4 kosmetické výrobky, které nesmí chybět ve vaší plážové tašce!

Bára  |  3. 8. 2017  |  Přidat komentář

Milé dámy! Letní sezona se přehoupla do druhé poloviny, a proto je důležité tyto horké dny ještě naplno využít. Při chystání na letní dovolenou jistě myslíte na nákup dokonalých plavek, ve kterých se ukážete na pláži. To je naprosto pochopitelné! Plavky, sluneční brýle a krásné sandály jsou jistě důležité, ale co když k moři konečně dorazíte a zjistíte, že jste zapomněly na kosmetiku, kterou na pláži prostě NUTNĚ potřebujete? Potom vám přispěcháme na pomoc!

Abyste na nic nezapomněly, sestavili jsme pro vás seznam nejdůležitějších 4 věcí, bez nichž se na letní dovolené rozhodně neobejdete!

4 NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VĚCI DO VAŠÍ PLÁŽOVÉ TAŠKY

1) Opalovací krém

Určitě ano! Tohle je nejspíš jediný produkt, na který rozhodně nesmíte zapomenout. Určitě se vám to již stalo, že jste vyrazili k vodě bez opalovacího krému, proto ho do kufru letos zabalte jako první! Doporučujeme vám například opalovací krémy EUCERIN Sun, které poskytují vysokou úroveň ochrany. Více o opalovacích krémech zde.

bech bag essentials

2) Vlasový olej pro vlasy namáhané sluncem

Budete s námi jistě souhlasit, že kombinace pláže a slunce není pro vaše vlasy zdaleka ideální. Už se však nemusíte bát! Přibalte si do tašky ochranný sprej nebo vlasový olej. Z vlasových sprejů vám můžeme doporučit  Alfaparf Milano a těm z vás, které dáváte přednost vlasovému oleji, pak PhytoPlage.

bech bag essentials

3) Balzám na rty

Každý člověk je jiný, ale extrémní teploty mohou vaši pokožku, obzvláště rty, úplně vysušit. Existuje spousta skvělých balzámů na rty, ale kdybychom měli vybrat dvě značky, které jsou na léto nejlepší, rozhodně bychom doporučili značky Neutrogena a Labello.

4) Voděodolná řasenka

Na dovolené samozřejmě pořizujete spoustu úžasných fotek, máme pravdu? Nespoléhejte se na filtry a Photoshop a vezměte si s sebou voděodolnou řasenku! Pro objem zvolte Lancome Hypnose Drama a pro délku a dokonalé natočení pak Catrice Allround!

bech bag essentials

 

Podívejte se na video, kde vám youtuberka prozradí opalovací mléko, které se vám bude skvěle roztírat, repelent s vůní, řasenku, která se nerozmaže ani v mořských vlnách a další nezbytnosti. Nechte se inspirovat a napište nám do komentářů, bez jakého produktu se u vody neobejdete vy!

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: