1 Depilační krémy: Užívejte si sametovou hebkost

notino.cz  |  30. 4. 2021  |  Přidat komentář

depilace

Odstranění chloupků může být efektivní, bezbolestné a pohodlné. Stačí „povolat do zbraně“ speciální depilační krémy. Díky nim bude vaše pokožka hebká už za pár minut, a navíc ji nepodráždíte tolik jako při běžném holení žiletkou.

Jak funguje depilační krém

Krémy na odstranění chloupků, určené pro ženy i pro muže, obsahují chemické látky, které umí chloupek na povrchu kůže oslabit natolik, že ho pak lehce „stáhnete“ speciální stěrkou. Tohle velmi komfortní řešení je bezbolestné i extrémně rychlé. Těm nejlepším depilačním krémům stačí jen pár minutek působení!

Vybíráme krém na odstranění chloupků

Při volbě depilačního krému se řiďte typem pokožky. Na citlivou kůži využívejte specializované přípravky, třeba Veet Silk & Fresh nebo Veet Natural Inspirations s aktivními látkami jako aloe vera a vitamin E, které chrání před podrážděním, hydratují a pomáhají citlivou pokožku zklidňovat.

Výběr přizpůsobte i místu, které chcete zbavit chloupků. Specializovaná kosmetika v podobě depilačních krémů na obličej, depilačních krémů na knírek nebo depilačních krémů na intimní partie se totiž o danou oblast postará mnohem šetrněji. Například chloupky na rukou, v podpaží nebo tříslech můžete efektivněji řešit díky přípravku Eveline Cosmetics Active Epil. Jeho extra jemné složení s aloe vera dodá patřičnou hydrataci a nezpůsobí podráždění ani zarudnutí citlivých partií.

Protože i muži řeší nežádoucí ochlupení, byly pro ně navrženy specializované krémy na odstranění chloupků, jako je Veet Men Silk & Fresh. Jejich složky cíleně působí na silnější pánský chloupek, aniž by podráždily pokožku.

Jak používat depilační krém správně

  1. Než se pustíte do depilace, naneste trošku krému na odstranění chloupků nejprve na malý kousek kůže, abyste zjistili, zda vám nezpůsobí alergii.
  2. Je-li vše v pořádku, rozetřete krém v dostatečné vrstvě na požadované místo a nechte ho působit podle návodu od výrobce. Danou dobu nikdy nepřekračujte! Chemické látky obsažené v přípravku by mohly způsobit podráždění kůže.
  3. Po uplynutí stanoveného časového rozmezí stáhněte chloupky společně s krémem přiloženou stěrkou. Depilované místo dobře omyjte a použijte vhodný zklidňující přípravek.

Naše rada: Stop zarůstání

Protože opakovaná depilace oslabuje růst nových chloupků, může se stát, že posléze nemají sílu prorůst na povrch kůže a mohou zarůstat. Pokožku proto dostatečně promazávejte, nejlépe krémy proti růstu chloupků, a pravidelně provádějte peeling či masáže žínkou z lufy, které hladké „rašení“ podpoří.

Tak co, vyměníte žiletku za depilační krém? Podělte se s námi o svoje zkušenosti s různými krémy na odstranění chloupků. Jaký je podle vás

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 1 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Valounek  |  10. 5. 2021 11:20:43
Tak o tom bych mohla vyprávět. Měla jsem z www.pujcovna-renata.cz/ šaty na věneček. Byly docela krátké, takže před věnečkem proběhlo klasické holeníčko a údržba. Řikala jsem si, že to udělám pořádně, takže jsem volila depilační krém. Jenže mi po něm tak olezly nohy, že jsem na druhý den ráno přemýšlela, jestli náhodou nevezmu na věneček dlouhé kostýmové šaty s nohavicemi. :-D Fakt hrůza. Nakonec jsem to nějak zakamuflovala a jen jsem doufala, že tam bude málo světla a foťáky mě nebudou zabírat od pasu dolů. :D
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Kosmetika v těhotenství: Pojistěte si pružnější pokožku!

Kosmetika v těhotenství: Pojistěte si pružnější pokožku!

Abyste si z těhotenství kromě radosti z novorozeného miminka neodnesla i starosti s nepěknými striemi, jizvičkami na prsou nebo povislou kůží, je ...

Celý příspěvek

FOAMIE Voňavé ekologické produkty, které nesmí chybět ve vaší koupelně

FOAMIE Voňavé ekologické produkty, které nesmí chybět ve vaší koupelně

Plastové znečistění a všeobecně nadměrná produkce odpadu, představují pro plantu a naše životné prostředí obrovský problém. Studie ukazují, že ...

Celý příspěvek