8 důvodů, proč používat kosmetiku Clarins

Martina  |  7. 1. 2016  |  Přidat komentář

kosmetika Clarins

Kosmetika Clarins patří mezi to nejluxusnější, co můžeme na kosmetickém trhu najít. Značka vznikla v roce 1954, kdy si student medicíny Jacques Courtin-Clarins otevřel v Paříži institut krásy (v čele společnosti zůstal až do roku 2000, kdy její vedení převzal jeho syn). V 70. letech minulého století značka začala působit mezinárodně a dnes je zastoupena ve více než 150 zemích po celém světě. Mezi její zákaznice patří i hvězdy showbusinessu jako jsou třeba Eva Longoria, Madonna, Naomi Watts, Reese Witherspoon, Lucy Liu, Cindy Crawford nebo Kate Moss. Přidejte se k nim! Mám pro vás 8 důvodů, proč kosmetiku Clarins používat (kromě toho, že je mimořádně kvalitní a účinná).

  1. Clarins je číslo 1 v luxusní pleťové péči o pleť v Evropě.
  2. Kosmetika Clarins se vyrábí ve Francii, což je Mekka kosmetického průmyslu, kde vzniká ta nejkvalitnější kosmetika. Od roku 1954 značka Calrins zůstává věrná své filozofii – naslouchat ženám, pochopit jejich potřeby a vyrábět pro ně šetrnou, kvalitní a účinnou kosmetiku.
  3. Clarins není jen značka. Je to příběh úspěšné rodiny, která si z generace na generaci předává vášeň pro krásu a vývoji kosmetiky zasvětila svůj život.
  4. Značka Clarins vždy dodržuje pravidlo preference přírodních ingrediencí před chemickými, pokud mají stejné účinky. Clarins používá ve svých produktech více než 250 rostlinných extraktů a všechny jsou samozřejmě pečlivě vybírány.
  5. Clarins zavedl hned několik revolučních novinek v kosmetickém průmyslu. Vyvíjí produkty, které přináší opravdové výsledky v řešení pleťových problémů, speciální textury i techniky aplikace pro dosažení těch nejlepších výsledků.
  6. Značka Clarins je šetrná k životnímu prostředí, podporuje místní dodavatele a suroviny na výrobu kosmetiky nakupuje v souladu s principy fair trade.
  7. Značka Clarins se kromě produkce luxusní kosmetiky věnuje i charitě. Zapojila se do projektu FEED, jehož cílem je poskytnout jídlo hladovějícím po celém světě. Od roku 2011 značka Clarins zaplatila více než 3 500 000 školních obědů hladovějícím dětem.
  8. Clarins dělá ženy krásnými více než 60 let. Značka bedlivě naslouchá svým zákazníkům a na základě jejich potřeb vznikají produkty, které reflektují požadavky žen na celém světě.

Jaké zkušenosti s kosmetikou Clarins máte vy?


 

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Jak si udržet opálení – 5 tipů, které fakt fungují

Jak si udržet opálení – 5 tipů, které fakt fungují

Čím víc jste poctivě pracovala na bronzovém nádechu své pokožky, tím víc si zasloužíte udržet opálení co nejdéle. Co tedy dělat? Jak prodloužit ...

Celý příspěvek

Cestovní kosmetika na léto

Cestovní kosmetika na léto

Neodmyslitelnou součástí každé letní výpravy je cestovní taška a cestovní balení kosmetiky. A my v Notinu pro vás máme ty nejlepší tipy, jak takovou ...

Celý příspěvek