4 Dermacol kosmetické štětce od Petry LovelyHair

Katka  |  27. 3. 2018  |  Přidat komentář

Petra LovelyHair

Co mají společného Dermacol a beauty bloggerka Petra LovelyHair? Kromě lásky k líčení teď i novou řadu kosmetických štětců, která vznikla při zajímavé spolupráci české kosmetické značky s dlouhou tradicí a nejúspěšnější beauty bloggerky Česka. Kvalitní kosmetické štětce z přírodních i syntetických vláken a dřevěnou rukojetí jsou zaručeným receptem na dokonalý make-up. Dobrá zpráva je, že se dají koupit nejenom ve dvou výhodných sadách, ale i jednotlivě.

Dokonalý make-up

Jako beauty bloggerka roku 2013, 2014, 2015 a 2017, Petra LovelyHair líčením přímo žije. Ví přesně jaké štětce se hodí na konkrétní produkty a dokonale zná jejich parametry. Petra přesunula svoji kolekci štětců pod značku Dermacol a navrhla novou řadu tak, aby vyhovovala těm nejnáročnějším ženám.

Ve správné výbavě kosmetických štětců by neměl chybět jeden štětec na make-up, pudr, tvářenku a štětec na oprášení spadaných stínů a nečistot pod očima. Díky správnému štětci ze syntetických vláken ušetříte spoustu make-upu. Nespotřebujete ho totiž tolik, jak při nanášení prsty či houbičkou. A navíc vám opravdu kvalitní štětec vydrží roky.

Syntetické či přírodní?

Do syntetických vláken se nevpíjí tekutá líčidla, proto jsou vhodná zejména na výrobu štětců na make-up. Například rovně zastřižený make-up štětec je navržen pro snadnou aplikaci tekutého make-upu a pudru. Díky kvalitním syntetickým vláknům nezanechává šmouhy, je z nesavého materiálu a dá se snadno vyprat, ostatně jako všechny štětce. Oproti nim přírodní vlákna z kozí srsti poskytují možnost nabrání ideálního množství práškového líčidla a jeho aplikaci tak, aby nedošlo ke smíchání s tekutým podkladem. Proto je zkosený štětec z přírodních vláken vhodný k výrobě štětců na pudry, tvářenky a rozjasňovače.

Štětce na make-up

Typy štětců na make-up

Štětce D51 – D59 se hodí na veškerou péči o pleť. Jejich řada je rozšířena o různé zastřižení a zkrácení, proto se jejich funkčnost občas dubluje. Záleží na typu pleti a preferenci dané ženy. Make – up štětec s oblou špičkou je vhodný k nanášení minerálního make-upu, tekutého pudru nebo tvářenky. Konturovací štětec je zase určen k definici přesných kontur, na použití bronzeru a na precizní aplikaci sypkého pudru.

Další v řadě je pudrový štětec  s oblou špičkou ze syntetických vláken. Štětec D56 s přírodními, oble střiženými štětinami je určen k aplikaci pudru, tvářenky a rozjasňovače. Rovně střižený velmi hustý konturovací štětec na tváře, čelo nos a bradu je úzký, a proto se s ním dají dobře vykreslit potřebné kontury. A velmi užiteční je plochý řídký štětec na oprášení stínů, které při líčení spadnou pod oko, vhodný je i na rozjasňovač a pomáhá naprosto dokonalému vzhledu. Štětec totiž omete všechny nečistoty z perfektně nalíčené pleti.

Štětce na make-up

Typy štětců na líčení očí

Následují štětce na oči a oční okolí. Ty jsou velmi vhodné i pro ženy, které v líčení nemají příliš velkou praxi. Pomocí štětců se velmi snadno vytvoří kouřové líčení, ale i precizní oční linka.

Korektorový štětec je designovaný na nanášení korektoru kolem oka a menších záhybů obličeje. Je vhodný i na rozjasňovač pod obočí a do vnitřního koutku oka. Blending štětec je určený k rozmazávání očních stínů neboli blending, k nanášení stínů na větší plochu a také k zapudrování oblasti pod očima.  Další korektorový štětec má přírodní štětiny a je vhodný na nanášení báze nebo primeru na oční víčka. Malý precizní štětec na oči se hodí k rozmazání očních linek na horním i spodním víčku, či k přesnému nanesení rozjasňujících očních stínů do vnitřního koutku oka.

Bílý štětec s precizními hustými přírodními štětinami je vhodný na přesné nanášení stínů do ohybu víčka či jejich rozmazání. Štětec D84 je ideální na aplikaci gelových linek, je zkosený, tenký a hustý, zaručuje přesnou aplikaci tekuté hmoty a lze s ním i dokreslit oko očním stínem nebo barevným gelem.

P.S. Pozor, nezapomeňte na údržbu, Petra LovelyHair doporučuje štětce pravidelně prát v jemném šamponu!

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 4 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Šárka  |  10. 4. 2018 16:27:54
Proč je napsáno 15 štětců a na obrázku je 11 štětců. Je to nějaké podivné.
odpovědět
Notino  |  11. 4. 2018 17:31:35
Hezký den, Šárko, patnáct štětců je množství uvedeno oficiálním výrobcem Dermacol. My, jakožto distributor, prodáváme pouze třináct z nich. Na fotce jich je méně čistě z praktických důvodů (vybraly se ty větší). Tak snad je tahle odpověď dostatečná :) Přejeme pěkný a voňavý den! Tým Notino
odpovědět
Alenka  |  3. 4. 2018 7:30:06
Je zvláštní, že tyto super štětce jsou úplně stejné jako štětce Jessup - sada 15 úplně stejných stětců, pouze s jiným nápisem na rukojeti na eBay za 300 Kč!!!!... viz odkaz... a kolik stojí tyto štětce od Dermacol? https://www.google.cz/search?q=jessup+štětce+white&client=ms-android-huawei&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwics_asrp3aAhXCDSwKHQ0UBm8Q_AUIESgB&biw=360&bih=524#imgrc=rGT3eC0Bed4OwM:
odpovědět
Notino  |  4. 4. 2018 18:16:03
Hezký den, Alenko, tyto štětce jsou vzhledově podobné, nikoli stejné. Liší se například kvalitou rukojeti a štětin, které jsou přírodní. Budeme moc rádi, když si uděláte sama názor po jejich používání. Věřte, že stejné nejsou a byly navržené Petrou, aby uspokojily i tu nejnáročnější zákaznici. Navíc jsou k dostání za příjemné ceny. Zkuste a posuďte sama, každopádně můžeme Vás ujistit, že zrovna v tomto případě zdání klame :) Pěkný den! Notino.
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Karneval jako oslava plná krásy

Karneval jako oslava plná krásy

Karneval v Riu je možná největší, ale určitě ne jediný. Karnevalové veselí se právě valí i celou Evropou! Připojíte se? Stačí vybavit se ke svému ...

Celý příspěvek

Trendy líčení rtů 3x jinak

Trendy líčení rtů 3x jinak

Výrazné rty nemusí nutně znamenat jen zářivě červenou nebo růžovou rtěnku. Sáhněte ve své kosmetické taštičce i po produktech, které jsou primárně na ...

Celý příspěvek