5 TOP svatebních účesů pro rok 2018

Jana P  |  12. 4. 2018  |  Přidat komentář

svatba

Pokračuje trend svateb na loukách, na statcích, u lesů… A tomu odpovídají také boho účesy pro nevěsty, které jsou letos spolu s retro nádechem 30. let nejžhavějším želízkem v pomyslném ohni… Výhoda? Nepotřebujete kadeřníka. Dokážete se učesat sama (nebo díky kamarádce).

Volnovláska

Svatební účes mohou tvořit jednoduše rozpuštěné vlasy. Stačí se postarat o jejich zdravý vzhled (s čímž si poradí přípravný sprej před stylingem od Schwarzkopf), dobře je rozčesat kartáčem, jako je ten od Olivia Garden (ionizuje) nebo Ikoo (z přírodních pryskyřic a kaučuku). A můžete se pustit do foukání.

Sérum Paul Mitchel vám práci s fénem zkrátí! Nakonec použijte krém pro definici a tvar vln a ozdobte vlasy věnečkem z květů. Máte-li rovné vlasy a chcete je trošku zvlnit, použijte kulmu na vlasy a termo fixační sprej tecni.art. Ale svatební účes s věnečkem funguje i u rovných vlasů.

Volnovláska

Rybí cop

Skvělý svatební účes pro dlouhé vlasy je rybí cop. Boho styl nechává účesy pro nevěsty ledabylé. Cop tak můžete zaplést asymetricky nebo jej splést ve spodní třetině. Pro začátek vlasy pročešte a trochu přelakujte. Jsou-li jemnější, oceníte krém proti krepatění od Redken či zářivý krém pro uhlazení od Tigi. Je skvělý hlavně pro brunetky a zrzky. Rozdělte vlasy na poloviny, klidně si pomozte oddělovacími sponami taktéž od Tigi. Z pravé části vezměte pramínek, veďte ho přes pravou polovinu vlasů horem a přes levou spodem, v osmičce. Pokračujte z druhé strany opačně. Až bude cop hotový, můžete pár pramínku uvolnit. A během pletení do něj snadno vpravíte také květinové ozdoby.

Rybí cop

Drdol vysoko

Tohle je dobrý svatební účes pro polodlouhé vlasy. Pro začátek promněte v prstech vosk na fixaci a prohrábněte vlasy. Vzápětí vezměte jednoduché pinetky a přichytávejte prameny na temeni. Nepravidelností drdolu učiníte zadost boho trendu. A aby vydržel svatební účes celý den, zafixujte jej. Caviar Style sprej pro finální úpravu vlasů to zvládne.

Drdol vysoko

Drdol nízko

Drdol zapletený ve spodní části se hodí pro středně dlouhé i dlouhé vlasy. Jde jen o to docílit objemu. Pomůžete si natočením na větší natáčky, třeba na samodržící natáčky Chromwell. Až je sundáte, vlny jen prohrábněte prsty a splétejte. Často se dělá tzv. vánočka, jež vypadá jako drdol, ale je volnější. Jednoduché pinetky a dávka laku vám pomohou mít svatební drdol celý den. A ještě kytku!

Drdol nízko

Glamour 30. let

Účesy pro nevěsty s krátkými vlasy se inspirují lookem 30. let. Můžete vytvořit pokládané vlny, nebo krátké vlasy zvlnit na natáčkách. Potřebují jen dávku fixačního lesku. Dokonale je zpevněte ještě výrazně tužicím lakem, jako je Vavoom od Matrixu, a vyberte si ozdobnou čelenku přes čelo. Skvělé je, že vám bude slušet i tehdy, jste-li ostříhaná „na kluka“. A pro Den D vás zjemní…

Glamour 30. let

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Dokonale letní vlasová péče s TIGI Bed Head Totally Beachin'!

Dokonale letní vlasová péče s TIGI Bed Head Totally Beachin'!

Je celkem jedno, jestli budete léto trávit v Karibiku, nebo na pláži u Lipna. Vlasy vystavené slunci musí tak jako tak dostat perfektní péči, kterou ...

Celý příspěvek

Nejlepší suchý šampon: vyberte si na míru

Nejlepší suchý šampon: vyberte si na míru

Umí zachránit uspěchané ráno a stejně tak dodat pocit čerstvě umytých vlasů, když jste na dovolené mimo civilizaci. Suchý šampon je k nezaplacení ...

Celý příspěvek