Brazilský keratin na vlasy

parfums.cz  |  3. 5. 2013  |  Přidat komentář

Jsou vaše vlasy silně poškozené vlasy a hledáte něco, co by vám je opravdu hloubkově zregenerovalo? Toužíte mít rovný a vyhlazený účes? Potom vyzkoušejte jedinečné účinky látky zvané keratin, která v poslední době zaznamenala veliký boom a mnoho výrobců vlasové kosmetiky ji přidává do svých výrobků.

Co je to keratin a jaké má účinky?

Látka keratin je stavební bílkovina, která je kromě jiného základní složkou našich vlasů. V roce 2006 byl v Brazílii vyvinut tzv. brazilský keratin, což je čistý přírodní produkt, jehož hlavní složkou je protein, ze kterého se skládají lidské vlasy. Brazilský keratin od té doby zaznamenal v kadeřnickém průmyslu velký úspěch. Je určený k regeneraci, ochraně a tvarování vlasů-zejména k dlouhodobému narovnání vlasů. Používání brazilského keratinu je vhodné jako ochrana před slunečním zářením, mrazem, větrem a mořskou nebo chlorovanou vodou. Brazilský keratin zamezuje lámavosti vlasů, podporuje jejich růst a dodává jim sílu a oslnivý lesk. Zároveň keratin vlasy hloubkově regeneruje a obnovuje vlasové vlákno.

Pro jaké vlasy je keratin vhodný?

Brazilský keratin je díky svému složení a vlastnostem vhodný pro jakýkoliv typ vlasů. Vhodný je i pro barvené nebo chemicky upravované vlasy. Navíc platí pravidlo, že čím více jsou vlasy poškozené, tím většího výsledného efektu docílíte. Pouze platí upozornění, že brazilský keratin by neměly požívat těhotné a kojící ženy, zároveň je však keratin vhodný již od 12 let věku.

Značka vlasové kosmetiky Brazil Keratin je cíleně zaměřena na produkty s vysokým obsahem keratinu. Najdete zde například řadu výrobků, jako je Brazil Keratin Chocolate s obsahem keratinu a čokolády pro poškozené vlasy, nebo kolekci Brazil Keratin Coco, která nabízí šampony, kondicionéry i masky na vlasy s obsahem výtažků z kokosu, keratinu, panthenolu a aloe vera. Zajímavou kolekcí je také Brazil Keratin Bio Volume, ve které najdete skvělé šampony a kondicionéry vhodné pro všechny typy vlasů, vyrobeny navíc v tzv. BIO formulaci. Takovéto výrobky neobsahuje silikony, ropné produkty, etoxyláty a ani škodlivé parabeny.

Špičkovou látku keratin si můžete zakoupit i v jedinečných a kvalitních přípravcích například od L´Oréal Professionnel Série Expert Pro-Keratin Refill. V této řadě určené pro profesionální použití naleznete vynikající šampon i kondicionér pro poškozené vlasy, které ještě můžete doplnit skvělou výživnou maskou s vysokým obsahem keratinu, nebo můžete také vyzkoušet jedinečný regenerační krém s keratinem, určeným pro oslabené a poničené vlasy.

Skvělým přípravkem je také regenerační kůra Brazil Keratin Beauty Keratin, která je speciálně určená pro uhlazení a obnovení poškozených vlasů. Jedinečné složení, které se skládá z keratinu a kolagenu vaše vlasy dokonale hydratuje, regeneruje a zanechá je lesklé, pružné a příjemné na dotek. Přípravek navíc ulehčuje česání a následnou úpravu vlasů. Málokdo možná ví, že keratin je vhodný i na výživu a posílení řas. Vyzkoušet proti můžete skvělé řasenky od značky Brische Collage, které obsahují keratin a kolagen, prodlužují řasy, pečují o ně a dodávají jim neuvěřitelný objem.

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Miss Czech Republic: Jak pečuje o své vlasy Mirka?

Miss Czech Republic: Jak pečuje o své vlasy Mirka?

Dnes vám řeknu svoje tipy pro výběr vlasové kosmetiky. Vlasy máme každý trochu jiné a každému sedne trochu jiná vlasová kosmetika, ale i tak věřím, ...

Celý příspěvek

Nejlepší barvy na vlasy pro letošní podzim!

Nejlepší barvy na vlasy pro letošní podzim!

Dobrá zpráva je, že si je můžeme dovolit všechny. Jsou mezi nimi podzimní barvy na vlasy pro blondýnky, brunety i černovlásky! A nové color trendy ...

Celý příspěvek