4 Dermacol kosmetické štětce od Petry LovelyHair

Katka  |  27. 3. 2018  |  Přidat komentář

Petra LovelyHair

Co mají společného Dermacol a beauty bloggerka Petra LovelyHair? Kromě lásky k líčení teď i novou řadu kosmetických štětců, která vznikla při zajímavé spolupráci české kosmetické značky s dlouhou tradicí a nejúspěšnější beauty bloggerky Česka. Kvalitní kosmetické štětce z přírodních i syntetických vláken a dřevěnou rukojetí jsou zaručeným receptem na dokonalý make-up. Dobrá zpráva je, že se dají koupit nejenom ve dvou výhodných sadách, ale i jednotlivě.

Štětce Petry LovelyHair: dejte na odborníka

Jako beauty bloggerka roku 2013, 2014, 2015 a 2017, Petra LovelyHair líčením přímo žije. Ví přesně jaké štětce se hodí na konkrétní produkty a dokonale zná jejich parametry. Petra přesunula svoji kolekci štětců pod značku Dermacol a navrhla novou řadu tak, aby vyhovovala těm nejnáročnějším ženám.

Ve správné výbavě kosmetických štětců by neměl chybět jeden štětec na make-up, pudr, tvářenku a štětec na oprášení spadaných stínů a nečistot pod očima. Díky správnému štětci ze syntetických vláken ušetříte spoustu make-upu. Nespotřebujete ho totiž tolik, jak při nanášení prsty či houbičkou. A navíc vám opravdu kvalitní štětec vydrží roky.

Syntetické či přírodní?

Do syntetických vláken se nevpíjí tekutá líčidla, proto jsou vhodná zejména na výrobu štětců na make-up. Například rovně zastřižený make-up štětec je navržen pro snadnou aplikaci tekutého make-upu a pudru. Díky kvalitním syntetickým vláknům nezanechává šmouhy, je z nesavého materiálu a dá se snadno vyprat, ostatně jako všechny štětce. Oproti nim přírodní vlákna z kozí srsti poskytují možnost nabrání ideálního množství práškového líčidla a jeho aplikaci tak, aby nedošlo ke smíchání s tekutým podkladem. Proto je zkosený štětec z přírodních vláken vhodný k výrobě štětců na pudry, tvářenky a rozjasňovače.

Štětce na make-up

Typy štětců na make-up 

Štětce D51 – D59 se hodí na veškerou péči o pleť. Jejich řada je rozšířena o různé zastřižení a zkrácení, proto se jejich funkčnost občas dubluje. Záleží na typu pleti a preferenci dané ženy. Make – up štětec s oblou špičkou je vhodný k nanášení minerálního make-upu, tekutého pudru nebo tvářenky. Konturovací štětec je zase určen k definici přesných kontur, na použití bronzeru a na precizní aplikaci sypkého pudru.

Další v řadě je pudrový štětec  s oblou špičkou ze syntetických vláken. Štětec D56 s přírodními, oble střiženými štětinami je určen k aplikaci pudru, tvářenky a rozjasňovače. Rovně střižený velmi hustý konturovací štětec na tváře, čelo nos a bradu je úzký, a proto se s ním dají dobře vykreslit potřebné kontury. A velmi užiteční je plochý řídký štětec na oprášení stínů, které při líčení spadnou pod oko, vhodný je i na rozjasňovač a pomáhá naprosto dokonalému vzhledu. Štětec totiž omete všechny nečistoty z perfektně nalíčené pleti.

Štětce na make-up

Typy štětců na líčení očí

Následují štětce na oči a oční okolí. Ty jsou velmi vhodné i pro ženy, které v líčení nemají příliš velkou praxi. Pomocí štětců se velmi snadno vytvoří kouřové líčení, ale i precizní oční linka.

Korektorový štětec je designovaný na nanášení korektoru kolem oka a menších záhybů obličeje. Je vhodný i na rozjasňovač pod obočí a do vnitřního koutku oka. Blending štětec je určený k rozmazávání očních stínů neboli blending, k nanášení stínů na větší plochu a také k zapudrování oblasti pod očima.  Další korektorový štětec má přírodní štětiny a je vhodný na nanášení báze nebo primeru na oční víčka. Malý precizní štětec na oči se hodí k rozmazání očních linek na horním i spodním víčku, či k přesnému nanesení rozjasňujících očních stínů do vnitřního koutku oka.

Bílý štětec s precizními hustými přírodními štětinami je vhodný na přesné nanášení stínů do ohybu víčka či jejich rozmazání. Štětec D84 je ideální na aplikaci gelových linek, je zkosený, tenký a hustý, zaručuje přesnou aplikaci tekuté hmoty a lze s ním i dokreslit oko očním stínem nebo barevným gelem.

P.S. Pozor, nezapomeňte na údržbu, Petra LovelyHair doporučuje štětce pravidelně prát v jemném šamponu!

A co vy, už jste Demacol štětce Petry LovelyHair vyzkoušeli?

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 4 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Šárka  |  10. 4. 2018 16:27:54
Proč je napsáno 15 štětců a na obrázku je 11 štětců. Je to nějaké podivné.
odpovědět
Notino  |  11. 4. 2018 17:31:35
Hezký den, Šárko, patnáct štětců je množství uvedeno oficiálním výrobcem Dermacol. My, jakožto distributor, prodáváme pouze třináct z nich. Na fotce jich je méně čistě z praktických důvodů (vybraly se ty větší). Tak snad je tahle odpověď dostatečná :) Přejeme pěkný a voňavý den! Tým Notino
odpovědět
Alenka  |  3. 4. 2018 7:30:06
Je zvláštní, že tyto super štětce jsou úplně stejné jako štětce Jessup - sada 15 úplně stejných stětců, pouze s jiným nápisem na rukojeti na eBay za 300 Kč!!!!... viz odkaz... a kolik stojí tyto štětce od Dermacol? https://www.google.cz/search?q=jessup+štětce+white&client=ms-android-huawei&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwics_asrp3aAhXCDSwKHQ0UBm8Q_AUIESgB&biw=360&bih=524#imgrc=rGT3eC0Bed4OwM:
odpovědět
Notino  |  4. 4. 2018 18:16:03
Hezký den, Alenko, tyto štětce jsou vzhledově podobné, nikoli stejné. Liší se například kvalitou rukojeti a štětin, které jsou přírodní. Budeme moc rádi, když si uděláte sama názor po jejich používání. Věřte, že stejné nejsou a byly navržené Petrou, aby uspokojily i tu nejnáročnější zákaznici. Navíc jsou k dostání za příjemné ceny. Zkuste a posuďte sama, každopádně můžeme Vás ujistit, že zrovna v tomto případě zdání klame :) Pěkný den! Notino.
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Líčení pro zelené oči do práce i na večírek

Líčení pro zelené oči do práce i na večírek

Líčení pro zelené oči do práce i na večírek Zelené oči jsou jedny z nejvzácnějších a samy o sobě zajímavé. Zelenoočkám se přisuzují vlastnosti ...

Celý příspěvek

Karneval jako oslava plná krásy

Karneval jako oslava plná krásy

Karneval v Riu je možná největší, ale určitě ne jediný. Karnevalové veselí se právě valí i celou Evropou! Připojíte se? Stačí vybavit se ke svému ...

Celý příspěvek