Co když, úplně poprvé, dokáže přípravek péče o pleť kompenzovat vliv menopauzy na stárnutí?

Martina  |  15. 11. 2015  |  Přidat komentář

vichy neovadiol

„Menopauza není pauza!“ – s tímto mottem přišla značka Vichy a nezbývá, než s ní souhlasit. Každá žena totiž může vypadat skvěle v každém věku, jen musí vědět, jak se o sebe správně starat. A proto je tu značka Vichy, která přesně ví, jak pečovat o pleť, ať je vám kolik chce.

Věděly jste o tom, že během menopauzy klesá množství hormonů ovlivňujících mladistvý vzhled pleti? Proto laboratoře Vichy vytvořily speciální komplex, který kompenzuje vliv menopauzy na její stárnutí. Během menopauzy totiž klesá množství hormonů a stárnutí pleti se zrychluje. V této souvislosti Vichy identifikovalo vliv hormonu DHEA, který je schopný ovlivnit všechny aspekty mladistvějšího vzhledu.

Svému výzkumu věnovaly laboratoře Vichy 14 let a podaly 13 patentů, aby docílily konečného složení produktů řady Neovadiol Compensating Complex. Vybraly takové složení látek, které napodobuje vliv hormonu mládí na pleť a potlačuje známky jejího stárnutí ve spojitosti s menopauzou. Díky tomu je pleť postupně přeměňována - její hutnost, komfort a svěžest jsou obnoveny, je zářivější a sjednocená a vrásky se postupně vyhlazují.

Neovadiol přeměňuje pleť den po dni, na všech jejích úrovních

Vichy provedlo nespočet testů, které prokazují účinky řady Neovadiol Compensating Complex proti všem známkám stárnutí během menopauzy. Kompenzující komplex byl použit ve dvou přípravcích péče o suchou a normální až smíšenou pleť a také v koncentrovaném séru. Účinky se projevují na hutnosti pleti (dodává pevnost, tonus a vyplňuje a rýsuje kontury), na její barvě a textuře – pigmentace pleti se sjednocuje a redukuje se olivově-šedivý odstín pleti.  Je také hydratovaná a vypadá odpočatě.

8 z 10 žen potvrdilo, že známky menopauzy na jejich pleti jsou kompenzovány.

 

Produkty Vichy Neovadiol Compensationg Complex

Pokroková remodelační péče pro normální až smíšenou pleť nabízí jemnou a krémovou texturu s „cushion“ efektem. Lehce se roztírá a dodává pleti intenzivní svěžest, hebkost a hloubkovou hydrataci. Bílá mikro-perleť rozjasňuje vzhled pleti.

Pokroková remodelační péče pro suchou pleť má příjemnou, jemnou a zároveň intenzivně hydratační texturu, která dodává pleti lipidy pro kompenzaci její suchosti. Bohatá textura je nemastná a nelepí, vstřebává se do pleti a zanechává ji ultra-jemnou a bez lesku.

Pokrokové remodelační sérum svěží jako gel a komfortní jako emulze. Díky své lehké konzistenci se již během aplikace vstřebává do pleti a okamžitě zanechává pocit svěžesti. Nelepí a nezanechává mastný finiš.  Pleť je hydratovaná a díky jemné zlaté mikro-perleti rozjasněná.

Speciální výběr parfemací nabízí i unikátní smyslový zážitek. Zelené a květinové nóty v kombinaci s jablky a zeleným čajem s kosatci a jasmínem kulminují ve vybranou vůni pižma a fialek.

Tak vyzkoušejte novinku od Vichy a ukažte svému okolí, že menopauza není pauza pro mladistvý vzhled vaší pleti!

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: