Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Lva

notino.cz  |  13. 8. 2019  |  Přidat komentář

horoskop

Lvi jsou páté znamení zvěrokruhu a patří do živlu ohně. Mezi jejich hlavní touhy patří snaha o sebeprosazení a získání silného postavení, díky kterému můžou rozhodovat. K tomu jsou vybaveni organizačními schopnostmi a obvykle dokážou velmi dobře reprezentovat na různých společenských akcích. Lev má také rád zábavu a nechybí mu hravost. Toto znamení dokáže být velkorysé, ale okolí musí uznávat jeho autoritu.

Lidé narození ve znamení Lva jsou nejenom výborní společníci, ale umí to velmi dobře s dětmi, přestože je děti musí poslouchat. Ostatně tak jako kdokoliv jiný. Jestliže si tohoto člověka chcete získat, můžete mu věnovat např. dárkovou sadu Yankee Candle Everyday Gifting. Vhodným dárkem mu totiž ukážete, že vám na něm záleží a že respektujete jeho osobnost.

Ostatně právě síla osobnosti u Lvů často hraničí s egoismem, který může být pro ostatní složitě snesitelný. Mezi další slabiny tohoto znamení patří zejména ješitnost, pýcha a domýšlivost. Lvi se také rádi předvádějí a někdy v tomto směru neznají rozumnou míru. Jestliže jim někdo pochlebuje, můžou přehlížet i zásadní nedostatky takového člověka, což se může nakonec vymstít. Znamení Lva vždy potřebuje vládnout, takže v podřízeném postavení nemůže být z dlouhodobého hlediska nikdy spokojené.

Vůně pro ženy ve znamení Lva

Pro ženy, které jsou vůdčími typy, je k dispozici kvalitní vůně Hugo Boss Hugo Woman. S její esencí dokážete téměř nemožné. Navíc vašemu okolí dokážete, že se nenecháte spoutat konvencemi a umíte přinášet originální a nápadité řešení různých situací. Současně podpoří vaši smyslnost, což neunikne pozornosti pánům vyskytujícím se okolo vás. A tento jejich přirozený zájem vás potěší a ještě posílí vaše sebevědomí.

Pokud si přejete trochu obrousit hrany vašemu individualismu a vrátit se k čistotě ducha, tak by vás mohla zaujmout toaletní voda Davidoff Cool Water Woman Sea Rose. Její další hybnou silou je spontánnost, díky které se ještě více dokážete radovat z vašich úspěchů. Tato vůně vás ale rozhodně nepřipraví ani o romantické chvíle, po nichž každá žena čas od času zatouží. Esence ovšem nabízí i otevřenost ke všemu, co je moderní a inovativní. Jde tedy o komplexní vůni.

Parfémy pro znamení Lva

Parfémy pro muže narozené ve znamení Lva

Každý Lev by se měl naučit vnímat krásy života tak, jak přicházejí. V tom může pomoct Jil Sander Sun for Men. Prostřednictvím vůně dokážete velmi dobře pochopit, že k dosažení úspěchu, po kterém tolik toužíte, nepotřebujete vždy dávat na odiv vaše schopnosti nebo bohatství. Přirozený životní styl je často mnohem důležitější. Esence toaletní vody je jedinečná i v tom, že dokáže respektovat vše, co je osvědčené a současně se neuzavírá prospěšným inovacím.

Problém silného ega může být někdy tou poslední překážkou k vašim cílům. Proto vyzkoušejte Calvin Klein Eternity Air for Men. Jak již název napovídá, do života lva přinese větší míru lehkosti a schopnosti reagovat na vývoj situace. Možná lépe pochopíte, že o všem rozhodovat nemusíte a někdy je lepší nechat věcem volnější průběh. Přesto neztratíte nic ze schopnosti jít do hloubky dané situace. Tato toaletní voda je vhodná pro každodenní použití.

Parfémy pro znamení Lva

Další tipy na parfémy a kosmetiku pro znamení Lva najdete zde.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Berana

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Berana

Znamení Berana je prvním znamením zvěrokruhu, čemuž odpovídá i jeho snaha se v životě co nejvíce prosadit a být vždy vítězem. Ohnivý naturel Beranům ...

Celý příspěvek

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Vodnáře

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Vodnáře

Vodnáři jsou jednoznačně nejsvobodomyslnějším znamením z celého horoskopu. Nemají rádi omezování a snaží se odlišit od ostatních. Snaha o originalitu ...

Celý příspěvek