Anthelios Dermo-Pediatrics: bezpečné opalovací krémy pro vaše děti

Jana P  |  21. 6. 2018  |  Přidat komentář

Anthelios Dermo-Pediatrics

Dětská pokožka je mnohem citlivější než ta dospělá a je logické, že potřebuje více chránit. To platí po celý rok, ale v létě obzvlášť. Vždy je proto chraňte speciálními krémy na opalování pro děti, které jsou dermatologicky otestované i schválené pediatry!

Sluníčko a děti, to je na první pohled ideální spojení. Jenže slunce je jako oheň: dobrý sluha, ale zlý pán. Dokáže ublížit a zanechat následky na celý život. Stačí, když se před 20. narozeninami pokožka spálí 5x, a už o 80 % stoupá riziko vzniku rakoviny! Navíc 50 až 80 % poškození kůže vzniká v dětství.

Toho jsou si vědomi i v La Roche-Posay. Vyvinuli proto dětskou řadu opalovacích prostředků Anthelios Dermo-Pediatrics, kterou by měla obsahovat plážová taška každé mámy. Proč?

Skutečně odborná péče

Řada Anthelios Dermo-Pediatrics prošla testováním dermatologů, ale také rukama pediatrů. Ti na základě zkušeností z ordinací přesně vědí, s čím maminky v případě opalování dětí nejčastěji bojují. Všechny jejich opalovací krémy pro děti jsou bez parabenů i parfemace, hypoalergenní, vhodné i pro velmi citlivou pokožku, dobře se nanáší a mnohé drží i ve vodě.

Anthelios Dermo-Pediatrics

Unikátní složení

Díky kombinaci termální vody La Roche-Posay a patentovanému filtračnímu systému Mexoplex® každý z produktů Anthelios Dermo-Pediatrics zajistí dětské pokožce ochranu před UVA i UVB zářením a funguje i u dětí, jež trpí sluneční intolerancí. Optimální složení Anthelios Dermo-Pediatrics dodá pokožce vašich dětí SPF 50+/PPD 25, což spolehlivě zabrání spálení a buněčnému poškození.

Řada Anthelios Dermo-Pediatrics je rozdělená podle věku dětí:

  • Pro miminka je ideální ochranné mléko Baby 50+, které můžete použít na tělo i obličej a hodí se i pro atopiky. Ale pozor! Děti do tří let vůbec nevystavujte přímému působení slunečních paprsků. Mléko používejte zásadně ve stínu, i tam totiž potřebuje být miminko chráněné.
  • Pro batolata zkuste opalovací mléko SPF 50+, které je ultra voděodolné a seženete jej i v menším, tzv. pocket balení, jež se skvěle hodí na výlety.
  • Předškoláky bude bavit mléko na opalování ve spreji SPF 50+ a ochranný sprej SPF 50+, protože se nemusí roztírat.
  • Pro větší děti je tu zase ochranné gelové mléko s SPF 50, jež můžete nanášet i na mokrou pokožku. Ideální volba po koupání.

P.S.: Děti mazejte alespoň 20 minut před sluněním a mazání opakujte po 2 hodinách a vždy, když je utřete. Na hlavu patří čepice a hlídejte i pitný režim. Když to budete opakovat každý den, nakonec se naučí chránit před sluncem samy.

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Nejlepší samoopalovací krémy

Nejlepší samoopalovací krémy

Toužíte po troše bronzu ještě před létem? Chcete si opálenou pokožku udržet po celý rok i bez pravidelných návštěv solária? Omrkněte nejlepší ...

Celý příspěvek

Derma roller: zázračný masážní váleček na obličej

Derma roller: zázračný masážní váleček na obličej

Když na sebe po probuzení přes pytle pod očima skoro nevidíte, jedním z nejúčinnějších záchranných manévrů je masáž obličeje. Zázrak jménem derma ...

Celý příspěvek