Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Raka

notino.cz  |  15. 7. 2019  |  Přidat komentář

horoskop

Raci jsou čtvrté znamení zvěrokruhu a patří do živlu vody. Jejich hlavní doménou je silný vztah k domovu a rodině, pro kterou jsou ochotni hodně věcí udělat. Toto znamení má velmi dobrou paměť, což nabízí vlohy k cizím jazykům. Myšlení Raků je založeno spíše na vciťování, než na strohé logice. Díky vodnímu živlu jsou empatičtí, dokážou vnímat a chápat pocity druhých lidí. Mezi jejich oblíbené aktivity může patřit turistika nebo návštěvy různých památek, což souvisí i s určitým vztahem k tradici.

Jelikož znamení Raka potřebuje mít bezpečné zázemí, kterým je domov, tak se snaží o jeho útulnost a příjemnost. K tomu může přispět i vonná svíčka s praskajícím dřevěným knotem Woodwick Linen z bílého vosku, což je spolu se zelenou barva, která je Rakům blízká. Také platí, že tito zrozenci se svých domácích jistot jenom neradi vzdávají.

Mezi slabé stránky patří zejména velká citlivost, která může hraničit až s přecitlivělostí. S tím také souvisí i větší riziko náladovosti a občasné plačtivosti. Raci by se dále měli odnaučit urážet, protože se následně stáhnou do své ulity a potom je pro ně těžké najít nějaké rozumné řešení. Další slabinou je neochota se přizpůsobit, zejména pokud změna zasahuje do zrozencových jistot. Hlavně v mladším věku se část Raků musí vyrovnat s různými obavami a strachy.

Vůně pro ženy ve znamení Raka

Velká míra citlivosti se téměř vždy snoubí s něžností a romantikou, což jsou přesně vlastnosti, které nabízí toaletní voda Chloé Roses de Chloé. Jeho květinová vůně plná růží je tím, co můžou ženy narozené ve znamení Raka ocenit. Esence navíc přináší krásu a určité kouzlo osobnosti, díky čemuž každé ženě narůstá jistota a sebevědomí. Vzhledem ke kvalitám vůně, uvedené na trh v roce 2013, je možné parfém používat pro jakoukoliv příležitost.

Další jemnou vůní, která se hodí pro znamení Raka, je toaletní voda Jil Sander Eve. Také v tomto případě se zde kombinuje krása s něžností, které jsou umocněny jemností a čistotou. Esence ovšem skrývá ještě další nabídku, která může obohatit život každé ženy. Jedná se o nespoutanost, jenž umožní zbavit se obav a omezení. Zmínit se musíme i o smyslnosti, jejímž prostřednictvím je možné si pořádně užít jakákoliv potěšení. Vůni lze použít pro běžné i speciální události.

Beauty horoskop

Parfémy pro muže narozené ve znamení Raka

Kdyby se mezi Raky našel odvážný muž, který chce vystoupit ze svého stínu, je k dispozici Davidoff Horizon. Díky němu lze objevit mnoho nových zážitků, které by vám jinak zůstaly zcela skryty. Jeho esence jde tak trochu proti tradici tohoto znamení, což nemusí být vůbec na škodu. Právě naopak. Vůně přinese osvobození a příležitost k různým dobrodružstvím, které vám otevřou nové obzory. Parfém využijete každý den.

Jestliže hledáte vůni, která umocní vaši osobnost, tak toaletní voda Burberry Touch for Men je tou správnou volbou. Nabízí esenci, která vás nikdy nezklame a vyhovuje jak tradičně založeným Rakům, tak i těm, kteří pokukují po něčem novějším. Jeho každodenní nošení ukáže vašemu okolí, že jste elegantní v každé situaci. Vašemu jednání dodá na serióznosti a současně bude na první dojem zřejmé, že si dokážete stát za svými názory, které mají hlavu a patu.

Beauty horoskop

Další tipy na parfémy a kosmetiku pro znamení Raka najdete zde.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

9 tipů, jak nanášet pánské a dámské parfémy s dlouhou výdrží

9 tipů, jak nanášet pánské a dámské parfémy s dlouhou výdrží

Když objevíte mezi všemi parfémy ten svůj „nej“, chcete si ho užívat celý den. Někdy se ale stává, že ho po několika hodinách vůbec necítíte. Proto ...

Celý příspěvek

Nejlepší parfémy roku 2020

Nejlepší parfémy roku 2020

Rok 2020 je v mnoha směrech plný změn a nových příležitostí a je to ideální rok pro hledání pozitivních emocí. A protože vůně dokáže ovlivnit, jak se ...

Celý příspěvek