8 týdnů hedvábně hladké pokožky bez chloupků? Vyzkoušejte Philips Lumea Prestige!

Lucka  |  23. 4. 2018  |  Přidat komentář

IPL epilátor

Pro krásu se trpí, říkávaly nám naše maminky. Dlouho to platilo i o hladké pokožce. Philips Lumea to změnila!

Zatínat zuby při strhávání vosku nebo poslouchat zlověstně bzučící epilační strojek předtím, než se vám zahryzne do lýtek? Pokud si žena chtěla oddychnout od holení aspoň po několik týdnů, nepříjemná a bolestivá epilace byla dlouhou dobu nevyhnutelným řešením. Pravidelné odstraňování laserem v dermatologických centrech sice nebolí, ale je to drahý špás. IPL epilace s Philips Lumea je jednoduchý a účinný způsob, jak bezbolestně odstranit i ty nejjemnější chloupky a zabránit jejich opětovnému růstu v pohodlí domova.

philips foto

V čem spočívá to kouzlo?

IPL je inovativní technologie odstraňování chloupků, která funguje na bázi intenzivního pulzního světla (Intense Pulsed Light). Doposud však byla pouze součástí služeb profesionálních salonů krásy, které nabízely a stále ještě nabízejí různá ošetření právě pomocí IPL. Přístroj Philips Lumea v sobě spojuje bezpečnost, jednoduchost a vysokou účinnost používání v pohodlí vašeho domova. Při ošetření světelné pulzy vytvářejí teplo, které působí na kořínek chloupku a ten přirozeně přechází do tzv. klidové fáze. Chloupky na ošetřených místech samy vypadnou, jejich následný růst se zastaví a výsledkem je hedvábně hladká pokožka.

philips foto

Při pravidelném ošetřování každé dva týdny se výsledek dostaví již po 4-5 použitích. Poté se ošetření opakuje jenom podle potřeby. Philips Lumea je vhodná pro odstranění chloupků na nohách, v podpaží, v oblasti bikin a s pomocí speciálního nástavce také pro chloupky na tváři v oblasti horního rtu nebo brady.

Jedna Lumea, roky spokojenosti

Philips Lumea neskrývá žádné dodatečné náklady. Všechno, co potřebujete, je připravené v elegantním balení. A co je podstatné – Lumea skutečně funguje. Více než 1 500 000 spokojených uživatelek celosvětově a 14 let výzkumu hovoří samo za sebe.

philips foto

Stále váháte?

Právě nyní máte možnosti vyzkoušet přístroj Philips Lumea po 90 dní se zárukou vrácení peněz.
Použití Philips Lumea je tak jednoduché, přesvědčte se samy!

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Cestovní kosmetika na léto

Cestovní kosmetika na léto

Neodmyslitelnou součástí každé letní výpravy je cestovní taška a cestovní balení kosmetiky. A my v Notinu pro vás máme ty nejlepší tipy, jak takovou ...

Celý příspěvek

MISS NOTINO DOPORUČUJE: Opalovací krémy na léto

MISS NOTINO DOPORUČUJE: Opalovací krémy na léto

K létu neodmyslitelně patří odpočinek i radovánky na sluníčku, které nám dodává dobrou náladu, energii i teplo. Pro zdravé a správné opalování je ...

Celý příspěvek