4 důvody, proč stojí za to zkusit suchý šampon!

Jana P  |  27. 3. 2019  |  Přidat komentář

šampony

Suché šampony měly špatnou pověst. Hodně prášily, divně voněly a zanechávaly ve vlasech bílé stopy, vypadající jako hojná úroda lupů. Ovšem, to byl pravěk! Dneska jsou suché šampony jednou z „must have“ věcí do každé koupelny, kabelky i do batohu na cesty…

Suché šampony, které najdete v nabídce dnes, jsou totiž pro vaše vlasy jsou připravené udělat cokoliv. Beze stopy. Bez práce. I bez čekání. Před pohovorem. I po hodně divoké noci! V zimě, když sundáte čepici, i v létě, na víkendy plné festivalů nebo dovolené pod stanem. Suché šampony jsou totiž fantasticky univerzální po celý rok! Proč se mohou hodit vám?

Suché šampony fungují na mastné vlasy…

Suché šampony jsou skvělé pokaždé, když na poslední chvíli ladíte look nebo nemáte (jako v létě na fesťáku) možnost dát si sprchu. Ale jsou prakticky denně nepostradatelné také pro všechny majitele rychle se mastících vlasů. Například Klorane Nettle oddálí nutnost umytí i o dva dny, a k tomu dodá vlasům objem a voní po bylinkách. Jen jej jako každý suchý šampon ve spreji nastříkáte ze vzdálenosti 20 až 30 cm, počkáte, až vstřebá přebytečný maz, vyčešete, a jdete!

…a dodají objem i tvar!

Proč suché šampony fungují i ve chvíli, kdy potřebujete dodat vlasům objem? Obalí je ochranným filmem, tím je od sebe oddělí, načechrají a vytvoří dokonalý objem. Suchý šampon Maria Nila Style & Finish to umí dokonce bez sulfátů a parabenů, jen díky přírodním ingrediencím. Nezatěžuje tedy nejen vaše vlasy, ale ani životní prostředí. (A bez problémů účes i lehce zafixuje.)

Suché šampony

Suché šampony osvěží unavené vlasy… 

Máte pocit, že byste před nadcházející schůzkou potřebovala honem rychle zázrak pro vitalitu a lesk vlasů? Sáhněte po suchém šamponu Nivea Fresh Revive. Ten odstraňuje nečistoty, dodává objem, vlasy příjemně provoní, ale hlavně také jim dodá lesk a vitalitu, a dokonce podpoří i jejich barevný odstín. Proto si také můžete vybrat ze dvou variant – světlejší Medium Tones a tmavší Dark Tones.

…a také oživí barvu i překryjí šediny! 

Když není prostor nejen vlasy mýt, ale nestíháte ani zajít ke kadeřnici oživit barvu, znovu můžete sáhnout po suchém šamponu. Ty nejlepší suché šampony totiž rovnou cílí na konkrétní barvu vlasů a pomáhají ji oživit, ba i překrýt šediny nebo zamaskovat odrosty. To dokáže například Batiste Hint of Colour, který seženete rovnou ve třech barevných variantách.

A přestože většina suchých šamponů existuje ve variantě spreje, nebojte se zkoušet i druhou možnost: suchý šampon ve formě pudru. Moc hezky funguje třeba Schwarzkopf Professional Osis+ Dust It Texture, jímž stačí vlasy jemně pocukrovat, rukama „prohrábnout“ a můžete jít – i s vědomím, že jsou také bezvadně zafixované…

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Trendy barvy na vlasy 2019

Trendy barvy na vlasy 2019

Přichází nejnovější trendy v barvení vlasů 2019! Jaro je na dohled. A vy máte nejvyšší čas udělat si obrázek o tom, jaké jsou nejžhavější trendy ...

Celý příspěvek

6 tipů, jak bojovat s roztřepenými konečky

6 tipů, jak bojovat s roztřepenými konečky

Ke vzniku roztřepených konečků dochází z mnoha důvodů. Tím nejprozaičtějším je fakt, že na koncích jsou vlasy zkrátka nejstarší. Mají za sebou ...

Celý příspěvek