Pohádková Lolita Lempicka

parfums.cz  |  9. 7. 2013  |  Přidat komentář

Okouzlující dámská vůně Lolita Lempicka od francouzské návrhářky Lolity Lempické symbolizuje mládí, nevinnost a první lásky. Již první přivonění k vůni ve vás vyvolá vzpomínky na romantickou schůzku spojenou s třesoucími se koleny, bušením srdce a sladkou chutí polibku na vašich rtech.

Exkluzivní dámská vůně Lolita Lempicka Lolita Lempicka má schopnost promlouvat do srdce i duše všech žen. V parfému se ukrývá velké množství symbolů, dívčích tajných snů, plánů a představ o lásce. Vůně Lolita Lempicka vás upoutá a nadchne svými jedinečnými kontrasty a přechodem z imaginárního světa malé holčičky do prvního probuzení skutečných emocí a touhy. Pečlivě vybrané esence vůně jsou seskládané přesně jako pohádka se šťastným koncem.

Žena, která vůni používá, věří v lásku na celý život a při důležitých životních rozhodnutích se řídí především svým srdcem. Její přirozený půvab a čistá krása se stávají magnetem pro její okolí. Miluje módu, jemnou eleganci a skutečnou krásu dokáže najít v každé maličkosti.

Svoji energii čerpá z přírody a ráda se prochází bosá ranní rosou. Jedinečný úvod vůně Lolita Lempicka se otevírá osvěžujícími notami anýzu a podmanivého břečťanu. V srdci vůně se nachází esence jemné fialky, půvabného kosatce a delikátně sladké lékořice.

Omamné květinové a vzrušující esence jsou posléze nahrazeny hravými fazolemi tonka, okouzlující vanilkou a praženými mandlemi. Vůně je plná tajemna a pokušení. Dokonale připomíná sladké chvíle lásky a zamilovanosti.

Díky svému nezaměnitelnému aroma je vhodná jako doplněk na romantickou schůzku.

Její čisté tóny vás perfektně osvěží zejména v jarních a letních měsících. Vůně Lolita Lempicka vytvoří z každého vašeho dne nezapomenutelný zážitek. Flakon vůně je stejně jedinečný jako vůně samotná. Tvar jablíčka je typickým znakem pro značku Loplita Lempicka. Jeho nakousnutí ve tvaru srdce symbolizuje ukojenou touhu. V

ůně je velice intimní a ženská. Modrý skleněný flakon se zlatavými nápisy a s uzávěrem ve tvaru pozlacené stopky vás přímo uchvátí! Parfém Lolita Lempicka je dokonalý v každém svém detailu. Vůně Lolita Lempicka Lolita Lempicka vás překvapí svojí výjimečnou ženskostí a nenápadnou rafinovaností. Parfém je jako jednou kousnutí do jablka, které vám otevře dveře do snového světa a odkryje veškerá tajemství touhy.

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Boss Bottled: Buďte sám sebou

Boss Bottled: Buďte sám sebou

Ve světe, kde jsou cesty k seberealizaci rozmanitější než kdy dříve, může být každý muž přesně tím, kým chce být. Ušlechtilá parfémovaná voda BOSS ...

Celý příspěvek

Just Cavalli – temperament, pohyb i vášeň

Just Cavalli – temperament, pohyb i vášeň

Máte rádi jedinečné parfémy značky Roberto Cavalli? Potom zajisté nepřehlédněte a vyzkoušejte vůni Roberto Cavalli Just Cavalli, která ztělesňuje ...

Celý příspěvek