce krycí make-upy, hydratační rtěnky, dlouhotrvající stíny nebo vysoce odolné laky na nehty. Firma nabízí také svoji vlastní kolekci profesionálních štětců, které jsou speciálně určeny pro dokonalou aplikaci tvářenky, stínů, pudru nebo make-upu. Všechny výrobky se vyznačují skvělými krycími schopnosti a zároveň přirozeným vzhledem.

Jedinečné složení produktů diegodallapalma Všechny produkty se vyznačují exkluzivním složením, které se skládá z aktivních látek jako je například vitamín C a E, antioxidanty, jojobový olej, panthenol, přírodní vosky nebo UVA a UVB filtr. Předností značky diegodallapalma je také její zaměření na proti-stárnoucí efekt. Jedinečné make-upy jsou speciálně vytvořeny tak, aby zamezily předčasnému stárnutí pleti a vzniku tmavých skvrn. Mezinárodně úspěšná značka Diegodallapalma vyniká svým nekonvenčním a ironickým přístupem. Chuť experimentovat s novými trendy a neustálé posunování možností dekorativní kosmetiky, učinily ze značky diegodallapalma absolutní novodobou špičku ve světě líčení.

Kosmetiku diegodalla palma si můžete zakoupit zde

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: