2 Carolina Herrera Good Girl: vůně pro hodné holky (?)

Markéta  |  23. 10. 2019  |  Přidat komentář

Carolina Herrera

Parfém Carolina Herrera Good Girl: hodná i zlobivá holka v každé z nás

Slyšíte to? Ten zvuk vysokých jehlových podpatků uhánějících nočním velkoměstem. Ano, je to ona, vaše oblíbená Good Girl z dílny Carolina Herrera. Tento parfém uvedený na trh v roce 2016 představuje odvážné propojení klasických a netradičních akordů. Jedná se o návykovou kombinaci, které se nebudete moci nabažit.

Dualita moderní ženy

Oficiální slogan vůně Carolina Herrera Good Girl zní „It's so good to be bad!“ a dokonale odráží vizi, kterou byla tato vůně inspirována. Zakladatelka značky, světoznámá venezuelská návrhářka Carolina Herrera, přichází s představou o dualitě moderní ženy. V osobnosti každé dívky se odráží konflikty, rozpory a protiklady: každá je odvážná a sexy, elegantní a záhadná, dobrá a špatná.

Parfém Good Girl jednoduše zosobňuje moderní sebevědomou ženu vyjádřenou v jejích protikladech. Tato inovativní vůně zachycuje složitost, která má své radostné a světlé stránky stejně jako ty náladové a tmavé.

Vůně plná protikladů

Autorka vůně Good Girl, parfumérka Louise Turner, ženskou dualitu ve vůni vyjádřila použitím originálních a překvapivých kombinací. Některé ze složek zde tak působí spolu s ingrediencemi, které jsou běžně považovány za jejich protiklady. Najdeme zde esence něžné i intenzivní, lehké i silné, nevinné i hříšně, sofistikované i svůdné. Výsledkem je však jedinečná a nápaditá kompozice propojující tradiční i novátorské složky.  

Good Girl

Návyková harmonie

V parfému Carolina Herrera Good Girl se odrážejí světlé i stinné stránky každé dívky. Ty světlé reprezentuje svěží jasmín a vzácná tuberóza. Hřejivé gurmánské tóny jako kakao a fazole tonka představují tu temnější ženskou stránku. Esence mandle a pražené kávy pak dodávají energičnost. Dále zde v harmonické souhře s ostatními ingrediencemi najdeme smyslné pižmo, pačuli a osvědčené cedrové dřevo.

Výsledkem je unikátní, velmi smyslná orientálně-květinová vůně, která zdůrazňuje přirozenou ženskou krásu a eleganci. Vůně Good Girl je velmi hřejivá, a tak je ideální pro chladnější období roku. Flakon z modrého kouřového skla v podobě dámské lodičky na vysokém zlatém podpatku jedinečnost vůně už jen podtrhuje. 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 2 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
If  |  24. 10. 2019 7:57:57
Miluju! A ten podpatek je boží, nejvíc stylový flakón ♥♥♥
odpovědět
Notino  |  29. 10. 2019 11:00:34
Souhlasíme! Prostě dokonalý parfém! :)
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Jdi svou vlastní cestou

Jdi svou vlastní cestou

Svoboda, lehkost a ženskost. Na těchto principech se v Paříži před více než 60 lety zrodila značka Chloé. Prožijte život plný dobrodružství ...

Celý příspěvek

9 tipů, jak nanášet pánské a dámské parfémy s dlouhou výdrží

9 tipů, jak nanášet pánské a dámské parfémy s dlouhou výdrží

Když objevíte mezi všemi parfémy ten svůj „nej“, chcete si ho užívat celý den. Někdy se ale stává, že ho po několika hodinách vůbec necítíte. Proto ...

Celý příspěvek