3 Kdo by nechtěl bílé zuby?

Petra  |  20. 4. 2012  |  Přidat komentář

Kdo by nechtěl vypadat jako celebrity s oslnivým úsměvem, smějící se na nás z předních stránek časopisů? Dokonalé bílé zuby, které vypadají přirozeně, dokáží přidat na kráse každému. Zářivě bílý úsměv se stal synonymem zdraví a úspěchu. Pokud se o zuby dostatečně nestaráme, mají většinou nažloutlý až našedlý nádech a také platí, že u každého člověka je barva zubů malinko odlišná. Stále více lidí se v současné době uchyluje bělení zubů. Metody a doba trvání (myslíme dobu trvání bělejšího odstínu) se liší.

Bělení zubů můžete postupně dosáhnout pomocí nejrůznějších bělících past, či bělících gelů, které se soustředí na hlubší část zubu (spodní vrstvy zubní skloviny) V neposlední řadě existuje i bělení zubů za pomocí laseru. Tato metoda bývá nákladná tím, že je nutné ji opakovat podle stupně zabarvení vašich zubů.

Jak si vybrat metodu, která bude účinná a zároveň bude přívětivá i pro vaši peněženku? Odpověď je jednoduchá. S kvalitními přípravky můžete dosáhnout profesionálních výsledků i doma a to již za 14 dní.

Na notino.cz jsme nyní rozšířili náš sortiment také o péči o zuby, takže si můžete online zakoupit zubní pasty, bělící zubní pasty pro intenzivní bělení (doporučujeme zejména pro kuřáky a ty z vás, kteří pijí nadměrné množství kávy či černého čaje), ústní spreje pro dokonalou ústní hygienu a také speciální bělící přípravky pro zářivý úsměv.

BlanX

Na notino.cz z řady bělících past nabízíme BlanX Extra White v podobě intenzivní bělící pasty či bělícího pera s výtažky z arktických lišejníků, které jsou známé svými bělícími a antibakteriálními účinky. Z dalších výrobků patří k vysoce účinným bělícím pastám BlanX Med. Jedná se o výrobek, který taktéž obsahuje extrakt z lišejníků a současně má zklidňující a ochranné účinky. Obsahuje speciální mikročástice silikátů a fluoridové soli, které se společně s dalšími složkami podílí na vybělení zubu.
Z dalších výrobků značky BlanX nabízíme ústní vodu BlanX Moutwash a další intenzivní bělící kůry.

Swissdent

Produkty značky Swissdent jsou svými účinky světoznámé. Jedná se o švýcarské profesionální bělící pasty, které obsahují účinné látky rozpouštějící usazeniny na povrchu zubní skloviny. Současně mají silně regenerační účinky díky obsaženému vitaminu E. Nedráždí zubní sklovinu ani dásně.

Z řad značky Swissdent můžete vyzkoušet například zubní pastu Extreme Whitening Toothpaste, která je díky svému efektivnímu bělení vhodná především pro kuřáky či milovníky kávy. Obsahuje enzymy (papain a bromelin), které jemně odstraňují zubní plak. Dále obsahuje koenzym Q10 a vitamin E, který regeneruje a posiluje dásně. Účinnou a přitom šetrnou péči vám zaručí i další výrobky značky Swissdent, které vždy odstraňují barevné pigmenty a zároveň regenerují.

Bělící pasty jsou sice účinným pomocníkem na cestě k zářivému úsměvu, ovšem pamatujte, že důležitá je především jejich pravidelná aplikace, spojená také s používáním bělícího přípravku téže značky. Složky obsažené v produktech jedné značky se vzájemně podporují, proto je dobré používat ústní vodu, pastu na zuby i bělící přípravky téže značky.

Profesionální péče o zuby vám zaručí ty nejlepší výsledky, takže můžete začít každý nový den s úsměvem na tváři.

Tip 1: Vybíráte sonický kartáček? Přečtěte si náš článek Nejlepší sonický zubní kartáček!

Tip 2: S vybělením zubů vám pomůže také černá zubní pasta! Vyzkoušejte čisticí sílu aktivního uhlí.

Komentáře

V diskuzi je 2 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Sasa  |  11. 4. 2014 14:35:36
já mám dobrou zkušenost s crest 3D bělící pásky, opravdu bělí
odpovědět
Kamila  |  7. 4. 2014 13:39:45
Swissdent je super - bělí a neporušuje sklovinu.
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Aloe vera: TOP ingredience (nejen) pro vaši pleť

Aloe vera: TOP ingredience (nejen) pro vaši pleť

Máte aloe vera u okna mezi svými oblíbenými rostlinkami? Teď přišel čas udělat jí místo i na poličce v koupelně. Jen v trochu jiné podobě. Aloe vera ...

Celý příspěvek

Den otců: Dárky pro tátu nemusí být jen ponožky

Den otců: Dárky pro tátu nemusí být jen ponožky

Na Den matek si určitě každý rok vzpomenete, ale nezapomínáte trochu na svého tátu? Už teď si raději někam poznamenejte, že Den otců letos připadá na ...

Celý příspěvek