Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Kozoroha

notino.cz  |  4. 1. 2019  |  Přidat komentář

beauty horoskop

Kozorozi se řadí mezi jedince, na něž je většinou spolehnutí. Mají praktický přístup k životu a dokážou se velmi dobře orientovat v materiálním světě. Jejich cílevědomost je často nasměruje do zajímavých a úspěšných rolí, na které si dokážou počkat. Nečiní jim problém poctivě pracovat a vše si vybudovat po malých krůčcích.

Mezi jejich slabší stránky někdy patří přílišná strohost, neschopnost se uvolnit a také vytvořit útulný domov bez příkazů a pravidel. Právě v tom by jim mohla pomoci votivní svíčka Yankee Autumn Glow. Zrozenci ve znamení Kozoroha by také měli zapracovat na větší míře tolerance, empatie a schopnosti druhým naslouchat.

Z pohledu zdraví ovládá toto znamení klouby a kosti. Proto je vhodné hlídat, aby měl každý Kozoroh v jídelníčku dostatek vápníku, hořčíku, jakož i kolagenu. Další částí těla, na kterou je třeba dbát, jsou zuby. Kozorozi je mají buď absolutně zdravé nebo naopak často trpí opakovanými problémy. Z toho důvodu je velmi důležitá dentální hygiena, která by měla vždy zahrnovat čištění zubů pomocí mezizubních kartáčků.

Vůně pro ženy ve znamení Kozoroha

Ještě více projevit ženskou krásu je přesně to, co každá Kozorožka potřebuje. Proto by vaší pozornosti neměl uniknout parfém Hugo Boss Boss Ma Vie. Díky jeho esenci získá vaše duše na jemnosti a dokážete okouzlit nejenom svými schopnostmi, ale také podmanivou lehkostí, která vám jinak není vždy vlastní. Dalším kladem tohoto parfému je i to, že je vhodný jak pro denní nošení, tak události, na kterých vám obzvláště záleží.

Zbavit se, alespoň na okamžik, různých pravidel a omezení vás může jenom obohatit. Uvidíte, že díky tomuto kroku poznáte nové životní obzory. Přispět k tomu může kvalitní parfém Gucci Rush. Tato jedinečná vůně s nádechem květin, ovoce a dalších složek vám navíc nabídne nečekanou možnost vášnivých prožitků, ke kterým se znamení Kozoroha málokdy odhodlá. Esenci využijete zejména pro společenské události a večerní akce.

Parfémy podle horoskopu

Parfémy pro muže narozené ve znamení Kozoroha

Muž narozený ve znamení Kozoroha dříve nebo později dospěje do fáze, kdy zná svoje schopnosti a dokáže je adekvátně uplatnit. Chce a umí dodržet principy, které jsou vyzkoušené a přinášejí úspěch. A přesně v tomto duchu se nese parfém Jil Sander Sander for Men. Ovšem jeho vůně nabízí i bonus navíc. Tím je schopnost moderního pohledu na život, což je oblast, která zůstává znamení Kozoroha občas zcela zapovězena. Parfém se hodí pro každý den i příležitost.

Neplánované užívání si života jsou situace, které si většina Kozorohů nedokáže ani představit. A je to škoda, zejména když k nim nedochází příliš často, což je způsobeno životním stylem plným každodenních povinností. Jakkoliv je má Kozoroh dokonale zvládnuté. Parfém Hugo Boss Boss Orange Man vám ovšem tuto šanci nabídne. Díky jeho vůni se stanete člověkem plným energie, ochotným prožívat vše ihned a bez omezení.  

Další tipy na parfémy a kosmetiku pro znamení Kozoroha najdete zde.

Parfémy podle horoskopu

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Blíženci jsou třetí znamení zvěrokruhu a patří do živlu vzduchu. Vzduch jim dodává přátelské jednání a výraznou schopnost komunikace. Dokážou velmi ...

Celý příspěvek

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Berana

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Berana

Znamení Berana je prvním znamením zvěrokruhu, čemuž odpovídá i jeho snaha se v životě co nejvíce prosadit a být vždy vítězem. Ohnivý naturel Beranům ...

Celý příspěvek