8 důvodů, proč používat kosmetiku Clarins

Martina  |  7. 1. 2016  |  Přidat komentář

kosmetika Clarins

Kosmetika Clarins patří mezi to nejluxusnější, co můžeme na kosmetickém trhu najít. Značka vznikla v roce 1954, kdy si student medicíny Jacques Courtin-Clarins otevřel v Paříži institut krásy (v čele společnosti zůstal až do roku 2000, kdy její vedení převzal jeho syn). V 70. letech minulého století značka začala působit mezinárodně a dnes je zastoupena ve více než 150 zemích po celém světě. Mezi její zákaznice patří i hvězdy showbusinessu jako jsou třeba Eva Longoria, Madonna, Naomi Watts, Reese Witherspoon, Lucy Liu, Cindy Crawford nebo Kate Moss. Přidejte se k nim! Mám pro vás 8 důvodů, proč kosmetiku Clarins používat (kromě toho, že je mimořádně kvalitní a účinná).

  1. Clarins je číslo 1 v luxusní pleťové péči o pleť v Evropě.
  2. Kosmetika Clarins se vyrábí ve Francii, což je Mekka kosmetického průmyslu, kde vzniká ta nejkvalitnější kosmetika. Od roku 1954 značka Calrins zůstává věrná své filozofii – naslouchat ženám, pochopit jejich potřeby a vyrábět pro ně šetrnou, kvalitní a účinnou kosmetiku.
  3. Clarins není jen značka. Je to příběh úspěšné rodiny, která si z generace na generaci předává vášeň pro krásu a vývoji kosmetiky zasvětila svůj život.
  4. Značka Clarins vždy dodržuje pravidlo preference přírodních ingrediencí před chemickými, pokud mají stejné účinky. Clarins používá ve svých produktech více než 250 rostlinných extraktů a všechny jsou samozřejmě pečlivě vybírány.
  5. Clarins zavedl hned několik revolučních novinek v kosmetickém průmyslu. Vyvíjí produkty, které přináší opravdové výsledky v řešení pleťových problémů, speciální textury i techniky aplikace pro dosažení těch nejlepších výsledků.
  6. Značka Clarins je šetrná k životnímu prostředí, podporuje místní dodavatele a suroviny na výrobu kosmetiky nakupuje v souladu s principy fair trade.
  7. Značka Clarins se kromě produkce luxusní kosmetiky věnuje i charitě. Zapojila se do projektu FEED, jehož cílem je poskytnout jídlo hladovějícím po celém světě. Od roku 2011 značka Clarins zaplatila více než 3 500 000 školních obědů hladovějícím dětem.
  8. Clarins dělá ženy krásnými více než 60 let. Značka bedlivě naslouchá svým zákazníkům a na základě jejich potřeb vznikají produkty, které reflektují požadavky žen na celém světě.

Jaké zkušenosti s kosmetikou Clarins máte vy?


 

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Vybrali jsme za vás ty nejkrásnější dárky k MDŽ

Vybrali jsme za vás ty nejkrásnější dárky k MDŽ

Nejeden z nás v březnu tápe nad tím, co k MDŽ. Proto jsme si otázku, jaký ideální dárek pro ženu, maminku, dceru nebo babičku vybrat, položili i my ...

Celý příspěvek

FOAMIE Voňavé ekologické produkty, které nesmí chybět ve vaší koupelně

FOAMIE Voňavé ekologické produkty, které nesmí chybět ve vaší koupelně

Plastové znečistění a všeobecně nadměrná produkce odpadu, představují pro plantu a naše životné prostředí obrovský problém. Studie ukazují, že ...

Celý příspěvek