Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Panny

notino.cz  |  7. 9. 2018  |  Přidat komentář

horoskop

Znamení Panny miluje pořádek, čistotu a zdravý životní styl. Proto jakékoliv produkty spadající do kategorie péče o tělo jsou pro tyto zrozence velmi zajímavé. Také mají dobré analytické schopnosti a smysl pro detail. Ovšem v horoskopu najdeme i znamení se zcela jiným naturelem. A z jejich pohledu jsou Panny příliš puntíčkářské a občas moc kritické.

Lidé narození v tomto znamení někdy mívají problém s nízkým sebevědomím. Ačkoliv k tomu většinou není žádný důvod, někteří zrozenci se kvůli tomu začnou zaměřovat na svůj vzhled. Proč ne, pokud se jedná o smysluplnou péči. Např. muži se můžou bránit plešatosti za pomoci této kůry proti vypadávání vlasů. Ženy zase rády pečují o pleť kvůli vráskám. Nepříjemné jsou zejména různé kruhy a otoky kolem očí. Ty můžou souviset i s horším stavem žlučníku. Na vrásky, skvrny a otoky okolo očí a rtů je vhodný omlazující krém Clarins.

Protože jsou Panny pracovité, je potřeba se naučit odpočívat. K tomu dokáže velmi dobře pomoct i vonná svíčka Yankee Candle Lavender. Levandule uvolní tělo i duši a navodí pocit čistoty.

Vůně pro ženy ve znamení Panny

Panny se často nechají spoutat různými pravidly, které jim umožňují život lépe analyzovat a pochopit. Jenže větší míra uvolněnosti nejenom v lásce by jim určitě prospěla. Proto by každá žena měla při výběru vůně podle znamení vyzkoušet parfém Chloé Love Story Eau Sensuelle. Pokud na něj vsadíte, určitě zažijete zajímavá dobrodružství a váš život bude o dost bohatší. Je vhodný nejenom pro každý den, ale oceníte ho i během speciálních událostí.

Ačkoliv ženy ve znamení Panny zdobí obvykle skromnost, u vůně podle znamení by na sobě neměly šetřit. Umocnění ženskosti a přirozeného sex appealu je totiž klíčem k tomu, aby byly v životě úspěšnější, a tedy i spokojenější. To vše nabízí parfém Armani Emporio Diamonds. Již podle jeho exkluzivního flakónku v designu diamantu poznáte, v čem je jeho síla. Vedle již zmíněných vlastností to jsou krása, unikátnost, luxus a elegance.

parfémy pro Panny

Parfémy pro muže narozené ve znamení Panny

Muži narození v Panně jsou většinou dost zruční, ale někdy se „zaseknou“ na přílišných detailech. Proto při výběru parfému podle znamení je potřeba u Panny dbát na to, aby byla podpořena kreativita. To je také důvodem, proč vyzkoušet parfém Yves Saint Laurent Y. Navíc jeho vůně přinese i větší míru důvěry v sebe sama, což se také hodí. Plusem je nepochybně i to, že parfém je vhodný pro všechny příležitosti, včetně sportovních aktivit.

Zemský živel, který ovládá znamení Panny, příliš nedovoluje se oddávat snění. Přitom fantazie může přinášet uvolnění, relaxaci a někdy dokonce zajímavé nápady. Zejména pokud je vše propojeno s vnitřní potřebou svobody. A právě k její podpoře může velmi dobře posloužit parfém Calvin Klein CK One. Navíc možnost jeho každodenního nošení s dlouhým účinkem je, v kombinaci s oblíbenou značkou, dostatečnou zárukou kvality.

Další tipy na parfémy pro znamení Panny najdete zde.

parfémy pro Panny

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

SUMMER BLACK FRIDAY: Co si pořídit v největší slevové akci léta?

SUMMER BLACK FRIDAY: Co si pořídit v největší slevové akci léta?

Když se řekne Black Friday, všichni si asi vybavíme velké slevy, ale i předvánoční šílenství a shánění dárků. Není ale škoda, že při honbě za dárky ...

Celý příspěvek

Velký jarní kosmetický úklid podle Marie Kondo

Velký jarní kosmetický úklid podle Marie Kondo

Nesnášíte jarní úklid? Ten kosmetický, inspirovaný knihou Marie Kondo, si zamilujete! Kniha Zázračný úklid totiž hlásá, že když se zbavíte ...

Celý příspěvek