Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Ryb

notino.cz  |  4. 3. 2019  |  Přidat komentář

horoskop

Znamení Ryb dokáže pečovat o potřebné nejvíce z celého zvěrokruhu. Proto není žádná náhoda, že se Ryby velmi často pohybují v sociální a zdravotní sféře. Jelikož jsou pod vládou vodního živlu, tak jim někdy může chybět ta pomyslná jiskra. I to je důvod, proč podpořit svůj vzhled, např. tvářenkami a bronzery. Obecně platí, že se k Rybám hodí zejména modrá a fialová barva, včetně jejich odstínů.

Rybí soucit a schopnost empatie jsou doprovázeny dispozicemi pro mystiku a meditační techniky. Pro podporu soustředění, které je v průběhu jakékoliv meditace potřebné, je vhodné klidné a harmonické prostředí. K tomu může pomoci nejenom uklidňující hudba, ale i aromalampa s vhodnou náplní, kterou může být tento vosk Yankee Candle.

Další výraznou vlastností Ryb je představivost a snění. Toho lze velmi dobře využít k různým činnostem, včetně umělecké tvorby. Současně ale platí, že znamení Ryb může být méně praktické, a proto je vhodné se na tuto životní sféru více zaměřit. Jinak hrozí různé finanční a majetkové ztráty v důsledku naivity, iluzí a někdy dokonce podvodů. V prevenci zdraví je vhodné věnovat pozornost nohám od kotníků až k prstům, a dále lymfatickému systému.

Vůně pro ženy ve znamení Ryb

Parfém Lancôme La Nuit Trésor rozhodně patří mezi vůně, které by žádná žena narozená v Rybách neměla přehlédnout. Toto znamení totiž obvykle miluje dlouhé noci, jenž v sobě skrývají kouzlo tajemna a klidu. A právě esence parfému tuto energii evokuje. Dalším důležitým atributem vůně je podpora lásky, díky které zapomenete na každodenní starosti. Finálním bonusem je i design flakonu, jenž je proveden ve tvaru diamantu.

Další možností pro toto znamení zvěrokruhu je parfém Davidoff Cool Water Woman. Již podle názvu je zřejmé, že nabízí pocit nekonečné a ničím nesvázané vodní hladiny. Prostřednictvím této esence dokážete prožívat život přirozeněji, bez obav a také nespoutanějším způsobem. Současně si budete uvědomovat krásu našeho světa. Vůně je vhodná pro každodenní nošení, navíc umí podpořit moderní životní styl.

 

Parfémy pro Ryby

Parfémy pro muže narozené ve znamení Ryb

Lidem narozeným v Rybách někdy chybí větší míra energie a průbojnosti, což je považováno za nedostatek hlavně u mužů. Jednou z cest, jak to napravit, je parfém Calvin Klein Eternity Flame for Men. Díky němu dokážete prožít maximální vášeň a nadšení pro cokoliv. Současně nebudete ochuzeni ani o hluboký prožitek lásky, které vůně také přeje. Parfém využijete nejenom pro každodenní aktivity, ale i večerní události.

Další cestou, jak se více prosadit, je parfém Armani Emporio Stronger With You. Jeho velkou výhodou je, že si zachováte eleganci a schopnost vnímat vaše okolí. Za pomoci této esence se stanete sebevědomým mužem, který dokáže reagovat na inovace. Současně neztratíte možnost žít přítomností, což je vlastnost, která vás učiní zajímavým a hlavně šťastným. Vůni můžete nosit pro všechny příležitosti. Další tipy na parfémy a kosmetiku pro znamení Ryb najdete zde.


Parfémy pro Ryby

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Velký jarní kosmetický úklid podle Marie Kondo

Velký jarní kosmetický úklid podle Marie Kondo

Nesnášíte jarní úklid? Ten kosmetický, inspirovaný knihou Marie Kondo, si zamilujete! Kniha Zázračný úklid totiž hlásá, že když se zbavíte ...

Celý příspěvek

Barva roku 2020: Klasická modrá. Víme, proč ji budete milovat!

Barva roku 2020: Klasická modrá. Víme, proč ji budete milovat!

Jestli ve vaší kosmetické výbavě chybí tento tradiční odstín modré, je načase to napravit! Společnost Pantone Color Institute je už dvacet let ...

Celý příspěvek