Brazilský keratin na vlasy

parfums.cz  |  3. 5. 2013  |  Přidat komentář

Jsou vaše vlasy silně poškozené vlasy a hledáte něco, co by vám je opravdu hloubkově zregenerovalo? Toužíte mít rovný a vyhlazený účes? Potom vyzkoušejte jedinečné účinky látky zvané keratin, která v poslední době zaznamenala veliký boom a mnoho výrobců vlasové kosmetiky ji přidává do svých výrobků.

Co je to keratin a jaké má účinky?

Látka keratin je stavební bílkovina, která je kromě jiného základní složkou našich vlasů. V roce 2006 byl v Brazílii vyvinut tzv. brazilský keratin, což je čistý přírodní produkt, jehož hlavní složkou je protein, ze kterého se skládají lidské vlasy. Brazilský keratin od té doby zaznamenal v kadeřnickém průmyslu velký úspěch. Je určený k regeneraci, ochraně a tvarování vlasů-zejména k dlouhodobému narovnání vlasů. Používání brazilského keratinu je vhodné jako ochrana před slunečním zářením, mrazem, větrem a mořskou nebo chlorovanou vodou. Brazilský keratin zamezuje lámavosti vlasů, podporuje jejich růst a dodává jim sílu a oslnivý lesk. Zároveň keratin vlasy hloubkově regeneruje a obnovuje vlasové vlákno.

Pro jaké vlasy je keratin vhodný?

Brazilský keratin je díky svému složení a vlastnostem vhodný pro jakýkoliv typ vlasů. Vhodný je i pro barvené nebo chemicky upravované vlasy. Navíc platí pravidlo, že čím více jsou vlasy poškozené, tím většího výsledného efektu docílíte. Pouze platí upozornění, že brazilský keratin by neměly požívat těhotné a kojící ženy, zároveň je však keratin vhodný již od 12 let věku.

Značka vlasové kosmetiky Brazil Keratin je cíleně zaměřena na produkty s vysokým obsahem keratinu. Najdete zde například řadu výrobků, jako je Brazil Keratin Chocolate s obsahem keratinu a čokolády pro poškozené vlasy, nebo kolekci Brazil Keratin Coco, která nabízí šampony, kondicionéry i masky na vlasy s obsahem výtažků z kokosu, keratinu, panthenolu a aloe vera. Zajímavou kolekcí je také Brazil Keratin Bio Volume, ve které najdete skvělé šampony a kondicionéry vhodné pro všechny typy vlasů, vyrobeny navíc v tzv. BIO formulaci. Takovéto výrobky neobsahuje silikony, ropné produkty, etoxyláty a ani škodlivé parabeny.

Špičkovou látku keratin si můžete zakoupit i v jedinečných a kvalitních přípravcích například od L´Oréal Professionnel Série Expert Pro-Keratin Refill. V této řadě určené pro profesionální použití naleznete vynikající šampon i kondicionér pro poškozené vlasy, které ještě můžete doplnit skvělou výživnou maskou s vysokým obsahem keratinu, nebo můžete také vyzkoušet jedinečný regenerační krém s keratinem, určeným pro oslabené a poničené vlasy.

Skvělým přípravkem je také regenerační kůra Brazil Keratin Beauty Keratin, která je speciálně určená pro uhlazení a obnovení poškozených vlasů. Jedinečné složení, které se skládá z keratinu a kolagenu vaše vlasy dokonale hydratuje, regeneruje a zanechá je lesklé, pružné a příjemné na dotek. Přípravek navíc ulehčuje česání a následnou úpravu vlasů. Málokdo možná ví, že keratin je vhodný i na výživu a posílení řas. Vyzkoušet proti můžete skvělé řasenky od značky Brische Collage, které obsahují keratin a kolagen, prodlužují řasy, pečují o ně a dodávají jim neuvěřitelný objem.

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Tipy, jak se starat o barvené vlasy

Tipy, jak se starat o barvené vlasy

Do salonu chodíme pro perfektní účes, krásnou novou barvu, skvělou péči a originální styling. Z kadeřnictví odcházíme s novou barvou, a svět se náhle ...

Celý příspěvek

Alex Fráňová a její must-have v péči o blond vlasy

Alex Fráňová a její must-have v péči o blond vlasy

Krása a inteligence má své zhmotnění, kterým je mladá blogerka Alexandra Fráňová, o které málokdo ví, že vystudovala právnickou univerzitu, ale srdce ...

Celý příspěvek