Zlatý Paco Rabanne pro dámy – ideální dárek

parfums.cz  |  29. 10. 2012  |  Přidat komentář

Historie značky Paco Rabanne sahá do šedesátých let minulého století, kdy architekt a posléze módní návrhář, Franciso Rabaneda, založil značku Paco Rabanne a začal se věnovat parfémům. Během svého působení navrhl již několik velice úspěšných parfémů. A mezi nimi právě ten, který vám v následujících řádcích představíme.

Zlatý diamant

Parfém Paco Rabanne Lady Million byl uveden na trh v roce 2010 a díky svému provedení dostal přízvisko „zlatý diamant.“ Není proto divu, že již samotný design parfému okouzlí. Zlatá barva působí honosně, avšak velice vkusně a samotný flakon ve tvaru diamantu značí, že se jedná o vůni určenou pro výjimečné ženy. Parfém Lady Million je osobitý svou příjemně teplou, avšak zároveň jemnou vůní, která je ideálním společníkem pro studený podzim a zimu. Pokud tedy přemýšlíte, který parfém by byl vhodný jako vánoční dárek, Lady Million je právě jedním z nich.

Dokonalá harmonie vůní

Paco Rabanne Lady Milion představuje skvostnou vůni, která je určená pro ženy, které jsou sebevědomé, výjimečné a neuvěřitelně charismatické. Pro ženy, které ví, co od života chtějí a nebojí se jít naproti svým snům.
Ptáte se, čím je zrovna tato vůně tak výjimečná a jiná? Jedná se především o dokonalou kombinaci tónů, které ve výsledku vytváří podmanivou sladkou vůni a každá žena si bude přát, aby zrovna tato vůně patřila právě jí.
Hlavu parfému tvoří sladký bílý med a tóny pačuli, které postupně přecházejí v gardénii, osvěžující pomerančovník a omamnou vůni jasmínu. Ovšem samotný základ parfému spočívá v dokonalé harmonii citronu, sladké a jemné vůni maliny a neroli. Již tato netradiční a výjimečná kombinace tónů dokazuje, že se jedná o parfém určený pro smyslné ženy, které rády podtrhnou svou výjimečnost a ženskost.
S vůní Paco Rabanne Lady Million bude každá žena vždy smyslná a oslnivě elegantní.

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: