4 inspirace na oční stíny z Fashion Weeku

notino.cz  |  12. 9. 2019  |  Přidat komentář

New York Fashion Week

Margita Skřenková, make-up artistka Maybelline, vám ukáže několik triků, jak si s líčením očí hravě poradíte. Inspiraci čerpala přímo na molech new yorského Fashion Weeku, takže nejen, že zvládnete oční stíny v pár krocích, ale ještě budete trendy.

Krémové oční stíny dokulata

Krémové stíny Color Tattoo od Maybelline jsou jedním z ikonických produktů značky a najdete je ve výbavě mnohých make-up artistů. Stíny jsou totiž opravdu dlouhotrvající a v průběhu dne se vám nestane, že by se slily do linek. Navíc jsou ideální i jako báze pod klasický stín. Nejen, že prodlouží jeho výdrž, ale i podpoří barevnost stínu. To je ale trochu vyšší dívčí – na úplně základní líčení si vystačíte právě jen s Color Tattoo.

Pokud nabídka odstínů přesně neodpovídá tomu odstínu například fialové, o kterém sníte, nebo se vám hodí k šatům, stíny klidně míchejte a vytvářejte si své vlastní. A s ideální barvou je to už snadné.

Větším, chlupatým štětcem nebo klidně prstem naneste po celém pohyblivém víčku jednotnou vrstvu a pak se v rámci stínování nezaměřujte pouze na vnější část oka. Naopak stín zlehka ztrácejte po celém víčku směrem k obočí. A nezapomínejte ani na spodní víčko – stejnou barvu aplikujte podél spodních řas v nenápadné tenké lince, která celý look spojí. Pak už vám stačí jen jemně dokončit řasenkou například prodlužující Snapscarou.

Maybelline New York Fashion Week

Výrazné barvy na očích

V druhém looku je čas na to, nechat se opravdu inspirovat New Yorkem a popustit uzdu fantasii. Ať už se rozhodnete vyzkoušet výrazné barvy a trochu oživit nastupující podzim, nebo zvolíte jemnější barevnou kombinaci, i když pořád se snažte o kontrast třeba teplé a studené barvy. Navíc nemusíte používat jen oční stíny. Celé toto líčení vytvořila Margita Skřenková s tekutými rtěnkami SuperStay Matte Ink. Můžete se tedy spolehnout na to, že vám opravdu vydrží po celý den i noc.

Odstín na celé víčko aplikujte stejně jako v předchozím líčení dokulata velkým štětcem. Pokud opravdu sáhnete po tekuté rtěnce, přidávejte barvu postupně, aby byla jednotná – nejprve si tedy produkt naneste na hřbet ruky a pak štětečkem aplikujte. Linku veďte nad linií horních řas a nechte pořádně zaschnout.

Samozřejmě můžete sáhnout jak po paletce stínů ve vašich oblíbených barvách nebo opět po Color Tattoo. Spodní víčko tentokrát nechte úplně nenalíčené, ať ještě více vynikne kontrast líčení. To samé platí i pro řasenku. S další Maybelline ikonou řasenkou Colossal zahustěte a zvýrazněte pouze horní řasy.

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Karneval jako oslava plná krásy

Karneval jako oslava plná krásy

Karneval v Riu je možná největší, ale určitě ne jediný. Karnevalové veselí se právě valí i celou Evropou! Připojíte se? Stačí vybavit se ke svému ...

Celý příspěvek

Miss Notino: Beauty Zone na Colours of Ostrava

Miss Notino: Beauty Zone na Colours of Ostrava

Ahoj všichni, opět vás zdraví vaše Miss Notino Hanča. Dneska bych se s vámi chtěla podělit o své zážitky z festivalu Colours of Ostrava, jehož 17 ...

Celý příspěvek