CC krém - víte, co to je?

parfums.cz  |  26. 8. 2013  |  Přidat komentář

Už jste slyšely o nových CC krémech? Pokud ještě ne, přečtěte si následující článek, ve kterém se dozvíte vše o novém fenoménu v oblasti dekorativní kosmetiky, který si už za krátkou chvíli stihly oblíbit ženy po celém světě!

Jaký je rozdíl mezi BB a CC krémem?

Není tomu tak dávno, co se na trhu objevily dnes již známé a velice oblíbené BB krémy. Jejich výhod je totiž hned několik – perfektně hydratují pleť a obsahují podkladovou bázi,  make-up, rozjasňovač i sluneční filtr. Používání BB krému je tedy velice praktické, snadné a rychlé. Vše důležité pro vaši pleť tak naleznete v jedné tubě. BB krémy se dobře roztírají a na pokožce obličeje vypadají velmi přirozeně – proto si jej velké množství žen oblíbilo a zvykly si ho používat téměř denně. I když má BB krém spoustu skvělých vlastností, bohužel je vhodný jen pro pleť, která netrpí viditelnými nedokonalosti, jako jsou pupínky nebo kruhy pod očima. Pro dokonalý vzhled se proto v případě BB krémů musel ještě použít korektor nebo trocha klasického make-upu. Kosmetický průmysl se ale neustále vyvíjí a posunuje vpřed. Výrobci dekorativní kosmetiky se proto rozhodli tento nedostatek BB krému vyřešit a v roce 2013 se na trhu objevily první CC krémy, které dokážou splnit všechny požadavky pro dokonalé krytí i výživu pleti.

Výborné krycí a vyživující vlastnosti!

Jedinečnost nových CC krémů (Colour Control nebo Colour Correction) spočívá v tom, že kromě všech skvělých vlastností a přísad známých BB krémů, mají mnohem lehčí a dlouhotrvající texturu, která vyniká lepšími krycími schopnostmi a skvělým sjednocujícím efektem. CC krém také obsahuje jedinečné vyživující látky, jako je například vitamin C. Některé CC krémy obsahují i speciální anti-aging složku a jsou tak vhodné i pro zralejší pleť.

Vyzkoušejte nový CC krém od Max Factor!

S exkluzivním CC krémem přichází v tomto roce na trh i oblíbená profesionální značka Max Factor, která vždy vyniká svými kvalitními výrobky. Nový krém Max Factor Colour Correcting Cream CC v sobě dokonale spojuje make-up s výživou a poskytuje pleti korekci jejích nedostatků ihned po nanesení. Výsledkem je potom zdravý, přirozený a zářivý vzhled pleti bez jakýchkoliv viditelných nedokonalostí.

Max Factor Colour Correcting Cream CC obsahuje exkluzivní přírodní složky, jako je například extrakt z šípkové růže nebo výtažek z okurek a rakytníku. CC krém dokonale hydratuje a sjednotí vaši pleť a zároveň ji ochrání před slunečním zářením speciálním ochranným faktorem SPF 10.

Díky používání CC krému budete vždy rychle a snadno nalíčená, bez nutnosti zdlouhavého postupného nanášení krému, make-upu a korektoru. S CC krémem tak ušetříte spoustu času a navíc se vám pohodlně vejde do každé kabelky, což oceníte nejen při každodenním shonu, ale také při cestování. S CC krémem tak budete krásná za každé situace a už si bez něj každodenní líčení nebude dokázat představit.

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Make-up triky pro věčné posouvače budíků

Make-up triky pro věčné posouvače budíků

V dnešní uspěchané době je čas tím nejcennějším, co máme. Proto byste ho měla věnovat aktivitám, které vás baví a naplňují. Tím nechceme v žádném ...

Celý příspěvek

Rychlé líčení do práce: 6 kroků už za 6 minut!

Rychlé líčení do práce: 6 kroků už za 6 minut!

Která z nás má ráno čas postávat hodinu v koupelně? Ať spěcháte do kanceláře, na pracovní schůzku či workshop, potřebujete být krásná už během ...

Celý příspěvek