1 Věděli jste, že barva může vlasy i ozdravit?

parfums.cz  |  10. 9. 2013  |  Přidat komentář

Toužíte po barvě na vlasy, která by vaše vlasy dokonale obarvila bez nežádoucího poškození vlasů, stékání barvy nebo nepříjemného zápachu? Potom vyzkoušejte exkluzivní barvy na vlasy z nové řady Olia od Garnier, které představují absolutní revoluci v domácím barvení!

Nová technologie v barvení vlasů

Barvy na vlasy Garnier Olia jsou jedinečné svojí průlomovou technologií ODS (Oil Delivery System), která je založena na čisté síle přírodních olejů.

Vlasy vás po barvení překvapí svojí sametovou strukturou. Barva která při aplikaci nestéká a okouzlí vás svojí příjemnou vůní květin! Patentované olejové složení vaše vlasy navíc viditelně vyživuje a zlepšuje jejich kvalitu. Barva tedy zároveň funguje i jako výživná maska na vlasy!

Síla přírodních olejů Řada barev Olia naprosto změnila celý proces barvení. Unikátní technologie chráněná dvaadvaceti patenty neobsahuje amoniak, který nahrazuje alkalický agent MEA. Amoniak, který je obsažený ve všech ostatních barvách na vlasy, dráždí pokožku hlavy, poškozuje vlasy a nepříjemně při aplikaci zapáchá.

Při používání barev Garnier Olia však již tento problém nebudete muset řešit! Barvy Olia obsahují vysokou koncentraci květinových olejů z kamélie, slunečnice, mučenky a mokřadky, které poskytnou vaši vlasům nejvyšší sytost a intenzitu barvy. Dále zajistí 100% krytí šedin a dodají vlasům hebkost i extrémní lesk. Obsah olejů v barvě činní až 60 %!

Okouzlující odstíny

Široká paleta barev Garnier Olia nabízí 25 bohatých a výrazných odstínů, které dodají vašim vlasům neuvěřitelné odlesky.

Vybírat můžete ze sedmi oslnivých a zářivých blond odstínů, dále ze dvou intenzivních a živých odstíny červené, osmi lesklých a podmanivých odstínů hnědé. V nabídce je také jeden exkluzivní odstín tmavě fialové barvy a tři intenzivní černé odstíny. Intenzivní péče o vaše vlasy!

Díky používání barev Olia budou vaše vlasy dokonale vyživené a pěstěné bez nežádoucího poškození, které vzniká v důsledku barvení. Olej působí uvnitř i na povrchu vlasového vlákna, při aplikaci obalí každý vlas zvlášť a významně posílí jeho strukturu. Po barvení budou vaše vlasy nejen zářit intenzivní barvou, ale také budou na dotek jemnější. Při vašem domácím barvení tak zažije zcela nový zážitek! Barva bude na vlasech držet bez nepříjemných stékajících kapek, nepoškodí vaše vlasy a zanechá za sebou krásnou vůni přírodních květinových olejů.

Teď už jen pustit se do barvení. Přečtěte si, jak na domácí barvení vlasů!

Komentáře

V diskuzi je 1 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Jana  |  5. 7. 2014 19:25:42
Článek zajímavý, ale málo konkretní. Postrádám praktické informace jako např.: porovnání barev staré a nové řady. Používala jsem řadu Nutrisse, odstín č. 73 medová zlatá. Kdo mi poskytne informaci, které barva z nové řady tomu odpovídá ?
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Známe ty nejlepší kartáče na vlasy

Známe ty nejlepší kartáče na vlasy

Taky jsou často vlasy jednou z prvních věcí, které si u druhých všimnete? Je to přirozené, vzhled vlasů je vizitka toho, jak se o ně staráme. A proto ...

Celý příspěvek

Recenze: Nejúčinnější hydratační masky na vlasy

Recenze: Nejúčinnější hydratační masky na vlasy

Taky znáte pocit vysušených, hrubých a krepatějících se vlasů až příliš dobře? Vaše hříva trpí nejen častým barvením nebo obarvováním, ale i ...

Celý příspěvek