10 triků pro perfektní řasy, které vám změní život

Martina  |  26. 7. 2016  |  Přidat komentář

řasenky

Krásné řasy jsou bezpochyby základ líčení. I když nepoužijete žádný jiný make up, samotná řasenka dokáže rozzářit a zvýraznit obličej. Každá z nás má „tu svou nejlepší řasenku“, na kterou nedáme dopustit. Ale používáme ji opravdu správně? To možná ne… Mám pro vás 10 triků, kterými byste se rozhodně měly řídit, pokud chcete mít dokonale bezchybné řasy.

  1. Řasenku nepoužívejte déle než 2-4 měsíce. Po této době vysychá a už nefunguje tak, jak by měla.
  2. Když nanášíte víc vrstev, nechte je vždy před další aplikací zaschnout. Nespěchejte a počkejte raději delší dobu. V mezičase si můžete třeba vyčistit zuby, nalíčit rty, nebo upravit vlasy :-)
  3. Chcete opravdu hodně zvětšit objem řas? Ještě před použitím řasenky naneste na řasy štětcem jemný pudr a uvidíte ten výsledek!
  4. Raději než kleštičky na řasy používejte speciální řasenku pro natočení řas. Vše je totiž o štětečku. Ten správný nazvedne a natočí vaše řasy mnohem lépe než kleštičky.

           Můj tip: Bourjois Mascara Volume Glamour Ultra-Curl nebo legenda mezi řasenkami Lancôme Virtuose.

  1. Pokud chcete precizně nalíčit i ty nejdrobnější spodní řasy nebo řasy v koutku oka, a já věřím, že chcete, potom nedržte řasenku vertikálně, ale horizontálně. To znamená rovnoběžně k řasám. Uvidíte, že vám to půjde samo.
  2. Nezapomeňte čistit kartáček. Jedině tak vám dokonale oddělí řasy jednu od druhé a zůstane na něm to správné množství barvy. Stačí ho jednou za čas namočit na 5 minut do horké vody. Otevřenou tubu s barvou zatím zakryjte třeba ubrouskem, aby zbytečně nevysychala.
  3. Nepoužívejte voděodolné řasenky. Vyschnou totiž mnohem dříve než ty „obyčejné“.
  4. Nikdy řasenkou „nepumpujte“ v tubě. Dostává se tak do tuby vzduch a řasenka rychleji vysychá.
  5. Místo odličovače použijte kokosový olej. Odličovací schopnosti má stejně dobré, ale navíc řasy vyživuje a hydratuje.
  6. Použijte řasenku místo tekutých linek, vypadá to perfektně. Stačí mít správný štěteček, nanést na něj trochu barvy z řasenky a je to!

           Můj tip: Štětec na oční linky da Vinci Classic.

Jsou vaše řasy krátké a potřebujete, aby povyrostly? Zkuste ty nejlepší séra na řasy!

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Kleštičky na řasy: Umíte je používat správně?

Kleštičky na řasy: Umíte je používat správně?

Používáte kleštičky na řasy? A víte, jak s nimi správně pracovat? Kleštičky na řasy vám pomohou dosáhnout dokonale pronikavého pohledu a váš oční ...

Celý příspěvek

Make-up tutoriál: Blýskněte se stylovým glitter lookem

Make-up tutoriál: Blýskněte se stylovým glitter lookem

O svátcích nemusíte zářit jenom dobrou náladou. Vytvořte nezapomenutelný look, který se bude hodit jak ke stromečku, tak na silvestrovskou party ...

Celý příspěvek