1 CeraVe: ikonická americká kosmetika je připravená hýčkat i vás!

Jana P  |  27. 7. 2018  |  Přidat komentář

CeraVe

Jestli si v posledních letech nějaká tělová kosmetika získala ve světě respekt, pak CeraVe. Za mořem patří k nejrychleji rostoucím značkám, a jsem si jistá, že také u nás vyvolá krásný rozruch!

Když jsem se chystala testovat CeraVe, byl to skoro posvátný okamžik. Takové to napětí, které cítíte třeba před setkáním s osudovým mužem! A ona je i CeraVe osudová. Vytvořená ve spolupráci s dermatology, neparfemovaná, hypoalergenní, nemastná, a přesto „nabušená k prasknutí“. Získá si vás.

Přírodní ceramidy

CeraVe staví své až zázračné působení především na ceramidech. To jsou pokožce vlastní lipidy (tuky), které mají na starosti obnovu kožní bariéry a dlouhodobou hydrataci pleti. Jenže… vlivem vnitřních i vnějších faktorů se jejich obsah snižuje. A to máte pak ty šupinky, prasklinky, podrážděnou pokožku, ba dokonce i některá onemocnění (psoriázu, ekzémy nebo rosaceu). To vše jen proto, že kůže postrádá ceramidy. CeraVe je doplní, znovuobnoví kožní bariéru a také dokáže podpořit tvorbu vlastních lipidů. Což znamená jediné: hladkou, vyživenou, hydratovanou pokožku!

Další přísady

Ale to není vše. Ceramidy se u CeraVe potkávají s kyselinou hyaluronovou a nesmím zapomenout ani na glycerin, phytosphingosin a cholesterol. Ano, cholesterol! V krvi škodí, ale pro pokožku je užitečným lipidem dodávajícím pružnost. A aby z toho všeho těžila maximum, stojí CeraVe na patentované MVE® technologii, jež umožňuje postupné uvolňování důležitých látek v průběhu 24 hodin a ručí za nepřetržitou hydrataci!

CeraVe

Na vlastní kůži

CeraVe vám nabídne péči ve třech řadách: čisticí produkty, krémy a mléka pro obličej i tělo a péči o ruce a nohy.

Pěnivý čisticí gel pro normální až mastnou pleť mě jako milovnici čisticích produktů baví. I moje normální pleť má v létě sklony se mastit, ale gel to dokáže držet pod kontrolou. Pro mastnou pleť musí být opravdovou spásou. Dobře se aplikuje i krásně pění. A můžete vybírat ještě Čisticí emulzi s hydratačním účinkem či Tuhé čisticí mýdlo s hydratačním účinkem!

Čistá pleť skvěle reaguje na Hydratační krém s SPF 25. Na rozdíl od jiných s SPF nepřipomíná hutný „opalovák“. Je lehounký a hned můžete použít make-up, pudr či bronzer. Pro suchou a velmi suchou pokožku se hodí Hydratační krém na tělo i obličej, který je u CeraVe nejoblíbenější! A i když je výživný, nemastí. Nebo se můžete s důvěrou obrátit na Hydratační tělové mléko pro tělo i obličej.

Radost vám udělá také Obnovující krém na ruce. Ale pro mě bude už navždycky TOP Obnovující krém na nohy. V létě chodím bosky – miluju to. Ale platím za to popraskanými patami a tvrdou kůží. S CeraVe se ovšem konal malý zázrak. „Před“ a „po“ je nepopsatelný rozdíl. A ten prostě musíte zažít i na svou vlastní kůži!

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 1 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
laďka  |  7. 8. 2018 9:26:46
Dovážím si ji pravidelně z USA, super, že seženu i v ČR
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

TIP NA VÁNOCE: Přírodní kosmetika pod stromečkem

TIP NA VÁNOCE: Přírodní kosmetika pod stromečkem

Když máte ve svém okolí někoho, kdo ctí přírodní ingredience a fandí trendu bio, potřebujete pro něj samozřejmě také odpovídající dárky. A protože ...

Celý příspěvek

TIP NA VÁNOCE: Dárky pro přítele, manžela a všechny muže, které milujeme

TIP NA VÁNOCE: Dárky pro přítele, manžela a všechny muže, které milujeme

Vymyslet dárky pro přítele, manžela, ale také bráchu nebo nejlepšího kamaráda je fuška. Pro jejich klučičí „výmysly“ nemáme moc pochopení, nicméně… ...

Celý příspěvek