Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Vah

notino.cz  |  4. 10. 2018  |  Přidat komentář

kosmetika

Váhy jsou obvykle mezi lidmi dost oblíbené, protože se jedná o přátelské a nekonfliktní jedince. Z toho také vyplývá, že znamení Vah je rádo mezi lidmi. Současně se Váhy snaží o to, aby v životě prožívali pohodu a harmonii. Jakékoliv spory a konflikty jim nejsou vlastní a pokoušejí se jim předcházet.

To je také jeden z hlavních důvodů, proč jsou poněkud váhavé ve svém rozhodování. Další příčinou je to, že se prostě chtějí rozhodnout co nejlépe. Možná právě proto jim může někdy pomoci, když ochutnají zakázané ovoce. Tak, jako to Eva udělala v ráji. Prvním krokem bez rizika může být vosk do aromalampy Yankee Candle s názvem zakázané jablko.

Znamení Vah má silné estetické cítění a smysl pro krásu. Proto si ženy dokážou obvykle vybrat to nejlepší líčení, které dokáže podpořit jejich krásu. Tito zrozenci často oplývají přirozenou krásou, což se odráží i v tom, že s přibývajícími roky neztrácejí nic ze svého kouzla. Pomoci k tomu můžou i speciální pleťové krémy.

Vůně pro ženy ve znamení Vah

Váhy mají velký smysl pro krásu a příjemnost. Proto je pro ně vhodný parfém Lancôme La Vie Est Belle. Jeho esence je navíc založena na tom, že podporuje pozitivní přístup k životu. Což je přesně to, co je znamení Vah vlastní. Příjemným bonusem parfému je i podpora sebevědomí bez omezování a příkazů, což se nerozhodným ženám může také hodit. Vůni lze využít pro jakoukoliv příležitost během celého dne.

Málokterá žena má takový šarm, jako Váha. Proto když bude její kouzlo ještě umocněno parfémem Yves Saint Laurent Mon Paris, tak se stane téměř neodolatelnou. Tato vůně podle znamení navíc svojí energií doslova vyzývá k tomu, abyste nezůstávaly sedět doma nebo v práci a našly si čas k návštěvě přátel a známých. Esence parfému okolo vás vytvoří i něžnou auru, která se přirozeně sladí s vaší snahou o nekonfliktnost a rovnováhu.

 parfemy vahy produkty

Parfémy pro muže narozené ve znamení Vah

Mít dostatek energie nejenom k večerním aktivitám, ale i v průběhu dne je nezbytným klíčem k úspěchu každého muže. A právě to může nabídnout parfém Hugo Boss Boss Bottled Intense. Jeho esence vám také pomůže eliminovat situace, kdy se nemůžete rozhodnout. Nejde přitom primárně o samotnou pomoc při rozhodování, ale spíše o motivaci k modernímu a intenzivnímu životnímu stylu. Díky tomu získáte obdiv i u žen, což jako typičtí zrozenci ve Vahách určitě oceníte.

Pokud nechcete na své okolí působit pouze jemným vyzařováním, které je pro Váhy typické, můžete vyzkoušet parfém Gucci Guilty Absolute. Jeho vůně vám dodá chlapské charisma, jenž v kombinaci s vaší schopností diplomacie a přátelské komunikace dokáže otevřít jakékoliv dveře. Ať již k srdci vaší vyvolené, nebo k pracovním či jiným aktivitám. Esence parfému nabízí i vášeň a zamíření na cíl, tady vlastnosti, které se u vás rozhodně neztratí.

 parfemy vahy produkty

Další tipy na parfémy pro znamení Vah najdete zde.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Berana

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Berana

Znamení Berana je prvním znamením zvěrokruhu, čemuž odpovídá i jeho snaha se v životě co nejvíce prosadit a být vždy vítězem. Ohnivý naturel Beranům ...

Celý příspěvek

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Vodnáře

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Vodnáře

Vodnáři jsou jednoznačně nejsvobodomyslnějším znamením z celého horoskopu. Nemají rádi omezování a snaží se odlišit od ostatních. Snaha o originalitu ...

Celý příspěvek