8 důvodů, proč používat kosmetiku Clarins

Martina  |  7. 1. 2016  |  Přidat komentář

kosmetika Clarins

Kosmetika Clarins patří mezi to nejluxusnější, co můžeme na kosmetickém trhu najít. Značka vznikla v roce 1954, kdy si student medicíny Jacques Courtin-Clarins otevřel v Paříži institut krásy (v čele společnosti zůstal až do roku 2000, kdy její vedení převzal jeho syn). V 70. letech minulého století značka začala působit mezinárodně a dnes je zastoupena ve více než 150 zemích po celém světě. Mezi její zákaznice patří i hvězdy showbusinessu jako jsou třeba Eva Longoria, Madonna, Naomi Watts, Reese Witherspoon, Lucy Liu, Cindy Crawford nebo Kate Moss. Přidejte se k nim! Mám pro vás 8 důvodů, proč kosmetiku Clarins používat (kromě toho, že je mimořádně kvalitní a účinná).

  1. Clarins je číslo 1 v luxusní pleťové péči o pleť v Evropě.
  2. Kosmetika Clarins se vyrábí ve Francii, což je Mekka kosmetického průmyslu, kde vzniká ta nejkvalitnější kosmetika. Od roku 1954 značka Calrins zůstává věrná své filozofii – naslouchat ženám, pochopit jejich potřeby a vyrábět pro ně šetrnou, kvalitní a účinnou kosmetiku.
  3. Clarins není jen značka. Je to příběh úspěšné rodiny, která si z generace na generaci předává vášeň pro krásu a vývoji kosmetiky zasvětila svůj život.
  4. Značka Clarins vždy dodržuje pravidlo preference přírodních ingrediencí před chemickými, pokud mají stejné účinky. Clarins používá ve svých produktech více než 250 rostlinných extraktů a všechny jsou samozřejmě pečlivě vybírány.
  5. Clarins zavedl hned několik revolučních novinek v kosmetickém průmyslu. Vyvíjí produkty, které přináší opravdové výsledky v řešení pleťových problémů, speciální textury i techniky aplikace pro dosažení těch nejlepších výsledků.
  6. Značka Clarins je šetrná k životnímu prostředí, podporuje místní dodavatele a suroviny na výrobu kosmetiky nakupuje v souladu s principy fair trade.
  7. Značka Clarins se kromě produkce luxusní kosmetiky věnuje i charitě. Zapojila se do projektu FEED, jehož cílem je poskytnout jídlo hladovějícím po celém světě. Od roku 2011 značka Clarins zaplatila více než 3 500 000 školních obědů hladovějícím dětem.
  8. Clarins dělá ženy krásnými více než 60 let. Značka bedlivě naslouchá svým zákazníkům a na základě jejich potřeb vznikají produkty, které reflektují požadavky žen na celém světě.

Jaké zkušenosti s kosmetikou Clarins máte vy?


 

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Aloe vera: TOP ingredience (nejen) pro vaši pleť

Aloe vera: TOP ingredience (nejen) pro vaši pleť

Máte aloe vera u okna mezi svými oblíbenými rostlinkami? Teď přišel čas udělat jí místo i na poličce v koupelně. Jen v trochu jiné podobě. Aloe vera ...

Celý příspěvek

Den otců: Dárky pro tátu nemusí být jen ponožky

Den otců: Dárky pro tátu nemusí být jen ponožky

Na Den matek si určitě každý rok vzpomenete, ale nezapomínáte trochu na svého tátu? Už teď si raději někam poznamenejte, že Den otců letos připadá na ...

Celý příspěvek