Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Býka

notino.cz  |  9. 5. 2019  |  Přidat komentář

horoskop

Býci jsou druhé znamení zvěrokruhu a patří do živlu země. Proto jsou velmi praktičtí a obvykle dokážou dobře zacházet s majetkem a financemi. Zrovna tak je ale baví práce na zahradě nebo pěstování rostlin, zejména pokud je z nich nějaký užitek. Také platí, že když je žena narozena v tomto znamení, tak bývá často velmi zručná a dokáže v tomto směru zahanbit nejednoho muže narozeného v jiné části zvěrokruhu. Jelikož se ženy a muži narození v Býku nebojí fyzické práce, neměli by zapomínat používat kvalitní deodoranty a antiperspiranty.

Tito zrozenci mají cit a dobrý vkus pro vše, co je krásné a současně to má tvar a účel. Proto se rádi obklopují hezkými věcmi, mezi které patří i keramická aromalampa Yankee Candle Petal Bowl. Její vzhled spolu s příjemnou vůní, která dokáže zpříjemnit domácí atmosféru, je přesně ta součást pohody, jenž Býci hledají. Rádi si totiž užívají radostí života, k čemuž také mj. patří i dobré jídlo nebo pití.

S tím samozřejmě souvisí i občasné lenošení, které by ale nemělo překročit rozumnou mez. Dalším nedostatkem, který se může objevit, je přílišné lpění na majetku a z toho pramenící lakota. Býci by se měli vyvarovat i občasné tvrdošíjnosti, díky které nedokážou rychle reagovat na vývoj situace. Důsledkem pak můžou být neshody, ze kterých se hledá cesta ven velmi pomalu.

Vůně pro ženy ve znamení Býka

Vůně připomínající rozkvetlou zahradu, to je kvalitní parfém Armani Emporio Diamonds Rose. Jeho energie přesně vystihuje to, co mají ženy narozené ve znamení Býka rády. Příjemnost, pohodu, harmonii a také trochu romantického snění, které umožní odpočinout si od reality. Esenci vystihuje i samotný flakónek, který parfému dodává tu správnou auru. Vůně je vhodná pro jakoukoliv příležitost a každodenní nošení.

Vzhledem k tomu, že Býci jsou občas těžkopádnější a neradi se přizpůsobují něčemu jinému, tak svěží vítr by mohl přinést parfém Calvin Klein Eternity Air. Do života jeho nositelky přinese i větší otevřenost modernějším tématům, ale současně umocní celkové potěšení z každodenních radovánek, které život nabízí. A to je kombinace, které lze jenom těžko odolat. Vůni lze používat denně, ale nejvíce radosti přinese v teplých dnech.

byk produkty žena parfemy

Parfémy pro muže narozené ve znamení Býka

Nejenom pro lenivější jedince, ale i pro příliš aktivní Býky, na které dopadla únava, je ideální toaletní voda Burberry Brit Rhythm for Him. Její esence dodá tolik potřebnou energii a nadšení do jakýchkoliv aktivit, pro které se jen rozhodnete. Tato vůně také dokáže posílit sebevědomí a schopnost obhájit si vlastní názor. Protože je vhodná na každodenní nošení, tak je evidentní, že vás nezklame při žádné činnosti.

Opravdový Býk je kusem chlapa, který má silné charisma a žádná složitá překážka ho nezastaví. Přesto nezapomíná, že je potřeba rozvíjet nejenom vlastní tělo, ale i duši. A přesně pro tento druh mužů je jako dělaná toaletní voda  Davidoff Zino. Její vůně podpoří vaši touhu po milostných zážitcích a na ženy dokážete zapůsobit svojí smyslností a sebedůvěrou. Toaletní vodu využijete jak během obyčejných událostí, tak v průběhu speciálních akcí. Další tipy na parfémy a kosmetiku pro znamení Býka najdete zde.

byk muž parfemy

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Boss Bottled: Buďte sám sebou

Boss Bottled: Buďte sám sebou

Ve světe, kde jsou cesty k seberealizaci rozmanitější než kdy dříve, může být každý muž přesně tím, kým chce být. Ušlechtilá parfémovaná voda BOSS ...

Celý příspěvek

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Blíženci jsou třetí znamení zvěrokruhu a patří do živlu vzduchu. Vzduch jim dodává přátelské jednání a výraznou schopnost komunikace. Dokážou velmi ...

Celý příspěvek