2 Carolina Herrera Good Girl: vůně pro hodné holky (?)

Markéta  |  23. 10. 2019  |  Přidat komentář

Carolina Herrera

Parfém Carolina Herrera Good Girl: hodná i zlobivá holka v každé z nás

Slyšíte to? Ten zvuk vysokých jehlových podpatků uhánějících nočním velkoměstem. Ano, je to ona, vaše oblíbená Good Girl z dílny Carolina Herrera. Tento parfém uvedený na trh v roce 2016 představuje odvážné propojení klasických a netradičních akordů. Jedná se o návykovou kombinaci, které se nebudete moci nabažit.

Dualita moderní ženy

Oficiální slogan vůně Carolina Herrera Good Girl zní „It's so good to be bad!“ a dokonale odráží vizi, kterou byla tato vůně inspirována. Zakladatelka značky, světoznámá venezuelská návrhářka Carolina Herrera, přichází s představou o dualitě moderní ženy. V osobnosti každé dívky se odráží konflikty, rozpory a protiklady: každá je odvážná a sexy, elegantní a záhadná, dobrá a špatná.

Parfém Good Girl jednoduše zosobňuje moderní sebevědomou ženu vyjádřenou v jejích protikladech. Tato inovativní vůně zachycuje složitost, která má své radostné a světlé stránky stejně jako ty náladové a tmavé.

Vůně plná protikladů

Autorka vůně Good Girl, parfumérka Louise Turner, ženskou dualitu ve vůni vyjádřila použitím originálních a překvapivých kombinací. Některé ze složek zde tak působí spolu s ingrediencemi, které jsou běžně považovány za jejich protiklady. Najdeme zde esence něžné i intenzivní, lehké i silné, nevinné i hříšně, sofistikované i svůdné. Výsledkem je však jedinečná a nápaditá kompozice propojující tradiční i novátorské složky.  

Good Girl

Návyková harmonie

V parfému Carolina Herrera Good Girl se odrážejí světlé i stinné stránky každé dívky. Ty světlé reprezentuje svěží jasmín a vzácná tuberóza. Hřejivé gurmánské tóny jako kakao a fazole tonka představují tu temnější ženskou stránku. Esence mandle a pražené kávy pak dodávají energičnost. Dále zde v harmonické souhře s ostatními ingrediencemi najdeme smyslné pižmo, pačuli a osvědčené cedrové dřevo.

Výsledkem je unikátní, velmi smyslná orientálně-květinová vůně, která zdůrazňuje přirozenou ženskou krásu a eleganci. Vůně Good Girl je velmi hřejivá, a tak je ideální pro chladnější období roku. Flakon z modrého kouřového skla v podobě dámské lodičky na vysokém zlatém podpatku jedinečnost vůně už jen podtrhuje. 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 2 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
If  |  24. 10. 2019 7:57:57
Miluju! A ten podpatek je boží, nejvíc stylový flakón ♥♥♥
odpovědět
Notino  |  29. 10. 2019 11:00:34
Souhlasíme! Prostě dokonalý parfém! :)
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Nejlepší parfémy roku 2020

Nejlepší parfémy roku 2020

Rok 2020 je v mnoha směrech plný změn a nových příležitostí a je to ideální rok pro hledání pozitivních emocí. A protože vůně dokáže ovlivnit, jak se ...

Celý příspěvek

Takhle voní léto: Nejoblíbenější letní parfémy

Takhle voní léto: Nejoblíbenější letní parfémy

Svět parfémů je nekonečný příběh rafinovaných vonných kompozic a jiskřivých nót. Připravili jsme pro vás přehled svěžích letních parfémů, s nimiž se ...

Celý příspěvek