Pohádková Lolita Lempicka

parfums.cz  |  9. 7. 2013  |  Přidat komentář

Okouzlující dámská vůně Lolita Lempicka od francouzské návrhářky Lolity Lempické symbolizuje mládí, nevinnost a první lásky. Již první přivonění k vůni ve vás vyvolá vzpomínky na romantickou schůzku spojenou s třesoucími se koleny, bušením srdce a sladkou chutí polibku na vašich rtech.

Exkluzivní dámská vůně Lolita Lempicka Lolita Lempicka má schopnost promlouvat do srdce i duše všech žen. V parfému se ukrývá velké množství symbolů, dívčích tajných snů, plánů a představ o lásce. Vůně Lolita Lempicka vás upoutá a nadchne svými jedinečnými kontrasty a přechodem z imaginárního světa malé holčičky do prvního probuzení skutečných emocí a touhy. Pečlivě vybrané esence vůně jsou seskládané přesně jako pohádka se šťastným koncem.

Žena, která vůni používá, věří v lásku na celý život a při důležitých životních rozhodnutích se řídí především svým srdcem. Její přirozený půvab a čistá krása se stávají magnetem pro její okolí. Miluje módu, jemnou eleganci a skutečnou krásu dokáže najít v každé maličkosti.

Svoji energii čerpá z přírody a ráda se prochází bosá ranní rosou. Jedinečný úvod vůně Lolita Lempicka se otevírá osvěžujícími notami anýzu a podmanivého břečťanu. V srdci vůně se nachází esence jemné fialky, půvabného kosatce a delikátně sladké lékořice.

Omamné květinové a vzrušující esence jsou posléze nahrazeny hravými fazolemi tonka, okouzlující vanilkou a praženými mandlemi. Vůně je plná tajemna a pokušení. Dokonale připomíná sladké chvíle lásky a zamilovanosti.

Díky svému nezaměnitelnému aroma je vhodná jako doplněk na romantickou schůzku.

Její čisté tóny vás perfektně osvěží zejména v jarních a letních měsících. Vůně Lolita Lempicka vytvoří z každého vašeho dne nezapomenutelný zážitek. Flakon vůně je stejně jedinečný jako vůně samotná. Tvar jablíčka je typickým znakem pro značku Loplita Lempicka. Jeho nakousnutí ve tvaru srdce symbolizuje ukojenou touhu. V

ůně je velice intimní a ženská. Modrý skleněný flakon se zlatavými nápisy a s uzávěrem ve tvaru pozlacené stopky vás přímo uchvátí! Parfém Lolita Lempicka je dokonalý v každém svém detailu. Vůně Lolita Lempicka Lolita Lempicka vás překvapí svojí výjimečnou ženskostí a nenápadnou rafinovaností. Parfém je jako jednou kousnutí do jablka, které vám otevře dveře do snového světa a odkryje veškerá tajemství touhy.

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Just Cavalli – temperament, pohyb i vášeň

Just Cavalli – temperament, pohyb i vášeň

Máte rádi jedinečné parfémy značky Roberto Cavalli? Potom zajisté nepřehlédněte a vyzkoušejte vůni Roberto Cavalli Just Cavalli, která ztělesňuje ...

Celý příspěvek

Znáte smyslné parfémy Gucci?

Znáte smyslné parfémy Gucci?

Italská značka Gucci byla založena roku 1921 ambiciózním mužem jménem Guccio Gucci. Zpočátku začínal jako obchodník s koženým zbožím, především se ...

Celý příspěvek