Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Panny

notino.cz  |  7. 9. 2018  |  Přidat komentář

horoskop

Znamení Panny miluje pořádek, čistotu a zdravý životní styl. Proto jakékoliv produkty spadající do kategorie péče o tělo jsou pro tyto zrozence velmi zajímavé. Také mají dobré analytické schopnosti a smysl pro detail. Ovšem v horoskopu najdeme i znamení se zcela jiným naturelem. A z jejich pohledu jsou Panny příliš puntíčkářské a občas moc kritické.

Lidé narození v tomto znamení někdy mívají problém s nízkým sebevědomím. Ačkoliv k tomu většinou není žádný důvod, někteří zrozenci se kvůli tomu začnou zaměřovat na svůj vzhled. Proč ne, pokud se jedná o smysluplnou péči. Např. muži se můžou bránit plešatosti za pomoci této kůry proti vypadávání vlasů. Ženy zase rády pečují o pleť kvůli vráskám. Nepříjemné jsou zejména různé kruhy a otoky kolem očí. Ty můžou souviset i s horším stavem žlučníku. Na vrásky, skvrny a otoky okolo očí a rtů je vhodný omlazující krém Clarins.

Protože jsou Panny pracovité, je potřeba se naučit odpočívat. K tomu dokáže velmi dobře pomoct i vonná svíčka Yankee Candle Lavender. Levandule uvolní tělo i duši a navodí pocit čistoty.

Vůně pro ženy ve znamení Panny

Panny se často nechají spoutat různými pravidly, které jim umožňují život lépe analyzovat a pochopit. Jenže větší míra uvolněnosti nejenom v lásce by jim určitě prospěla. Proto by každá žena měla při výběru vůně podle znamení vyzkoušet parfém Chloé Love Story Eau Sensuelle. Pokud na něj vsadíte, určitě zažijete zajímavá dobrodružství a váš život bude o dost bohatší. Je vhodný nejenom pro každý den, ale oceníte ho i během speciálních událostí.

Ačkoliv ženy ve znamení Panny zdobí obvykle skromnost, u vůně podle znamení by na sobě neměly šetřit. Umocnění ženskosti a přirozeného sex appealu je totiž klíčem k tomu, aby byly v životě úspěšnější, a tedy i spokojenější. To vše nabízí parfém Armani Emporio Diamonds. Již podle jeho exkluzivního flakónku v designu diamantu poznáte, v čem je jeho síla. Vedle již zmíněných vlastností to jsou krása, unikátnost, luxus a elegance.

parfémy pro Panny

Parfémy pro muže narozené ve znamení Panny

Muži narození v Panně jsou většinou dost zruční, ale někdy se „zaseknou“ na přílišných detailech. Proto při výběru parfému podle znamení je potřeba u Panny dbát na to, aby byla podpořena kreativita. To je také důvodem, proč vyzkoušet parfém Yves Saint Laurent Y. Navíc jeho vůně přinese i větší míru důvěry v sebe sama, což se také hodí. Plusem je nepochybně i to, že parfém je vhodný pro všechny příležitosti, včetně sportovních aktivit.

Zemský živel, který ovládá znamení Panny, příliš nedovoluje se oddávat snění. Přitom fantazie může přinášet uvolnění, relaxaci a někdy dokonce zajímavé nápady. Zejména pokud je vše propojeno s vnitřní potřebou svobody. A právě k její podpoře může velmi dobře posloužit parfém Calvin Klein CK One. Navíc možnost jeho každodenního nošení s dlouhým účinkem je, v kombinaci s oblíbenou značkou, dostatečnou zárukou kvality.

Další tipy na parfémy pro znamení Panny najdete zde.

parfémy pro Panny

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Nejlepší dárky pro ženy k Vánocům

Nejlepší dárky pro ženy k Vánocům

Nejkrásnější svátky roku se blíží a všichni kupujeme dárky pro ženy: pro manželku, sestru, maminku, babičku, kamarádku nebo dceru. A bohužel je často ...

Celý příspěvek

Nejlepší dárky pro muže k Vánocům

Nejlepší dárky pro muže k Vánocům

S blížícím se koncem roku stoupá jako obvykle nákupní horečka i hladina stresu. Abychom vám tohle období ulehčili a zjednodušili, sestavili jsme tipy ...

Celý příspěvek